Jump to content

jokk

Kasutajad
 • Content count

  89
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jokk

 1. YouTube videod

  Kuidas Arnold jõudis sinna kus ta hetkel on
 2. USAs Pittsburghi ülikoolis tehtud uuring näitas, et suur lihasmass nõrgendab immuunsüsteemi. http://www.tarbija24.ee/?id=129667 Nii poisid, kuidas tervis on ?
 3. kanal 2: film

  See punahabe oli omal ajal oma ala tegija nagu Arnoldki.
 4. Pullid pildid netist

  See on vist siit kunagi läbi käinud... aga ehk mõned pole näinud http://izismile.com/2009/02/22/amazing_tra...rs_89_pics.html
 5. No ilmselt tagurpidi siis.
 6. Tahaks liigsetest kilodest lahti saada. AIDAKE!

  Olen kohanud 8 aastats tütarlast kes pidas ennast paksuks - meedia jm mõjutanud ilmselt normaalset maailmapilti (ja selle teket). Tihti ollakse enda vastu üsna kriitilised, eriti puberteedi eas.
 7. Tahaks liigsetest kilodest lahti saada. AIDAKE!

  Otsisin oma kooliarstilt saadud lehe välja ja mis ma leidsin. 13 aastaselt kaalusin 59,5 kg ja pikkust oli 163 cm - kusjuures aasta hiljem olin juba 175 cm ja 66 kg (et ilmselt see aktiivne kasvuiga sul alles algab). Mäletan et olin lapsena ehk pisut tugevam kui teised aga paks küll öelda ei saanud - trenni liialt ei teinud, käisin vahelduva eduga karates ja ujumas aga tõsisemalt alustasin trenniga 16 aastaselt. Hetkel olen 188 pikk ja kaalun 98 kg - ja rahul oma ehitusega (rasva% ~ 11). Soovitaks mõne trenniga alustada või kasvõi koeraga väljas jalutamas käia, ise olin selles vanuses üsna tubane ja arvuti taha aheldatud. Näljutada ja kaloreid ma liialt ei piiraks, sest nagu eelrääkijad mainisid, võib tulevikus kätte maksta. Räpsu ei tasuks aga siiski sisse süüa.
 8. Mis on kulturism

  Millest loobuma peab siis ?
 9. Kättemaksu Kontor

  Mina imestasin selle vanema näitleja (spordiklubi omanik vm) hea vormi üle, käsi punnitas ikka korralikult. Muidu hea naljahõnguline osa. Jutud kulturistide impontetsusest on kõvasti ülepaisutatud.
 10. Sirp ja vasar - nagu peab. Poisid ei julgenud ise poseerida, et võtsid kehadublandi ?
 11. päevane toitumine

  Kellelgi mõnda huvitavat ideed pole pakkuda, kuidas muna/majoneesi segu teha ? Kas jogurtiga annab sama maitse välja ? Vaieldamatult mu lemmik viis kuidas muna sisse süüa
 12. Kulturistide eluiga

  Tippsport ei ole pea kunagi tervisesport -tihti kaasnevad igast vigastused jm. Mõistlik sportimine aga kasulik kehale ja vaimule.
 13. Tartus jõusaal koos poksikotiga

  Vuups, lugesin tõlkida xD http://translate.google.com/translate?js=n...history_state0=
 14. Ütlen ausalt, et on pikemaidki perioode olnud Aga antud hetkel mõtlesin jah seda valuvaigistavat toimet. No naistel rinnanääre ongi rasvkude - ja seda ma sealt ka ootan, trimmis võiks ta ju olla, aga lopsakusel oma hind. Aga olgem ausad, see teema täiesti maitse asi.
 15. "Curves - If i wanted a woman who has a body of a ten year old boy, I'd just date a ten year old boy." Lahtiste luumurdudega kõik seksima !
 16. Samas pidid rindu suuremaks tegema naistel - võta näpust.
 17. Uni - liiga palju või mitte?

  Võimalik. Mäletan keskkoolist, et unetsüklite vahepeal raske ärgata, ja et kui ring on täis ja nö üle magad, siis jällegi raske ärgata. Leidsin siit ka ühe artikli http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2760 Aile rääkis, et päevane uni kõigutab veresuhkrut, mida see siis reaalset tähendab, päeval mitte magada? (oletame et öösel kohe kuidagi ei saa unetunde juurde). Ise peale kooli/trenni pikutan meeleldi, hetkel õnneks ei liialda sellega. Öösel saan magada keskmiselt 7-8 h. Unenägudes saab ka seigeldud.
 18. Revali jõusaal

  TTÜ saal on jah hea näida, kuigi tõsiseid treenijaid on ka. Olen täheldanud, et paljud peavad seal pausi, kui õppejõud lähemale tulevad, et nad õpetama ei hakkaks.
 19. Ehitusmarket ja päris ketid ? Kette olen videotelt näinud, rihmadest keegi pilti ei taha jagada ?
 20. Olen vist noob aga, milleks need mõeldud on, nagu randmetoed ?
 21. Mis harjutuse tegemist vihkate k6ige enam?

  Vägisi sunnin ennast biitsepsit tegema. Kangiga tõmbab randme valusaks ja üldiselt raske käsi verd täis saada. Käed saavad põhilise koormuse seljapäevadel.
 22. Rekordid alustades...

  1. Oktoober 2006 surusin rinnalt 65 kg, kehakaalu oli siis 85. Paari kuud tagasi tuli 130 varuga, proovin varsti uuesti. Kükk kahjuks teadmata, sest saalis puudub puur. Smithi puuris 150.
 23. Mõtteainet

  Eestis pole veel liikluses niivõrd suuri ummikuid, et oleks õieti aega kellelgi aknaid pesta. Ilmselt on Eesti inimesed üsna kitsid ja kartlikud, et kodutule korralikult raha maksa, aga miks peakski, milleks siis kojamehed on. Tundub ka pisut ohtlik seal autode vahel kolistada.
 24. Hiljuti oli Revali spordiklubis võistlus, kus kõik 11 osalejat olid esimest korda publiku ees. Oli ka neli naist. Minu teada oli neil spetsiifiline ettevalmistus selleks võistluseks kusagil pool aastat, kus O.Kiivikas andis näpunäiteid jm. Naistel on ilmselt pisut lihtsam ennast taoliseks võistluseks vormi viia, meestel vaja pisut kauem alaga tegeleda enne, kui võistelda oleks mõtet. Halba ei tee hea geneetika. Kui olemas alaks sobilik luustik (proportsioonid) ja teatud sportlik põhi all, siis isiklikult arvan, et aasta-pooleteisega saaks naissoost isik juba mõnest võistlusest osa võtta küll. Naistel olemas ka eri kategooriad, kus ühes tuleb vabakavas pisut "võimelda" - see annab eelise neile, kes hea painduvusega ja tegelenud mõne tantsulisema alaga varasemalt. Kui huvi, siis võiksid küll, mõne teadliku treeneriga ühendust võtta ja kuulata kuidas ta su potensiaali hindab ja kindlasti oskab ka soovitusi anda. (Selline on siis asjaarmastajast mehe arvamus)
 25. Toitumistaboo

  Lugesin hiljuti kusagilt miniartiklist, et süsivesikuteta ei ole võimalik rasvu põletada? Paraku ei olnud võimalik rohkem lugeda tol hetkel ja kadus ära see leht. Kuidas suhtuda sellesse, kas tõepõhja on all ?
×