Jump to content

püss

Kasutajad
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by püss

 1. Väike küsimus. Mille põhjal valiti kogu absoluuti Edmund Pilt, kui Noorte/juunioride absoluudis olid nad Kalev Heinaga võrdsed, mõlemad 3 punkti?
 2. Anabol-5

  On keegi proovinud sellist lisandit? Kuidas olid tulemuse? Iseloomustav jutt on küll ilus juures Viskan ka toote lingi:
 3. aasta treeningud

  Aerutamine 3834km 365h Aerutamis trena 619km 56h Treeningkordi 571 Jõusaal 159x 190h Suusatamine 1200km 80h Jooks 410km 42h muud treenngud 30h Kokku treeningtunde 763h
 4. Veidike huumorit

  http://www.reporter.ee/2009/05/15/kassahit...us-trenni-teha/ Naljamehi ikka leidub
 5. Kus saalis käite treenimas?

  Tartus Arenas.
 6. kus? ja enda arvamust

  Arenas toimub kaa. www.arenasport.ee
 7. Fitshop.ee enda tooted.

  Võiks olla jah Fit whey suuremates pakkides
 8. Bodypumbis, kuna ise seda ka annan Mul stabiilselt 5-8 meest alati kohal
 9. Käsivarre-randmevalu

  Parem oleks kui tegu pole luuümbrise põletikuga. Tekib see suurtest koormustest ja kehvast taastumisest. Endal korra olnud, abi sain kinesioteipimisest.
 10. Kulturistide eluiga

  Vanus lähtuvalt elustiilist on -4 Eeldatav eluiag 103
 11. Scoutsrännak

  Lahe üritus on, käisin eelmine aasta isegi kui aega teenisin. See aasta jääb kahjuks vahele, kuna istun Horvaatias treeninglaagris. Aga kõigil vastupidavus ala esindajatel soovitan minna, mõnus katsumus;) P.S pange mugavad jalatsid, villid on kerged tulema!
 12. Tartu Maraton

  Mis seal ikka, Kõige tähtsam, et alguses ennast rihmaks ei kaku. Stardis ole pigem tagasihoidlik, olen ise startinud kunagi seal taga harrastajate hulgas, hoia varustust !!! Raudselt tuleb seal kukkumisi, esimesed 5 km üle elad, siis pole hullu. Igas TP-s katsu midagi võtta. Soola kindlasti vähemalt 3ndast TP-st. Numbriga saab kaasa 2 pakki dekstroosi. Seda hakka kasutama distantsi teisest poolest. Lükka iga 20 minuti tagant üks tablet keele alla ja lase seal vaikselt imenduda. Eelmisel õhtul söö kõva süsivesikurikas toidukord(pasta või midagi sellist), kui hommikul kehvema isuga, siis peab õhtul õgima nii nagu jõuad! Võid rajale kaasa võtta mingit magneesiumi preparaati, magnilife on super, juhuks kui peaks krambid tulema lõpus. See aitab ülihästi. Tark tegu oleks ka mingi pidamine rajale kaasa võtta, saab vajadusel veel alla tõmmata. Riietumine: Kui kuum hakkab, siis katsu vältida mütsi ära võtmist, tõmbab päris kiiresti energia ära Finiśis siis nii kiiresti kui võimalik kuivad riided selga. Edu ja head libisemist!!!
 13. 2 trenni päevas. Kui mõistlik?

  Ka mina teen 2 trenni päevas, vahel ka 3, 3-6 tundi päevas. Nädalas tuleb umbkaudu 18-25 tundi vastavalt tsüklile. Baasettevalmistuse ajal ei lase pulsi üle 140, korra nädalas lasen nii 10 minutiks üle anaeroobse läve. Hommikused pulsid jäävad hetkel 36 kanti. Kõige tähtsam, ära lase koormust ühesuguseks, vaheldus on see mis edasi viib, noorteklassis astusin sellesse äbrisse. Nädala lõikes las muutub, nt rasked päevad kerged päevad(mõni päev 1 trenn, mõni päev 2 trenn), kuu lõikes(rasked nädalad ja puhkenädalad ja kuud tsükelda kah ära, näiteks baasettevalmistus ( teed tööd aeroobsel lävel ja selle alla, arendad südame veresoonkonna ja rasvaainevahetuse välja) jõuettevalmistus(kus arendad jõunäitajaid, esialgu siis ÜKE- üldine kehaline ja seejärel erialased jõuharjutused) ja spetsiaalettevalmistus, kus teed juba vastaval alal erialaseid liigutusi, siis peaks juba kasutusele võtma fartleki ja intervalmeetodi. Vaata, et sa kõiki neid asju korraga ei tee, suuremahuline baastreening ja jõuettevalmistus ei käi kuidagi kokku. Veel soovitus, hakka jälgima pulsse, õhtuseid ja hommikusi, pane mõlemad kirja. Kui näed, et hommikused pulsid hakkavad tõusma juba, siis oleks õige aeg mahtu vähendada, teine võimalus mängida intensiivsusega, kuigi see peaks olema baasi ajal suhteliselt madal. Aga jah, pulsid kirja, lükka kas või exelisse saad graafiku teha, sealt hea näha kuidas taastumine on. EDU!!!
 14. Neegrid ja testotase

  Neegrid peaks minu teada ikka kiiremini jooksma just sellel põhjusel, et nende luukangid ja kinemaatilised ahelad valgest mehe omast natuke paremad kiiresti jooksmiseks
 15. Kus saalis käite treenimas?

  Tartus Arenas. Super hea saal
 16. Hommikune jooks

  Mis ajast 5 jooksu nädalas? Noorteajal käisime ju iga päev va. tekkide kloppimisel. Nõrgad seerud olete Ise käin 5 päeval nädalas hommikuti jooksmas, 2x nädalas tuleb koos hommikujooksuga 3 trenni päevas. Annab päevaks hea tunde küll, soovitan kõigil
 17. Jõusaal Tartus

  Aga miks mitte proovida Arenat, peplerist pole kaugel, lisaks jõusaalile ja suurele aeroobika saalile on seal ka bassein;)
 18. Kas siit kah Helsinkis toimuvatele kursustele minejaid on?
 19. Bodypump kursus 22-24 august Helsinkis

  Krt nüüdseks olid juba kõik kinni, peab miskit välja mõtlema:D
 20. Bodypump kursus 22-24 august Helsinkis

  Kus hotellis ööbida kavatsed?
 21. Kurgumandlid

  Pärast oppi teeks ikka 2 kuud pausi intensiivsetest treeningutest. Samas vastupidavus alade esindajad, nt jalgratturid on reeglina juba teisel nädalal sadulas, kuigi organismi immuunsüsteem on siis veel nõrk ja ülekoormusvõimalus suht suur.
 22. Toidulisandid pudru sisse!

  muidugi olen, vahel lasen munavalged pudru sisse, vahel valgupulbrit, aga üks neist kahes on alati minu pudrus
 23. alcostop

  Pohmakas tekib, etanooli lagunemisel tekkivast vaheainest etanaal, mis mis on jääkprodukt enne veeks lagundamist. See aine ongi kurjajuur
 24. inosin

  Kas hetkel on poest inosin lihtsalt otsas? on lootust, et lähemal ajal seda head asja tuleb?
 25. Tartu MV lamadessurumises 2007

  Need ikka siiski juuniorid
×