Jump to content

dirty scorpion

Kasutajad
  • Sisu loend

    569
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by dirty scorpion


  1. Pudziani võit siis. Hämmastas, et vend väsis nii kiiresti ära, esimese raundil peale 1st minutit juba oli väsinud. Jaapanlane pani päris visalt vastu. aga jah, pudzian peab kõvasti tööd veel tegema

    krt! Kasuta spoilereid, tulin siia teemasse et äkki on kellegil see video lingitud nüüd rikkusid kõik ära.


  2. Ma ka nagu samamoodi aru saand aga eeltoodud artikkel nagu veits midagi muud.

    Keskmisele naistemaailma külastajale pole nii oluline, kui palju jõusaalis ülestöödatud lihast keha hävitab.

    8-15 kordust ei ole midagi vähe,suht keskmine.


  3. Tere, selline mure,et nädal tagasi põiale tõuse tehes millegipärast käis korra valu põlve siseküljel, korraks oli selline terav aga siis vähenes ja sai treeningu lõpuni teha. Kuid nüüd on vaikselt terve nädala olnud, kas on põhjust muretseda ja minna arsti juurde või oodata, et äkki läheb üle?


  4. Küsimus:

    Siin on mitmel pool läbi jooksnud soovitus vältida treeningute esimesel kaheksal kuul kreatiini tarbimist, et lükata esmatarbimise võimsat mõju ajaliselt edasi (isegi kuni 8 kuud).

    Küsimus on selline (pigem teoreetilist laadi, kuna mul see aeg ammu seljataga), et kas mitte selle kaheksa kuu pideva tarbimise tulemus ei oleks summaarselt suurem kui selle ühekordse suure suure juurdevõtmise tulemus. Teisit öelduna - kas üheksa kuu pideva tarbimisega ei jõua kulturist mitte kaugemale kui ainult üheksandal kuul tarbimisega.

    Sõltub kuidas Sa alustad. Tüüpiline algaja, kes hakkab jõusaalis käima algul ei tee kava järgi, vaid teeb suvalisi harjutusi. Siis ma arvan kreatiini tarbimine ei tasuks eriti ära. Aga kui on näiteks algaja kes teab mida teha, keegi juhendab ja õpetab ja pingutab siis minumeelest miks ka mitte kohe algusest hakata tarbima.


  5. irw

    Oli põnev 10 minutit järjest hüpata?:lol:

    Oi! ära mõnita hüppenööriga hüppamist, see on väga põnev ja mitmekülgne treeningviis kui on huvi :D

    Kas valu on lihase või liigese?

    Kui enam valu ei tekita siis võid ju vahelduseks midagi muud proovida, näiteks suusatamist,ujumist. Kui trenažööre on siis sõudmist või ratast.

    Või mine roogi tänavad lumest puhtaks :o

×