Jump to content

defcore

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik defcore postitused

  1. pealtpanek

    asi siis selline, kuidas hüppevõimet paremini tuleb, ühed räägivad et ainult hüppamis harjutustega aga kui teha ka jõuharjutusi on ehk siis areng suurem (hüppevõimes)? tänud
  2. pealtpanek

    põhimõtteliselt pole mõtet siia foorumisse enam kunagi ühtegi uut teemat teha sest siin on ju absull iga teema kohta juba midagi kirjas
  3. Jalg ja selg!!!

    mis siin erilist tavaline talupoja selg ju
  4. Surumine!?!

    ma soovitaks algul teha jõudu, siis kui jõudu piisavalt võib üleminna massile ja lihase kasvatamisele, ma arvan nii (rinna puhul)
  5. Doonorlus

    tuli selline mõte pähe hakata doonoriks aga kuidas see üldiselt mul arengule mõjub? käin nädalas 3 korda jõusaalis, vernd antakse iga 90 päeva tagant olen kuulnud et see pidi isegi kasu tooma kuna siis organism toodab värsket verd rohkem kui muidu kas ma üldse saan doonoriks hakata kui ma valku ja kreatiini panen?
  6. The best breakdance

    see olen ju mina
  7. Ragisevad liigesed

    mul naksuvad õlad, siis kui rinnalt surumist teen, ja nii juba päris pikka aega - üle 1a kinlasti. siiamaani pole asi valusaks läinud, loodan et ei lähe ka
  8. kehakaalust rohkem

    täna sai siis proovitud 72 kaalun +43
  9. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    tõmman 26, ilma nõksuta, käed õiget pidi
  10. kehakaalust rohkem

    72 kaalun 110 surun 38 kilo siis
  11. Käed

    kangiga tehes jäävad võrdseks
  12. lihased

    ok 1 a vb tõesti ülepakutud, aga 2 kuuga nyyd küll midagi märkimisväärset ei saavuta
  13. lihased

    sa ootad 2 kuusest treeningust lihaste silmnähtavat juurde kasvu? esimese aasta sees on juurdekasv väike, korralikult hakkab lihas kasvama umbes peale 1 a treeningut , niiet lihast ikka näha on
  14. Rinnalt surumine

    5 seeriat nii et jõuaks umbes 10 - 12 esimesed 2 seeriat ja viimased 3 seeriat siis 6-8 kordust kasutan ise sellist kava ja tulemus on vägagi hea
  15. kehakaalust rohkem

    kaalun 72 surun105 =33 kg
  16. kuidas on nende kahe mõju kui neid korrag võtta? kuidas maitsega asjad on?
  17. Kõva lõuatõmbaja

    ma olen nii kõva mees et tõmban 1 ära
  18. Õlad

    tere mul selline asi et kui ma sooja teen ja teen käte ringe siis eriti paremast õlast käib naks läbi , ja nii iga ringiga mis teen , kui kangi surun siis ka kuidas kunagai käib paremast õlast naks läbi , et mis värk on ? on mul õlad p*tsis , tulex rinnalt surumine lõpetada? või tuleks liigese pulbrit ja sellist asja sööma hakata ( ultra gel? )
  19. tere mind huvitaks igasugune kirjandus kulturismist, kulturismi ajalugu ja areng jne. jagage linke ja mitte migisuguseid labaseid vaid põhljalikke linke, ka raamatuid
  20. proteiin??

    hind paneb enamasti asja paika kui hea miski on.
  21. Sheigi tegemine

    kõik oleneb tootest mida kasutad , kui on väga hästi lahustuv toode siis näitex mul on nitro tech väga hästi lahustuv , teen sheigi kohr peale trenni , mõni minut sheikimist ja võin kohe juua, pole mingit mõrudat maitset. niiet vali mida kasutada, endal ka mugavam, ei pea vastu tahtmist alla kugustama
  22. tere tahan siis teada et kumb neist on parem kas muscle tech-i nitro tech või robocopi No 1 ja mix , selgitage siis pikemalt palux ja rääkige siis oma kogemustest kui olete kumbagi neist tarvitanud Tänud!
  23. kodune trenn

    ei ole mine kuhugi trenni kus tõmbad end ikka tublisti läbi siis on kasu neid toidu lisandeid osta
  24. Kindad

    tere eeldan et paljudel on need robocopi jõusaali kindad olemas et jah on need siis head ? pildil tunduvad kuidagi kahtlased, ja kui kellegil on siis kas käsi hakkab selles higistama ka ? kaua need vastu peavad, kui ma käin umbes 3 korda nädalas jõusaalis? ja kuidas see rannet toestab?
  25. valgu shake

    Vesi + proteiin või teha ka nii et klaas piima sinna paned munavalget ja lased mixeriga segaminija siis jood ära , aga jah teine asi on kuidas see sul alla läheb
×