Jump to content

Keio

Kasutajad
  • Sisu loend

    66
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Keio postitused

  1. Ja kes seal USA ülikoolis siis õpivad? Kõik teised targad inimesed peale ameeriklaste.
  2. Kas suitsetate?

    Suitsetajate ja mitte suitsetajate lauad pubis on sama hea nagu oleks ujulas kusejate ja mitte kusejate rajad.
  3. 2 K duell - kes keda ?

    Marek Kalmus
  4. ???

    piimaga
  5. Foorumi laadimise kiirus!

    ütlesin juba ammu et võtke see jama maha, keegi ei vaata seda nagunii !
  6. ABB XXL

    Kaal: 2,8kg ja 10neks korraks? oled sa kindel?
  7. Gold Whey maitse Rocky Road

    Cookies N' Cream on PARIM! kuigi pole ma teisi maitseid proovind tean et see on parim! Ennem oli mul Protein NO1 maasika maitseline, seda maasika maitselist ei anna võrreldagi Cookies N' Cream omaga.
  8. Mis valku osta?

    eelnevalt võtsin veega, täna proovisin jogurtiga, homme ja edaspidi võtan piimaga, mul on 100%WGS cookies n cream- väga hea!
  9. Millega see Ader & Kiivikas jälle hakkama said
  10. 100% Whey Gold Standard üks annus

    No1-te ma panin ise 3 spl
  11. 100% Whey Gold Standard üks annus

    Mõõtsin ka topsitäie valku ära, koos topsiga kaalus 31g ja tühitops kaalus 11g, 20g peaks topsis pulbrit sel juhul olema, ise panen 1 terve täie ja veel pool, 300ml vee sekka muidugi!
  12. kreatiin+vesi

    reeglina ei tehta kahte sheiki, aga kuidas siis jääb, kas glükoosi peab panema või ei
  13. kreatiin+vesi

    ma segan valgujooki veega, kui ma paneks sinna kreatiini ka, kas ma peaks panema ka glükoosi?
  14. DR-7

    küsiksin siin omakorda et kummast eelistaksite teie, kas: Dr-7 või L-Leucine ?
  15. Mis valku osta?

    Protein No.1 on väga hea.
  16. pood

    näiteks saab osta OÜ Robocopist, aadressil Telliskivi 51, Tallinn.
  17. Kes mida sööb ?

    plaan osta L- Leucine(UFS), et palju vett peaks panema, kogus on öeldud et 5gr aga veest pole juttu, kas 300ml on ok?
  18. ah pole sõnu!!!!!!! omamoodi ettevalmistus enne trenni
  19. proteiin

    ise kasutan No.1, ei kurda millegi üle va. et vahutab kõvasti
  20. Reklaam Fitness.ee portaalis?

    vot väga õige ja need uued 6 uut väikest reklaam pilti käivad eriti pinda! reklaamitakse neid tooteid mida ei osteta ja siis makstakse natuke et keegi esineks nendega
  21. Kõva lõuatõmbaja

    see on tase!
  22. nämmm.... proteiin ma mõtlen
  23. Kui palju proteiini 0,5l veele???

    1 spl = 10 gr
  24. Kui palju proteiini 0,5l veele???

    ma panen 30gr 300ml veele
  25. Sool

    krambid
×