Jump to content

-noormees-

Kasutajad
  • Sisu loend

    52
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik -noormees- postitused

  1. erinevad valguallikad

    Kirjutasite ühes teemas, et hea oleks kui valku allikad oleksid mitmekesised vms.. No see arusaadav jah, et erinevate valkude aminohappeline koostis on erinev aga kui näiteks süüa peamiselt ainult muna, kas siis piisaks sellest, st muud poleks vaja? Aga kui süüa peamiselt ainult kodujuustu valguallikana, kas see on siis halb(eriti lihase seisukohast?)
  2. erinevad valguallikad

    Tänan. Aga millised valguallikad sobiksid kõige paremini pudru ja maisihelveste kõrvale?
  3. Oksendamine

    Probleem nimelt selline, et viimasel ajal peale hommikusööki näiteks ja ka üldjuhul natuke tuleb välja..Või tahab tulla..üritan mitte oksendada. Millest see tingitud võib olla ja mida teha, et probleemist lahendust saada Toitumine on hetkel väga ühekülgne ajapuuduse tõttu.. puder,jogurt,maisihelbed,sink,kodujuust; vahest tavaline supp, liha ja kartul või supp(kartulite ja porgantitega) + c vitamiin trenni hetkel ei saa teha ja ei tee aga süüa üritan ikka mehe kogustes, et mitte kaalu ja lihast kaotada.. Hommikul läheb ca 200 gr putru + kodujuust ja kaal on 70kg kuid päevane üldkaloraaz jääb kõvasti alla massiperioodil vaja olevast, no muidugi trenni ei tee aga ikkagi, seega kaal pole tõusnud
  4. mahlad ja puuviljad

    Viinamarjamahl imendub kiiresti.kas ka teised mahlad? kas kõik puuviljad on kiired? Ja palju üks keskmine banaan/apelsin/kiivi kaalub?
  5. mahlad ja puuviljad

    Minagi arvasin et puuviljad on kiired aga palju on pläägutatud et õunad on madala glükogeemilise indeksiga!?
  6. Süsivesikud

    Millistest toitudest te päevajooksul oma süsivesikute vajadust rahuldate? Soovin toitumise paika panna aga ei tea kust saab aeglasi süsivesikuid..kiireid on igaltpoolt saada. Tänan.
  7. Süsivesikud

    Mul endal on 6 söögikorda. tahax ikka iga söögikord midagi erinevat süüa?
  8. Süsivesikud

    Milline salat sobib?Einex kui valku lisada?
  9. mahlad ja puuviljad

    Ehk oskab keegi aidata?
  10. Malto

    Andrus Murumets:Koos valguga peale trenni tuleks võtta ikka Maltot ja ta pole mõeldud söögikorra asendaja vaid süsivesikud mida sa vajad enda lihaste toimimiseks ehk kütuseks. Ja imendumise kiirus sõltub sinu enda kehalistest omadustest aga koos süsivesikutega võttes on omandamine kiirem ja tõhusam nii, et neid peaks ikka koos võtma. Endal läheb pool Sakerit maltot pärast trenni. Seega malto polegi aeglane süsivesi või mis? Või selles jutus mõeldi toodet nimega malto aga maltodextriin ise on aeglane? Where can i get malto:S?
  11. Jõusaalid TalliNNas

    Palun nimetage Tallinna jõusaale, mis on väga laia varustusega?Tingimata peaks olema jalapress sees ja kus oleks ka ruumi tõmmelda! Ja võikside lisada kuupileti hinna õpilasele, Tänan.
  12. RASVA %

    Tere. Kuidas teha aeroobset(milla,pikkus,süsteem jne) kui massiperioodil olles oleks vaja ka natukene rasva tasakesi maha võtta? Ehk oleksite hea ja teeksite selle puust ja punasest ette:)?
  13. EI JÕUA

    Milles võib probleem olla, kui ma ei jõua biitseps tõstet teha aga biitseps ise nagu vatti ei saa ja ei takista Käsivars nõrk?Kuidas selline disproptsioon võimalik on? Kui aus olla siis ma olen väga pika pausi teinud ja kas oleks parem enne teha pikki seeriaid et lihas toonusesse saada ja alles siis teha raskeid massi ja jõu seeriaid?
  14. MIlline toode?

    Soov oleks toidukordi asendada mingi pulbrijoogiga, kuna ei ole võimalik toitu kaasa võtta... Mis sobiks? Ehk mõni massilisaja, kus oleksid ülekaalus aeglased süsivesikud ja valgud? Või osta eraldi valku ja süsivesikuid? Kust saada aeglaseid süsivesikuid? TÄNAN!
  15. EI JÕUA

    Ei ei...ma ütlesin oli pikk paus ja esimest korda käisin täna saalis üle pika aja
  16. MIlline toode?

    Kuna on tegu hommikupoolsete söögikordadega siis oleks vaja ka süsivesikuid!!!kust neid saada(aeglaseid?)
  17. Söögikorrad

    1.Kas teie toitumiskorrad on ajaliselt kindlalt paigas? 2.Kui suuri vigu esineb ajaliselt toitumises(pidevalt)Või ei esinegi 3.Kui olete kuskil väljas vms, kuidas lahendate toitumisprobleemi(on näiteks autos karbiga kaasas või käite restoranis vms) 4.Kui juhtub, et toidukord oli plaanitust lahjem, kas siis korvate selle järgmisega? Väike küsimustik siis..
  18. MIlline toode?

    kes väitis et tegu treeningjärgsete toidukordadega? Sooviks muul ajal ikka...
  19. Jogurt

    Mis te arvate jogurtist kui toidukorra asendajast? Ise kullan liitri sisse ja kõht on täis, kaloreid saab ka piisavalt ja isegi natuke valku saab(25-35gr). Aga tundub, et lihasmassile ei mõju hästi?kiired süsivesikud:O?
  20. Piimatooted

    Milline neist oleks kõige parem toidukorra asendaja kohuke, piim, jogurt ? Või on neis kõigis ülekaalus kiired süsivesikud ja ei jöö muud üle, kui osta aeglaseid süsivesikuid?ehk maltodextriin?
  21. Piimatooted

    Kohupiim rosinatega on suhteliselt kiiresti imenduv, kui ma ei eksi? Teiseks kaloreid jääb väheks. Hea mõte banaan
  22. Kiivika Toitumiskava

    Artiklite all olevas Toitumiskavas oli treeningeelne toidukord kell 13.00 ja peale trenni kell 18.00. 5 tundi vahet, miks nii? Kell 1-2 öösel kiire valgu shake(whey lemon, või ta ei olegi nii kiire?):S
  23. Piimatooted

    Kooli ajast(poest ostan). Kodujuust langeb välja, kuna oleks ka vaja ohtralt süsivesikuid
  24. Piimatooted

    Ei asenda jah aga massi seisukohast oleks vaja süüa midagi päevasel ajal aga erilist valikuvõimalust pole. Glükeemiline indeks on madal aga miks siis räägitakse, et jogurtis on kiired süsivesikud? Need juu imenduvad kiirelt ja muu padi rasv ja valk imendub pikka mööda?Kas see teebki glükeemilise indeksi madalaks? Nb!Oleks vaja naksata midagi, mis pekki ei too
  25. Jogurt

    Enam ma ei imesta, miks massi peki arvelt tuleb. ma kasutasin seda varianti kaks korda päevas, kooli ajast Peab nüüd vist mingi imesegu kaasa endale võtma:S
×