Jump to content

dirty scorpion

Kasutajad
  • Sisu loend

    569
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik dirty scorpion postitused

  1. küsimus kreatiini kohta

    Teretulemast tagasi! ja aitäh info eest
  2. alustus saalis

    1. et sixpack välja saada peab rasvaprotsenti vähendama. 2. muretse toitumiskava või tee endale selgeks kuidas toituda lugedes siinseid või bodybuilding.com'ist artikleid. 3. alustuseks võid hakata tegema algajate kava järgi mille leiad tööriistad>treeningkavad.
  3. Lemmik valgurikas toode

    Küüslaugu ja tilli kodujuust ning hapukurgi kodujuust minu lemmikud Valgu sheikidest minu lemmik vaarika maitseline Mass2.
  4. Mida teha nende haavadega?

    kas mitte parem ple see lahtine nahk haava peale panna ning ta kasvab taas ilusti peale kiiremini.
  5. Robot Bodybuilder! Omapärane vabakava :)

    päris omapärane ja mõnus kava
  6. Nitrix !

    Nitrix on tore asi annab mõnusa boosti trenni ajal.
  7. Myostatin

    hetkel olemas olevate steroididega hakkavad peale lihaste ka siseelundid kasvama ning tulemuseks on tavapärasest suurem kõht.
  8. Suitsetamine... KASULIK ??

    mina kui endine suitsetaja ei salli neid, kes tulevad seletama et suitsetamine on kahjulik see on igaühe enda asi kas suitsetab või mitte, siis on teine asi kui kuskil ruumis või kuskil mujal kinnisemas kohas kus rohkem mittesuitsetajaid ja üks hakkab suitsetama siis jah ple tema asi vaid rikub teiste tervist sellega. Samuti ei salli ma noori emasid, kes suitsetavad oma lapse juures . Natuke offtopic aga hea on asja südamelt ära rääkida.
  9. Keda pead parimaks?

    mõtled Johnny Bravot äkki?
  10. FIFTY

    ta ise on väitnud et noorena käis poksi trennis. keskmine vorm on tal ei ütleks et midagi hämmastavat. g-g-g-g-unot!
  11. kiiresti kaalust juurde

    suitsetamise maha jätmine soodustab kaalutõusu ses suhtes et nikotiin kiirendab seedimist ja nüüd kui maha jätsid läks normaalseks või isegi suts liiga aeglaseks.Aga muidu 25kg nelja kuuga on minu arust müstiline,mis sa ennem nälgisid?
  12. Küki kohta

    kui teed korrektselt ja sobiva raskusega siis ei lõhu
  13. VAADAKE JA IMESTAGE!!!

    no see on ju teadatuntud värk et algajad ei viitsi või ei oska lugeda
  14. Jay Cutler 9 nädalat enne Mr.Olümpiat

    et siis Ron on naturaalne kulturist ja Jay muidu äbarik aga steroga lihtsalt end täis pumband?
  15. Seks enne võistlust!

    Osadel jalgpalli meeskondadel on ka võistluseelne seksikeeld, eks see mingil määral mõjuta jah kas võistlemas on kiimas härjad või nurruvad kiisud.
  16. Kas tasub proovida seda massilisajat?

    nagu mina aru saan siis see juba sisaldab kõike seda+paar vitamiini
  17. Kas tasub proovida seda massilisajat?

    tootja koduleht ple alati kõige informatiivsem tegelikuse suhtes, kõige parem on kui googeldad ennem natuke. http://www.supplementcritic.com/reviews/anator_p70
  18. Quincy Taylor 3,5 nädalat enne võistlust

    suht massiivsed jalad ja selg kuid rinnalihased tunduvad pisikesed
  19. Tugevam Treening

    ehtne Mr. Bean
  20. tellimus

    teed ennem rahaülekande ja ülehomme on sul pakk ilusti postkontoris, vähemalt mul on alati nii olnud
  21. steroidid ei ole head asjad

    suht vana jah kuid pealegi ta ei kasutand AAS vaid pmslt süstis omale õli lihastesse
  22. Powerball.. mida arvate?

    sain lõpuks ka powerballi korralikult pöörlema keskmiselt suutsin 5000-8000 peal teha vahepeal isegi korraks sai 10000 kätte ja päris mõnus asi on nii trenni eesmärgil kui lihtsalt ajaviiteks
  23. Mida naised kulturistidest arvavad

    hehe ma mõtlesin umbes sama kui nägin kuidas Janar trenni tegi Vbl naistele ei meeldi kulturistid kuna nad suht rutiinse eluviisiga
  24. Mida naised kulturistidest arvavad

    Kui ma oleks naine siis ma küll eelistaks paksu tissidega õlut libistava tüübi asemel heas vormis rannalõvi
  25. piimhape?

    Venitusi ja soojendust teed ikka?Ning kas lihased peale trenni toitaineid ka saavad ning öösel piisavalt puhata?
×