Jump to content

inspireerida

Kasutajad
 • Content count

  0
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by inspireerida

 1. Inspireerida videoblogi

  Mõnusat pühapäeva! Uus video, milles avaldame tervisliku kirsstomati-granaatõuna salati retsepti, näitame oma jõusaali küki-tuhara-jalapäeva ning räägime vanast aastast ja uue aasta plaanidest.
 2. Inspireerida videoblogi

  Tere vahvad fitnessi- ja tervisliku elustiili sõbrad! Minu nimi on Kaisa ning hakkasime hiljuti koos oma elukaaslase Mairoga õppima personaaltreeneriteks. Läbisime Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu poolt korraldatava jõusaalitreenerite koolituse tasemetele 3 ja 4. Lisaks õpib Kaisa Australian Institute of Fitnessi online kursusel Nutrition Coach-iks ning Master Traineriks. Viimased kaks aastat (september 2016 - august 2018) elasime Austraalias. Pidasime too aeg ka blogi, mida täiendame tänaseni - Inspireerida.com. Enne Austraaliasse minekut täitsid minu päevi õpingud Tallinna Tehnikaülikoolis turunduse magistris ning töö meediaagentuuris. Mairo oli lõpetanud rakendusliku kõrghariduse metallide töötlemise erialal ning töötas pealinnas limusiinijuhina. Lisaks reisimise kirele ühendab meid huvi spordi ja aktiivsete vaba aja veetmise võimaluste vastu. Armastame jõusaalis käia, veelauaga sõita, ujuda ja pikemaid rattaretki ette võtta, samuti oleme koos läbi teinud akrojooga kursuse. Mairo on aktiivselt jõusaali külastanud juba üle kaheksa aasta ning tema oli ka see, kes tutvustas mulle lõuatõmmete ja kükkide maailma. Olen nüüdseks jõusaalis käimisest lausa sõltuvusse sattunud ja see elustiil on oluline osake meist mõlemast. Tegime hiljuti endale oma Youtube'i kanali Inspireerida Youtube, kuhu plaanime postitada fitnessi ja tervisliku elustiiliga seotud sisu. Võtame Teid endaga trennidesse kaasa ja jagame oma kursustel saadud teadmisi. Meie esimene video on siin: Kui Teile meie videod meeldivad, siis oleks armas kui vajutaksite SUBSCRIBE, et olla esimene, kes videosid näeb ning LIKE (mis on meile nagu väike tipp ). Jälgi meid ka Instagramis: Kaisa - kaisarannala; Mairo - mairosuskevits. Päikest! Kaisa & Mairo
 3. Inspireerida videoblogi

  Ilusat uut aastat Teile, kallitele spordi- ja fitnessisõpradele! 2018. aasta oli meie jaoks töökas ja põnev. Elasime esimesed kaheksa kuud veel Austraalias ning tegime tohutult palju tööd (lisaks üksikutele vabadele päevadele puhkasime kokku vaid 3 nädalat). Eestisse jõudes läbisime personaaltreeneri kursused ning asusime tööle treenerina. Oli väljakutsuv ja arendav aasta. Loodan, et Sinu 2019 tuleb selline nagu oma unistustes ette kujutad. Kui sooviksid aasta alguseks väikest motivatsioonisüsti, siis vaata meie uut Youtube’i videot, kus näitan väga tõhusa koduse tuhara treeningu Barebells Eesti kummilintidega ja räägin sellest, kuidas muuta trennis käimine mõnusaks harjumuseks!
 4. Inspireerida videoblogi

  Meie teistmoodi jõulud Jõulud tulid tänavu kindlasti traditsioonilisemalt kui viimasel kahel aastal Austraalias, kuid sellegipoolest ei pääsenud me ujumisrõivaid selga panemata. Miks? Vaata videost!
 5. Inspireerida videoblogi

  Natuke lõbusat meelelahutust- või siis midagi, mida jõuluvanale esitada või mida söömingute vahepeal proovida
 6. Inspireerida videoblogi

  Siin videos toome välja kolm jõuharjutust, mis on meie jõusaali treeningkavas alati sees ja mis on ülimalt tõhusad kui eesmärgiks on lihaste kasvatamine ja kehakoostise muutmine. Ühtlasi näitame oma personaaltreeneriteks saamise/õppimise protsessi.
 7. Inspireerida videoblogi

  Maiustame jõuludel tervislikult.
 8. Inspireerida videoblogi

  Kui mõtled juba vaikselt talvise-kevadise puhkuse planeerimise peale kuskil kaugel lõunamaal, siis ehk saad siit videost mõne vahva idee, mida teha. Meie soovitame fitnessi sõpradel proovida mõnda lahedat trenni-, poksi- või joogalaagrit.
 9. Inspireerida videoblogi

  Räägime nendest paljude poolt ihaldatavatest kõhulihastest, kuidas neid saada ja mis harjutusi selleks teha tuleb.
 10. Inspireerida videoblogi

  Ja uus video on taas live'is
 11. Inspireerida videoblogi

  Uus video on üleval! Teie tagasiside on samuti väga oodatud.
 12. Inspireerida videoblogi

  Ja kolmas (avaldatud 23.10.18):
 13. Inspireerida videoblogi

  Meie teine video:
×