Jump to content

dirty scorpion

Kasutajad
  • Sisu loend

    569
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik dirty scorpion postitused

  1. JOHN CENA

    Minu poolt üks tema lugu
  2. Uued tooted

    Esimesel lehel Hr. Kiivikas mainis, et ON valk hakkaks maksma ~1100.-
  3. Top 6 Fitness Müüti ja Tõde

    Loe ka mis seal kirjutati, tuleb vahet teha lihase ja liigese valul!
  4. Olympia 2007

    ehtne poliitika atm võitis Cutler on nii ümmargune ju!
  5. Õige treenimine

    2 tundi tegid soojendust?
  6. Olympia 2007

    Ise pakuks nii: 1.Dexter Jackson 2.Jay Cutler 3.Victor Martinez 4.Dennis Wolf 5.Markus Rühl 6.Ronnie Coleman
  7. AC-C Fast ja poks

    "Uuringud tõestavad, et kasu saavad nii kõrge treenitusega sportlased, kelle lihaste karnosiini sünteesivõimet pole treeningutega enam võimalik tõsta (kusjuures tõuseb kõigi eri tüüpi lihaskiudude karnosiinisisaldus, mis tähendab seda, et kasu saavad nii jõu-, kiirus-, kui vastupidavusalade esindajad!), kui treenimata inimesed, algajad ja madala treenitusega sportlasted (kelle lihaste karnosiini sünteesivõimet saab muidugi ka välise vahelesegamiseta treenituse arenedes tõsta)." Fred Antson
  8. liigesed

    Mis lisandeid sa kasutama hakkasid? Võimalik et need punnid tulid lihtsalt suurenenud higistamisest.
  9. Kreatiini ainult trennipäevadel

    Fred soovitas seda, ise tarbin samamoodi 5g enne ja 5g peale ning ainult trennipäevadel.Kuu pikkust pausi ei teind. Kuid nüüd tuleb sest vaja aega minna teenima
  10. Triitseps

    Selle kava järgi mis sa teed on 3 harjutust triitsepsile.Teed harjutused ilma puhkamata läbi, puhkad ja teed uuesti need kolm läbi.Puhkad ja teed uuesti. Marek Liiva oma teises treeningvideos tegi rinda superseeriatega.
  11. Triitseps

    Teed ühe seeria ühte harjutust ja ilma puhkuseta teed teise ja kui soov siis kolmanda.
  12. Olympia 2007

    Pakun, et Cutler võidab. Kuid ise elan kõige rohkem kaasa Rühl'ile ja Dennis Wolf'ile.
  13. RP-nr1 ???

    Lingil on väike viga sisse tulnud üks http on üleliigne. Aga mida see RP-1 endast kujutab?
  14. m 100

    nad ei ole kadedad vaid lollid,lihased ei kao sult kuhugi kui treenid ilusti ja toitud.
  15. m 100

    Seal on palju mineraale mis on hea,miinuseks on see et 400g maksab 310.-
  16. Abipalve pulbri ostmisel

    Promixi olen proovind šokolaadi maitsega ja päris maitsev nüüd söön lihtsalt pakk kodujuustu ära enne magama minekut.
  17. Abipalve pulbri ostmisel

    Sa jälgi mida sa sööd, toitumise kohta on palju juttu siin.Muidu taastusjoogiks võid kasutada näiteks Fasti Reco2'e.
  18. 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

    võib,sest sa tilgutad selle keele alla 30seciks, mitte ei neela kohe.
  19. fitness pood

    mul näitab ka, browseriks on FireFox 2.0.0.6
  20. mul on bemmil uued kummid

    Ursula on hoopis teine asi,nende lood ikka mõnusad
  21. mul on bemmil uued kummid

    ei meeldi see "räppar" ka nii hädise häälega
  22. Ultraveganid

    kui talle see meeldib siis las ta praktiseerib, ise ei tahaks ja kellegile ei soovita. Keegi teadjam võiks kommenteerida kas mitte puhtast taimsest toidust hulk vajalikke toitaineid saamata ei jää?Ning kas mitte toorete taimede seedimine liialt kurnav organismile pole?
  23. Tahaks joosta, aga ei saa

    siis sa võid ju kiirkõndi teha
  24. Lihas kasvab kui jõudu juurde ei tule.

    miks sa kahtled selles et algajal kolme kuuga ple märgatavalt kasvand? Aga jah teema algatajale proovi superseeriaid või siis ühest meetodist lugesin t-nationist, kus soovitati oma enam soovitud lihast treenida treeningu lõpus paar seeriat teha.Sinu puhul oleks see siis nii, et teed oma ülakeha kava ära ja lõpus teed veel paar seeriat rinnalt surumist.
  25. Kindad

    Mina kasutan kindaid kõiki harjutusi tehes välja arvatud soojendusseeriad.
×