Jump to content

K J Konsap

Kasutajad
  • Sisu loend

    0
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik K J Konsap postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tervitus! Korraldan RAASIKU VALLA AVATUD VÕISTLUSED KLASSIKALISES LAMADES SURUMISES Minu kodukohas on nüüd korralik spordihoone, mis on ühtlasi lausa Baltikumi suurim koolivõimla. Pallimängud on seal populaarsed, aga üritan nüüd ka raskejõustikku promoda. Tule võistlema! Tegu on sellise väikse sõbraliku võistlusega, kuhu on oodatud kõik harrastajad, aga saavad võistelda ka jõutõstjad, sest võistlus on ametlikult Eesti Jõutõsteliidu kalendris. Katseid tulema hindama Eesti Jõutõsteliidu kohtunik, niiet saad ühtlasi ka tipptasemel tagasisidet oma tehnikale ning võrrelda seda Eesti ja maailma tippudega. Juba on registreerunud inimesi, kelle jaoks see saab olema elu esimene jõutõstevõistlus ja see on tore. Samuti on registreerunud jõutõstjaid, kes tulevad trenni mõttes osalema. Paremusjärjestus selgub ikka koefitsendi põhjal ehk lisaks raskusele läheb ka suruja kehakaal arvesse, niiet võimalus on ka kergematel. Ka sponsoreid on juba kogunenud omajagu: Njom.ee, Norr, Nick's, Fit360, Nocco, Barebells, IconFit, Raasiku Õlletehas. Sümboolse osalustasu saad auhindade näol kindlasti tagasi ja rohkemgi veel. Võistlustele saab registreeruda kuni 3. november 2021. Registreerimiseks saada enda andmed (nimi, sünnikuupäev, kaalukategooria, Raasiku valla registrijärgne elanik või mitte, klubi või asula, kontakttelefon) meilile: kristjan.konsap@gmail.com Pealkirjaks võiks panna: “Raasiku lamades surumise võistlus 2021”. Võistlusjuhendi leiad ka ürituse Facebooki sündmuse alt või minu kodulehelt: RAASIKU VALLA AVATUD VÕISTLUSED KLASSIKALISES LAMADES SURUMISES 2021 – JUHEND Pane Facebooki üritusele "osalen" ja tule võistlema või kaasa elama!
  2. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tervitus! Kaotasin oma konto andmed nii lootusetult ära, et isegi Fitness.ee webmaster ei suutnud aidata. Ei tea, kas see on ühe ajastu lõpp? Fitness.ee on nii vaikseks jäänud - kõik on vist sotsiaalmeediasse ümber kolinud. Huvitav näha, kuidas tekivad ja kaovad nii trendid kui brändid, millega harjunud oleme. Mis siis vahepealse 3 aastaga on juhtunud? 2019. aastal teatavasti võistlesin üle pika aja ja võin nüüd kindlalt öelda, et ka viimast korda kulturismis. Ei hakka kogu võistlushooaega ümber kirjutama, võtsin selle kokku oma kodulehe blogipostituses: Võistlushooaja kokkuvõte 2,5 aastat olen ka erialast tööd teinud ehk töötanud kontoris turundusspetsialistina. Vaadates koroona mõju jõusaalidele, siis jumal tänatud, et kontoritöö lisaks võtsin. Samas töötan õhtuti ikka ka personaaltreenerina. Personaaltreeninguid annan ikka Tallinna kesklinna MyFitnessites: põhiliselt Postimaja ja Balti Jaama turu klubides. Lisaks muidugi teen toitumisnõustamist, toitumiskavasid ja treeningkavasid jne. Sel sügisel on juba ka mitmesse ettevõttesse tervisepäeva raames kutsutud loengut pidama. Kuulsin, et huvi personaaltreeneri koolituste vastu pidavat isegi koroonaaastatel kõrge olema. Seetõttu kirjutasin personaaltreeneri tööst blogipostituse ning treenerite tagasiside põhjal tundub, et rääkisin õigust. Ka seda postitust saab lugeda mu kodulehe blogist: Personaaltreeneri tööst Katsun kodulehele vaikselt ka muud kasulikku sisu lisada, näiteks kirjutasin kolmest jõukavast, mis mulle kõige paremaid tulemusi on andnud: 3 jõusaali treeningkava, mida soovitan Ise teen trenni vaikselt, 2-4 korda nädalas jõusaali ja katsun ka paar tundi kardiot teha. Mingit kindlat treeningkava ei jälgi, vaatan vastavalt sellele, kui palju on tööd ja mida keha ütleb. Lisan siis illustreeriva materjalina ka ühe video, mida pole veel siia postitanud. Kuna ma enam kulturismis ei kavatse võistelda, siis selle video üks mõte oligi lihtsalt ajaloo jaoks vorm jäädvustada. Muidu lapselapsed ei usu, et papa Johannes kunagi sporti tegi. Tänaseks kõik, paar projekti on veel töös, neist siis kui detailid paigas. Ühendust saate minuga ikka sotsiaalmeedia või mu kodulehe kaudu.
×