Jump to content

dirty scorpion

Kasutajad
  • Sisu loend

    569
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik dirty scorpion postitused

  1. väike küsimus

    Võta kasvõi Tööriistad>Treeningkavad>Algajate kava
  2. Tribuluse kõrvalnähud

    Olen kasutanud Optimum Nutritioni 625mg umbes kuu aega ja ei ütleks et mingeid kõrvalmõjusid esineb.
  3. makarooni

    äkki unetus tekib sellest et sa ei söö piisavalt peale trenni ja päeva jooksul? Lisa oma kavasse ploki tõmme kuklale.
  4. makarooni

    mis kava järgi sa hetkel teed?
  5. Naiskulturistid...

    leidke 10 erinevust
  6. Muscle+ paneb näkku.

    tarbi alguses väiksemas koguses
  7. Suhkruhaigus siiski päris pärilik ei ole kuid jah soodumus on kui kellegil su suguvõsas esineb.
  8. Naiskulturistid...

    njah enamik on liiga meheliku näoga et saaks õelda ilus,kuid 1 naine jäi mulle siiski silma: Melissa Dettwiller kes käiks sinna pehme, soe, armas ja mõnus kategooriasse.
  9. lihased

    hantlitega surumine
  10. Määdsik Viisard Rõngad Power 2

    ma nägin seda esimest korda kuigi arvasin et olen kõikki kreisiraadio osasi näind
  11. toitumine

    usun et seda tead sa ise kõige paremini,siiski sinu keha ja sinu vigastatud ranne
  12. KÜSSA

    sa võid talle ju privaat sõnumi saata äkki ütleb sulle
  13. Tulnukas

    ei hakka hetkel tõmbama aga kas see on see sama Valdise päästmine?
  14. rasvapõletajad

    eks see ole üldises vormis ma usun Fred Antson ütles ühes teemas, et selline on sobiv
  15. söök enne trenni

    enne trenni umbes pool tundi või nii nosin midagi kerget nagu natuke maasikaid vms aga vahetult enne trenne ei söö midagi
  16. proteiini kõht

    oeh elu on karm aitäh et teatasid sellest, peab õlu sootuks ära unustama
  17. rasvapõletajad

    ise küsin ise vastan 1.5g/kg
  18. rasvapõletajad

    palju on tervislik rasvakogus päevas?
  19. Chris Benoit: In Memoriam

    Räägitakse et Benoit oli viimasel ajal kahtlaselt käituma hakand, selle põhjusteks arvatavasti paranemata peapõrutused ning ta poeg olevat arengupeetusega olnud mis omakorda sõi tal närve.
  20. Oleks tore kui keegi ütleks või lisaks kaloriarvutisse
  21. Milline on kanašnitsli toiteväärtus?

    tänan
  22. Chris Benoit: In Memoriam

    Kuulsin sellest uudisest eile ja väga kurb uudis, veel kurvemaks teeb asjaolu kuidas ta lahkus.
  23. küsimused ainetest

    http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime Vaata ja uuri erinevaid artikleid toitumise kohta ning saadki targemaks toitumis kohapealt
  24. Full body

    Mulle meenutab algajate kava aga proovi ära ning kuu pärast ütle mis tulemusi saavutasid
  25. MP-KOLME MEES.

    siiski oli minu meelest probleemiks see, et see tegelane peale seeria lõppu ei puhand vaid otsis oma mp3 mängijalt meelepärast lugu seal trenasööril.
×