Jump to content

Sir

Kasutajad
 • Content count

  231
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sir

 1. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

  Kui palju siis neid veel süüa tuleks? Sattusin just paki pealt vaatama, et 100g's ainult 1g o3'e.
 2. Jrx Soomes

  Veel eriti hästi on sellised asjad näha seal: http://raskesport.ee/sportlik-vabavoitlus/...i-kaotas-soomes
 3. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

  No kui ma viimati ühe südametohtri loetavas loengus käisin, siis ta mainis mõndateist miljonit eurot. Nats nagu oleks. HIV on ka enamast välditav jah, aga kuidas see käib, teab vast igaüks.
 4. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

  Asi ei ole üldse selles, et HIV kui selline hull "asi" ei oleks. Lihtsalt, nagu sa kindlasti isegi tead, surevad umbes 2/3 inimestest arenenud maades südame-veresoonkonna haigustesse. Enamalt jaolt on ju need siiski välditavad. Samas räägitakse aidsiepideemiast. Sellega võitlemiseks saadakse ka päris korralikke summasid. Kui palju kulutatakse raha sellele, et inimestele pähe taguda neidsamu toitumistarkusi, mida sa ka ise siin foorumis jagad?
 5. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

  No HIV on nüüd küll üks väiksemaid asju, mille pärast muretseda on vaja
 6. Poksikott (pokistreening kodus)

  Mille õppimisega tegu üldse oleks? Poksikott ju ennast eriti ei liiguta ning võib üsna suure kindlusega väita, et ta vastu ka ei löö
 7. 9 nädalaga peenemaks ?

  No kui juba niimoodi norima hakata, siis ei tuleks küünarvart küll mitte painutada, läheb teine veel katki niimoodi Sellisteks tegevusteks sobivad liigesed paremini
 8. HIIT, intervalltreening

  Work ongi enadst maksimumi andmine, aga sellise maksimumi, mida jõuad ka selle aja hoida. Asja point peakski ikka selles olema, et hakata vaiksemalt pihta ja progresseeruda suurema pingutuse poole.
 9. Rasvade omistamine

  Mida tähendab rasvade omistamine?
 10. Sõjaväe testiks treenimine

  Ehk on abi nende samade asjade treenimisest, mida testis vaja teha on?
 11. HIIT, intervalltreening

  Mis asi on imelik?
 12. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

  On ka mingeid tegureid, mis omastamist parandavad/halvendavad? Mõni toiduaine?
 13. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

  Oskab keegi seletada kala/kalamaksa õli populaarsust kui linaseemne õli pudel on üle 3 korra odavam ja samas 2 korda suurem? Milles on konks?
 14. küsimus transrasvade kohta

  Transrasvad peaksid siis maakeeli olema tahkestatud taimerasvad. Kas see on igal juhul nii või on see pigem seotud mingi tööstusliku protsessiga? Küsimus siis ajendatud ideest kodus ise majoneesi valmistada, on sel juhul siis tegemist transrasvadega või mitte?
 15. küsimus transrasvade kohta

  Nojah, tundub, et olen kogu sellest transrasvamajandusest üsna valesti aru saanud. Olin lihtsalt tahkestatud taimerasvadest niimoodi aru saanud, et ju siis näiteks mehaanilise töötluse käigus muudavad rasvad oma struktuuri, umbes nagu valgud seda teevad temperatuuriga. See on siis läbinisti väär arusaam jah? Kuskohast need transrasvad siis pärit on ja miks neid nii palju kasutatakse? Kas see on ikka tõsi, et nad ka looduses eksisteerivad? Millegipärast on tekkinud ka selline arusaam, et probleem ongi selles, et tegemist tehislike rasvadega, mida looduses ei esine ning sealt ka need probleemid, läheb ehk 10000 aastat mööda ja inimorganism kohandub ka transrasvadega ja enam pole hullu. Selline mõttekäik siis ka vale?
 16. kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

  Nagu targemad inimesed on rääkinud, et omega-3 allikad polegi toidulisandid vaid tüüpiliselt toidusedelist välja jäävad väga vajalikud asjad ning näiteks kalaõligi võiks päevas kuskil 30-40ml tarbida. Mölleri 250ml pudelist jätkuks nii umbes nädalaks. Kisub mõnevõrra kulukaks. On ehk ka mingisuguseid mõistlikuma hinnaga alternatiive?
 17. parimatest parim?

  No see on küll väga halvasti sõnastatud küsimus (apples & oranges).
 18. Soodsad valgurikkad toiduained

  vaata tuutu koostist
 19. Peksa saamine

  krt ei teagi kas on varianti kuidas hea munadesse saada on
 20. Tõuklemine tänaval

  Tohoh, näita mulle ühte sülti amfetamiinikut
 21. Sul on võib-olla olnud see va areng nats aeglasem Beer bong on see kui joojal on vooliku ots suus ja teises vooliku otsas on lehter kust õlut sisse kallatakse.
 22. Sarjast nimega how I met your mother. Ted'i nimekiri asjadest milleks ta on liiga vana (30). Ted’s Murtaugh List: Pulling an all-nighter Get ear pierced Hanging posters without frames Crash on a friend's futon Eating an entire pizza in one sitting Do laundry at mom's house Put off going to the doctor Drinking shots with strangers Leave an annoying two person message on your answering machine Help someone move out of a sixth floor walkup in exchange for pizza and beer Beer Bong Going to a rave
 23. kumb on olulisem?

  Eeldasin, et antud kontekstis vihjas Jorgen sellele 20-korduselisele küki kavale, mida on vist siingi foorumis enne arutatud. Ehk siis see kurikuulus šokikava. See vist ei ole päris see, mida nende uuringutes uuritud on, ehk siis mitte lihtsalt mingi piisavalt kerge raskusega 20 kordust.
×