Jump to content

MuskulaarKobras

Kasutajad
  • Sisu loend

    378
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MuskulaarKobras postitused

  1. Sinu kurvastuseks pean tõdema, et ka parima tahtmise juures ei suudaks ma oma kaalu nii pisikeseks saada. Aga Mariannale suured õnnitlused!
  2. Margus Silbaum ja Elar Kraav jõutõstmise MMil

    Kogusummaks oli 890 kg ning koht 8.
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ilmselgelt jäi tulemus puhtalt haarde taha.
  4. Kes läheb Tapale ajateenistusse sügis 2011?

    Tapale on minek, aga suvel siis ja õhutõrjesse.
  5. 1 õlu peale trenni = kasulik?

    No kui sa seda ise tahad. Alkohoolik!
  6. Unistuste haigus?

    Artikkel on ise juba ligi kaks aastat vana ning äkki on siit juba läbi käinud, aga siiski veidikene huvitavat lugemist Kas on midagi, mida tahaks endale ka ? LINK
  7. Palju Õnne Kaido Leesmann!

    Suured õnnitlused!
  8. 60 cm kätega leedukas ei saa mobiiltelefoniga rääkida

    Eelmise postituse point on selles, et niisama roide krõbistades ka suureks ei saa, olgu tegemist mistahes ainega...tööd tuleb looma moodi teha nii või naa
  9. ecdisten/maralijuure ekstrakt

    Vaata siia ja siia.
  10. ecdisten/maralijuure ekstrakt

    Enda kogemuste põhjal võin öelda, et väga hea asi.
  11. ecdisten/maralijuure ekstrakt

    See samune jah. Juurde andis küll. Tarvitasin koos kreatiini ja valguga. Kilosid tuli 1 kuuga umbes 2-3 vms ning näiteks surumine suurenes umbes 10 kilo...võib-olla isegi rohkem. Mina selles ei pettunud. Kuigi tagant järele oleks võinud 100 tbl asemel 200 tulistada...sest kui tundsin, et asi hakkab tuure üles võtma, siis sai kraam lihtsalt otsa. Kuskilt lugesin, et soovitataksegi u. kaks kuni kolm kuud vms teha.
  12. ecdisten/maralijuure ekstrakt

    Jep
  13. Gröön VS Kiivikas

    Seeni oled söönud v? Ma mõtlen, et oleks võinud pisut parema näite tuua vms...
  14. Mustafa Mohhamed

    Vot see on juba extreme makeover!
  15. Tartumaa 2009 a MV JÕUTÕSTMISES

    Aastakene veel ja Alar astub Elarile korralikult kanna peale
  16. Arild Haugen

    Kiire poiss.
  17. Mariusz Pudzianowski suundub jõualadest MMA-sse !

    Väga positiivne, et Mariusz ära võitis!
  18. Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

    Mis edasi sai? Päris põnevaks kiskus...
  19. Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

    Hakkasin ka neid kommentaare seal lugema Peab tõdema, et alessandro möllab mitmel rindel...siin kurjustab patustajatega, seal aga ajakirjanikega Ühte ma ütlen....see mees ikka oskab huumorit teha!
  20. Sinu tulemused?

    Vanus: 20 Pikkus: 179 cm Kaal: 73 kg Tulemused on tehtud, kui vanust oli 19. Kaal oli ka siis kuskil 78 kg ja ilma varustuseta. Rind: 130kg Kükk: seeriat on tehtud 80-100...et eks ta seal vb 110 on (eks sellel numbril mängib rolli ka see, et põlved on läbi ja ei kannata pmst kükki üldse tehagi) Tõmme: Seeriaid sai tehud 120- 140....eks ta siis võib kuskil 150 olla keskmine eesti mees Edit: lisasin kaalu ja pikkuse ja muu näga.
  21. Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

    Kusjuures ma pean ka tõdema, et selline jutt jooksis kunagi siit läbi.
×