Jump to content

dirty scorpion

Kasutajad
  • Sisu loend

    569
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik dirty scorpion postitused

  1. Külglihased.

    http://www.exrx.net/Lists/ExList/WaistWt.html vaata obliques alt harjutused.
  2. Ise vahepeal mõtlesin et võiks lasta kukla peale tatoveeringu umbes nagu Wanderlei Silval on, selles suhtes et siis ta ei jää kehailu segama ja ikka püüab tähelepanu See armistamine on minu arust rõve, netis olen näind pilte ja paar tüüpi olid oma paariaastasele lapsele ka teind
  3. Aastaga vormi

    ise lähen 1. Oktoober ning suht ei põe midagi 8 kuud ju ainult.Kui pean seal ilusti vastu (mulle ei meeldi joosta eriti) siis äkki isegi minna elukutseliseks.
  4. Baasharjutused...

    mida sa õlale svung all mõtled?
  5. Baasharjutused...

    http://www.exrx.net/Lists/Directory.html Need harjutused mis paksult kirjutatud peaks olema baasharjutused.
  6. Paar küsimust

    sa võid valku ja süsivesikuid peale trenni taastusjoogiks kasutada.
  7. Kulturism, miks?

    Ma elan veel oma vanemate juures ja peale mõnda aega jõusaalis käimist kui tulemused hakkasid rohkem silma paistma vingus ema mõnda aega et kas on vaja end nii suureks ajada, käed nii laiad, reied nii suured jms (kaal hetkel 95 ) kuid siis ta jäi vaikseks ja eile kui oli plaanipärane puhkepäev mitu korda küsis, kas ma trenni lähen.Ju siis hakkas uhkust tundma, et ma end selliseks pirakaks mürakaruks kasvatan end. Ja muidu tüdrukutele läheb ka rohkem peale kui vastassugu on ikka sportliku kehaehitusega
  8. Arvuti?

    kui ma ei eksi siis see peaks olema Oldmani antud dietoloog, mis mul bookmarkides, kuid enam ei avane.
  9. Kreatiini manustamine

    ma võtan samamoodi ~tund enne trenni 5g ja peale trenni 5g
  10. Lemmikmuusika.

    Alustan ka siis oma maitsega. Enamasti kuulan sellist mitte kommerts räppi nagu ODB,Onyx,Gangstarr jpm kuid eelmine aasta või nii juhtusin kuulma Dark Lotus - That's Me (tänu sellisele toredale saidile nagu pandora.com, mida kahjuks enam ple) ja hakkas sammuti meeldima selline hardcore/horrorcore rap eesotsas Dark Lotus,Twiztid,Insance Clown Posse. Ol' Dirty Bastard - Got Your Money Onyx - Throw Ya Gunz
  11. ACC + 100% Whey Gold Standard

    Lugesin Fred'i artiklid selle kohta ning otsustasin, et proovin ACC ära.Nagu ma aru sain siis tasub teha kuurina ~3x päevas 20-30g aga kui kaua nii tohib teha?Kuu või paar nädalat?
  12. Väike "mure"

    siis tuleb emod jms metroseksuaalid ühte suurde kappi ajada koos pededega.
  13. Gokshura

    on see sarkasmiga küsimus? anyway meeshormoon mis suurendab rasvapõletust,lihaskasvu,luude tugevdamist jpm
  14. taastumine

    aga kui tõesti valus siis võta puhkepäev või tee aeroobset.Või siis kasuta natuke teist treeningkava et reied ja rind saaksid kauem puhata.
  15. Toiduasendaja.

    tänan pakkumast kuid hetkel on suht kiire 6 päeva nädalas töö ja 5 päeva nädalas trenn, selline tamp koguaeg peal et ple aega omal kodus remontki ära lõpetada oma ligikaudset kaalu tean kuna kui sõbra pool käin siis kaalun ja kahjuks ma ei ela Tallinnas
  16. Toiduasendaja.

    Tead, jään sul vastuse võlgu kuna mul kaal hetkel katki.
  17. Earthlings

    liha söön ikka röömsalt edasi, kuid ei salli toiduga mängimist või siis looma piinamist minu poolest võiks seadusi veelgi karmistada mis on seotud loomade väärkohtlemisega.
  18. Toiduasendaja.

    oleneb mis su ootused on pmslt eks need kõik massilisajad on samad lihtsalt maitsed on erinevad(ning proteiini sisaldus erinev). Aga millist Mass2'e sa tarbisid?Kui see polnud vaarika oma siis proovi kindlalt, piimaga segatuna nagu sööks kergelt suland jäätist keele viib alla kohe.
  19. Toiduasendaja.

    Hommiku poole lõuna ootena söön paki kodujuustu ja paar kohukest, et oma kogus kätte saada. Õhtu ootena kas sama või teen sheiki Multi Mass 3000'st.
  20. küsimus doseerimise kohta

    arvuta et samapalju valku saaksid kätte kui heraga said
  21. ACC + 100% Whey Gold Standard

    suht palju jah kuid enamik neist kreatiin monohüdraatid. Võta näiteks Fasti oma. Aga kui palju enne trenni peaks ACC võtma? Kas tund enne trenni või vähem?
  22. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Üks teooria on see, et need tulnukad mis meil siin vahest käivad on lihtsalt meie tulevikust. Samas ma usun küll et kuskil universumis on elu, sest kui meil Maal on elu (ise küsimus kui kauaks) siis miks ei peaks ühes nendes paljudest planeetidest olema?
  23. PEALELÕUNANE KÜSIMUS.

    kuma?
  24. PÄEVA KÜSIMUS!

    Las võitja pakub uue küsimuse välja.
  25. PÄEVA KÜSIMUS!

    kas mitte ei suurene? Päris paljudel kes treenivad end alkoholiga on peale rasket treeningpäeva raske maast üles tõusta
×