Jump to content

Lembit

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Lembit

  • Tase
    Algaja
  1. Mis te naerata tema õnnetuse üle...! HAHAHAHAAAAAAAA! Õnnitlused teate küll, kellele!
  2. DOPINGUPROOVIDE TULEMUSED?

    Vaatasin just selle teema pealkirja ja sinisilmsena lootsin siit tõesti nende proovide tulemusest selget pilti saada. Kahjuks leidsin eest ainult lõputult keerutamist ja hr Kalmuse fännide laulukoori. Tunnistan ausalt, et mul tekkis nüüd tõsine huvi selle maailmameistri tiitli vastu... Toredad kulturistid meil siin küll! Üks nagu oleks fitnessi maailmameister, aga ametlikud allikad nagu väidavad, et on hoopis teine... ja pisem mees on ennast kohe maailma 6 parima kõrvale paigutanud... Haiged olete või? Nagu siin eelpool juba öeldud, võiks selle teema mõnele aktiivsele ajakirjanikule tõesti ette sööta. Hetkel ei ole minu eesmärk siin siiski mitte õli tulle valada, vaid jõuda selgusele nende dopinguproovide tulemustes. Oleksin väga tänulik, kui siin amazonis selle kohta ka lõpuks ametlik teade ilmuks ja samuti Kulturismi Liidu otsus.
  3. Kus saalis see vend vähk-sõraline nüüd siis treenib?Oli siin ju vahepeal juttu Tartusse minekust.Mul paar tuttavat hakkasid Revalis treenima ja ütlesid,et üks piltide pealt tuttavaks saanud vähja moodi vend pidi seal ikka õhtuti käima.
  4. Hip-hip-hurraaa!Parimate soovidega vend vähile!Lembit
  5. Jah just need viimased kuus kommentaari.Paadunud raidoistid on oma iidoliga ühel pulgal.Inimesed pole selgeltnägijad?Kas mitte kogu probleem ei ole selles ühes kindlas isikus?Tema näeb küll,aga valikuliselt.Tema teeb küll,aga teeb sellepärast,et peab tegema,mitte et tahab.
  6. Aitame vend vähki.Peab lihtsalt silmad lahti hoidma.
  7. Loll marko ei ole mitte Tallinnast?See ei ole küll teema ega asi,aga huvitav ikka natuke.Kas see vend vähi e-maili aadress on veel sama?
  8. Siis on hea,kui vähk tuleb.Ostan oma naisele ka pileti ja näitan vähki.
  9. ...et vähk ei tulegi äkki enne suurt üritust enam siia ja siis oleme viimase minutini nagu peata kanad-ei tea midagi täpselt.Vaatasin neid vähja kirju ja pean onu Samiga leppima.100-st protsendist on paar protsenti puudus.Loodame,et vastab.Jääme ootama.
  10. Ja veel pühapäeval!Selle asemel,et saalis rügada,istub seltskond siin.Mina arvan ka,et vähk on päris hästi ennast selles suhtes väljendanud ja lähen teda kindlasti vaatama.
  11. vend vähile head reisi ja edukat võistlust.
  12. Lihtsalt tekkis üks küsimus:Millised võiksid olla tricepsi baasharjutused?Milliseid harjutusi peaks tegema algaja ja kas nende harjutuste juures on ka mõned ohud või vead,mida algaja peaks teadma?Tänan rohkete vastuste eest!
  13. Las profid vastavad sellele õlaküsimusele.
  14. Õnnitlused 200 kommentaari puhul!Tundub,et vend vähi õnnitlemiseks leitakse ikka põhjus.Nali naljaks,siin on asi arenenud,teemad tõsised ja nõuanded asjalikud.
  15. Mauno!Sul puudub vist eesmärk.Kas sa tahad kapiks saada või ei?
×