Jump to content

kikikeit

Kasutajad
  • Sisu loend

    69
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik kikikeit postitused

  1. Eesti Kulturismi ja Fitness Liidu treeninglaager Fit.Camp 2016 leiab aset 15. - 24. juulil Orissaares. Ideaalne võimalus veeta üks suvine aktiivne puhkus looduskaunis paigas, treenida praeguste ja tulevaste meistritega, panna proovile oma jõud ja vastupidavus ning kohtuda huvitavate mõttekaaslastega. --- millal sellel aastal on fitness. ee korraladatud laager ? Tahaks see aasta kindlasti minna
  2. Ainevahetus

    tänud soovitusteeest! proovin treeningust teha pausi , vast , et stress ja see tekitab veel juurde. proovin seda ploomimahla varianti ..homme poodi käisin artsi juures ta soovitas võta üht rohtu ja piimbakteri tablette.. loodan , et peagi saan korda
  3. Ainevahetus

    hommikul kui ärkan teen endale sidrunivett kuuma veega, söön peale ärkamist kuskil 2 h, hommikuti võtan enne kui kodunt lahkun kas actimelli või hellus, vahel teen natukene jogurtit koos linaseemnetega, hiljem aga söön kas putru, müslit jogurtiga või kas puuvilja juurde või üks võileib....see teeb mind juba murelikuks .. segab treeninguid kuna mõjutab palju tuju..ehk siis tuju kõikumised on nii suured :/
  4. Ainevahetus

    minul on kõht kinni juba üle kuuaja...olen proovinud nii palju asju ja ikka miksi ei aita .. olen endale vahel abiks võnud lahtisteid toitumine on enamvähem korras , trenni teen liikumist on ja ikka lihtsalt raske juba olla ja ebamugav tunne on
  5. arvan , et kui arst sulle määras selle ravi siis soovitaks ka temalt sellele küsimusele vastust saada ...
  6. Hmm..kas vähe või palju, 500 kcal päevas?

    mine poodi ja vaata natuekene korralikult toidu kcl sisaldust siis saad ise ka aru kui rumal küsimus see oli !
  7. Jooksmise kohad Tartus?

    nuh mina ei oska sellepeale midagi öelda , kuna ma ei mõtle jooksmise ajal kas muutub tüütuks.. tuleb leida motivatsioon ...........
  8. Jooksmise kohad Tartus?

    laululava juures on ju hea jooosta . kuigi seal asfaldiga rada aga jooksed selle kõrval mulle meeldis seal väga ja meeldib need jõudu ja jaksu ... kui auto on siis saad ju Tartust välja sõita ja mujal jooksu teha
  9. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    heii.. nüüüd vist võiks olla mingi vihje kuskil , et millal siis Võsu laager tulemas on ?
  10. Minu trenn+s66k

    aga siis tuleb süüa kodujuustu ja see on seal olemas:) saad sinna hulka segada rosinaid , tuunikala jne:)
  11. Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

    ei saanud sealt vastust. aga oleks vaja kindlasti teada saada märtsi lõpuks..........Siis saaab töö juures plaane teha
  12. motivatsiooni puudus

    kas kellegil on ka vahel tekkinud selline mure nagu motivatsiooni puudus ... äkki keegi oskab mind natukene motiveerida:D tänud ette ! jõudu ja jaksu teile trenni tegemises:D
  13. motivatsiooni puudus

    ok sellega ma olen nõus aga tahaks seda lihase poole pealt end rohkem arendada
  14. motivatsiooni puudus

    tänud !!! olen lugenud seda artiklit.. ma tean , et minu toitumine vajab natuke vigade parandust!! ma olen palju enda peal testinud .. vahepeal on tunnetus juba päris hea ja siis mingi hetk vajub ära !!! tahaks natuke oma rasva % alandada ja lihas võiks natuke paista!! vahepeal on tulemused väga head ja siis jälle vajub nati ära??
  15. motivatsiooni puudus

    täpselt nii ma ka mõtlesin .. vahel on raske maiustamisest eemale hoida .. kaal mul korras aga vahel pingutan maisutamisega üle ja rikub tulemust
  16. motivatsiooni puudus

    eesmärki olen saanud maitsta aga vahel on seda kuidagi väga raske hoida mul vist toitumine ka nats mööda .. kuna mõnikord on mega süsivesikute isu ehk siis maiustused .. rämpstoitu ma ei söö aga kommi ja jäätist mmmmmmmmmmmm raske ära hoida !!!peab vist toitumiskava tellima ??
  17. Motivatsioon

    mul vahepeal oli ka selline motivatsiooni puudus .. aga nii kui vaatan linnas teisi plikse ja näen nede kõhukesi .. tuleb külmavärin peale ja mitte ei tahaks endale suurt pehmet kõhtu muidu hirmutan rannas kõik äää
  18. Jõusaalid Tallinna kesklinnas?

    hetkel v-o mitte aga kohe, kohe hakkab jälle see uus hooaeg kus hakkavd tundmatud saalis vingerdamas ja huvi tundma spordi vastu
  19. Jõusaalid Tallinna kesklinnas?

    kalev spa , hind on seal minu meelest 899 eek , reval on kalev spa taga see koht on megalt ülerahvastatud:) aga jõudu tööle siis
  20. motivatsiooni puudus

    kus juures see on hea idee ja vahel ma olen ka seda teinud ja siis tõesti on see tagasi tulnud nagu naksti:D ex ma püüan selja sirgu ajada ja mõelda sellele , et see on minu jaoks!! ja ma tunnen end hästi kui kõht on trimmis eriti siis kui käin trennis ja pärast seda lähen pesema ja jääb mõni lodeva kehaga silme ette siis ma olen ka mõelnud oehh küll mul on hea töö tulemus tänud Jackie:)
  21. kulturism

    soov oleks hakata rohkem kulturismiga tegeleda .... kellelt võiks abi saada või kelle poole pöörduda , et juhendajat leida ??huvi on suht kaua ja suur!!!
  22. paluks abi kaalulangetamisel

    see on tore , et leidisd selle foorumi aga kõige toredam on see kui sa loed ka natuke .. siin on seda teemat üles võetud 10000000000000000000 kordi , et võimatu lausa nr öelda .D edu ja jaksu
  23. kulturism

    tänud sulle !!! väga hea materjal .. homme hakkan seda töötema
  24. Miks?

    teen trenni , et oleks enesetunne oleks supper ja jumaldan sporti !! ja kindlasti , et meestel oleks hea vaadata ärge seda viimas lauset nüüd väga südamesse võtke
×