Jump to content

Sammy7

Kasutajad
  • Sisu loend

    57
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Sammy7 postitused

  1. Vabandused kui kedagi riivasin sellega. Eelmine aasta kui Reval Cup toimus, siis üks tuttav oli lihtsalt jahmunud, kui nägi antud isikut võistlustel, kuna arvas et kindel proovivõitmine toimub. Käis vist samas jõusaalis või oli kuidagi kokkupuutnud selle isikuga ning tema tegemistega. Aga nõustun Sinuga Kirp, kedagi ei tasu ennem süüdistada, kui ta ei ole süüdi tunnistatud. Sellekoha pealt vabandused!
  2. Kas Popovilt eelmine aasta Reval Cupilt võeti pissi-proov? Kui ei, siis jama, sest nagu öeldakse: mustad lambad tuleks siiski valgete lammaste seast välja kiskuda. I`m just saying
  3. NITRIX=peavalu

    Üks tuttav ütles, et temal Nitrixi ajal tõusis vererõhk ning samamoodi olid peavalud pidevalt. Endal selliseid probleeme ei ole ning vererõhk täiesti korras. Ühesõnaga Nitrix igaühele mõjub täiesti individuaalselt
  4. Team KOOVIT

    Kirp, ära unusta ka Raigot, kes sügisel ma usun tuleb väga terava ja hea vormiga lavale Igatahes kuna ise ka saarel 16 aastat elanud, siis ikka omadele tuleb pöialt hoida! Edu ja jaksu eesmärkide täitmisel
  5. Siim Rast 2. Tarmo Pärna 14. Kaido Leesmann 3.
  6. BALTIC MATCH 2011 - lisatud protokoll

    Naiste Fitness: 1. Natalia Nazarenko - Kiivikas 2. Kristina Koroljak Bikini Model: 4. Jekaterina Smirnova 5. Olga Jakovleva 8. Vitalya Dmitreva Bodyfitness naised: 1. Esta Pilt 3. Merike Sula Meeste fitness: 1. Oleg Anissimov Juuniorid kulturism: 2. Rainer Neemsalu 3. Jevgeni Kuzmin 4. Anton Ostroglazov 6. Siim Kelner Klassikaline kulturism mehed: 1. Janar Rückenberg 3. Marti Taru Meeste kulturism: 4. Nikolai Kornõshev 5. Andrei Abrossimov
  7. Väga võimas vorm Janar! Usun tuleb väga huvitav lahing Riias. Edu ja pea ikka vastu ka need kõige raskemad päevad!
  8. Kas varsti on lootust teada saada, kes on see õnnelik kes saab 1000 FITi?
  9. Minu ennustused, aga palun ärge isiklikult võtke, sest samuti ei tea võistlejatest midagi Naised Esta Pilt Noormehed Siim Jürgenstein Rainer Palm Jürgen Ots Mehed juuniorid Mihkel Mägi Robin - Cris Tammik Alex Uuetalu Kristjan Rõõmusoks Mehed Oleg Anissimov Neeme Vool Horre Salustev Kristo Kauder
  10. Nõustun täielikult Sinuga! Tartus olles sai asi selgeks, kes hetkel parimas vormis siiski
  11. Õnnitlused ka minu poolt! Käisin nii Reval Cup-i vaatamas kui ka Eesti Karika võistlusi. Ütleme nii, et selle 2 nädala tegid minu silmis küll igatahes suurepärase arengu. Suutsid ennast veel kuivemaks teha ning ütleme ausalt, et kui Imre oleks isegi 3 kg kuivem olnud, siis oleksid siiski võidu ära võtnud. Väga super tulemus! Usun, et Sinu eesmärk 2014(kunagi nagu panin tähele, et selleks ajaks soovisid Eesti meistriks tulla) tuleb siiski varem kui arvata oskamegi
  12. Klitško VS Haye

    Haye võib küll jänes olla, lobamokk või lihtsalt kargaja, kuid mehe tehnika ning tema ootamatud löögid võivad ka Klitškol jalad nõrgaks võtta. Kihlveokontorid ja suurem osa inimestest ootavad kindlat Klitško võitu, kuid minu sisetunne on igatahes väga kindel Haye võidus. Rahvale oleks ka kindlasti huvitavam Haye võit, kuna siis on oodata järgmist matši järgmise venna vastu.
  13. Klitško VS Haye

    Kummale keegi pöialt hoiab? Ise muidugi David Haye poolehoidja.
  14. Minu ennustused: *Noorte ja Juuniorite absoluutne võitja: Jevgeni Kuzmin *Body Fitnessi Absoluutne võitja: Annika Summel *Bikini Modeli võitja: Liis Ivask *Meeste klassikalise kulturismi absoluutne võitja: Imre Vähi *Meeste kulturismi absoluutne võitja: Marek Morozov EDIT! Meeste kulturismi Absoluudi TOP 6: Imre Vähi Janar Rückenberg Marek Morozov Andrei Abrossimov Nikolai Kornõšev Marti Taru
  15. Vahepeal oli juba selline tunne jah, et asi läheb rusikatega arvete klaarimiseks. Siiski väga ebasportlik käitumine antud vene noormehe poolt, kahjuks ei mäleta mis tema nimi oli. Esiteks hakkas Kuusnõmme poseerimist segama(vene noormehel endal teiselpool oli kõvasti vaba ruumi, kuid siiski üritas veel rohkem teiste võistlejatele antud poseerimis ruumi vähendada enda laiutamisega). Äkki mõni asjatundlikum inimene seletaks ära, mis pärast vene noormees hirmsasti tahtis poseerida üks jalg teise jala ees(nagu missivõistlustel tüdrukud kõnnivad), kuigi talle anti päris mitu korda korraldus, et jalad ilusasti kõrvuti paneks.
  16. Valgurikkad snäkid

    Talleggi Chick Snack (80g), selles siis umbes 40g valku kui ma ei eksi. Soovitavalt osta beežikas mitte must pakk(mustas pakis rohkesti E aineid).
  17. 32. EMV jõutõstmises: videod ja fotod!

    1. Aimar Kuusnõmm 2. Alex-Edward Raus 3. Erkki Hirsnik 4. Rait Sagor 5. Elar Kraav 6. Siim Rast
  18. MN MASS PUMP

    Olen täitsa proovinud. Ennem trenni teeb mõnusasti erksaks, kuid peale ühte purki ei ole rohkem ostnud, kuna pole vaja vererõhku nende pumpidega veel rohkem ülesse ajada. Aga muidu hüva energia annab sisse
  19. Ennusta kes võidab EMV lamades surumises

    Ära sellepärast muretse, kuna on olemas Saaremaa-ja mandrivaheline lennuliiklus
  20. Eesti Laul

    Laura, «Destiny» oli teistest peajagu üle, see ainult minu arvamus
  21. JÕUTÕSTMINE

    4 päeva kava oleks väga viis! Tänud ette ära, fastsammyboy@hot.ee
  22. Vastulöök ! ! !

    Väga hea töö Kalmus!
  23. mass

    Parandan sind natukene, muna valges on siiski rohkem valku kui muna kollases.
  24. Üks väikene küsimus..

    Soovitan võtta sellised hantlid(siiski raskemad hantlid mis ikka võtavad kõvasti läbi, et pärast tunned et pole niisama trenni teinud) millega tunned, et suudad ära teha 8-10 kordust seerias, samas sooritused peaksid olema korralikult tehtud.
  25. Üks väikene küsimus..

    Oleneb mis harjutust täpselt teed hantlitega ning kui liiga kerge siis proovi kindlasti tiba raskematega teha.
×