Jump to content

Hidromek

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Hidromek

  • Tase
    Algaja
  1. algaja hantlite raskus

    No ma ise algaja, treeninud ~~2kuud ja hantlitega teen 8-10kg, oleneb sis harjutusest
  2. Mida juua jõusaalis ?

    MIKS ?
  3. Mida juua jõusaalis ?

    Tänud, tänud. Täna proovisin Fat Burner 3000 ära, päris hea oli, joogijanu võttis küll hästi ära
  4. Mida juua jõusaalis ?

    Aitäh teile, proovin lähiajal siis isostari, fat burneri ja vee ära
  5. Mida juua jõusaalis ?

    Hetkel ainult arcticut joonud trennide kõrvale
  6. Mida juua jõusaalis ?

    Tänan, ootan veel vastuseid .
  7. Mida juua jõusaalis ?

    No ma mõtlen ikka spordijooke vms ..
  8. Mida juua jõusaalis ?

    Mida Te soovitaksite jõusaalis trenni kõrvalt juua algajatel, kes on treeninud umbes 2 kuud ? . Nt Fat Burner, Arctic jne .. Või ei ole sel mingit vahet ? Mõtlen just neid jooke, mida oleks lihtne kätte saada enne igat trenni algust tavalistest toidupoodidest ..
  9. Ergomeeter

    Ok, tänud . Mida tähendab / misasi on füüsikanähtus innerts ?
  10. Ergomeeter

    Aga kuisuured nee dkaaluklasside vahed on ? Kas nt 80-85kg .. või sisi hoopis 80-90kg või veelgi rohkem ? Ja seleta,e t miks see kaal sis mõjutab või kuidas see kaal mõjutab .. Sellele ma vastust ootangi .
  11. Ergomeeter

    Tere, Olen 13 ja klassivend ka, tekkisid siis eriarvamused.. Nimelt tema, arvab, et mass loeb ergomeetri tõmbamise juures, kuid mina arvan, et ei loe ... Et kui mass loeb, siis kuidas ? Kas aitab kaasa või just teeb raskemaks .. Massi vahe ei ole sugugi mitte suur, umbes 10kg .. (Mina umbes 62-64kg ja tema umbes 52-54kg) Oleme algajad ning jõusaalis käinud mõlemad umbes 2 kuud . Kuidas saab mass ergomeetri tõmbamise juures mõjuda kui ma tõmban ju kätega ning sis surun minimaalselt jalgadega ennast edasi .. Ma ei tõmba ju end massiga vms ? .. (minu arvamus ).. Mida arvate teie ?
×