Jump to content

CookieRookie

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik CookieRookie postitused

  1. Kava

    Tere Kasutan antud kava, kuid tunnen, et biitsepsi ja triitsepsi koos tegemine ei mõju mulle edukalt. Sooviksin nõu, kuidas eraldada emb kumb, et ei peaks neid samadel päevadel tegema? 2+1+1+1+2 käin trennis. Seljavigastuse tõttu kõhu osa minu trennis eriti ei ole ning olen üritanud selle rohkema ratast, jooksu jne teha. 1. päev - Rind, Biitseps, Triitseps, Kõht 2. päev - Reie esi ja tagaosa, säär 3.päev - Õlg, selg, kõht, alaselg
  2. Lihaste eraldamine

    Tere Antud hetkel on mu kava jaotatud neljaks aga probleem seisneb selles, et pika kasvu tõttu on minu biitseps natuke maha jäänud ning soovin aeroobsel viiendal päeval teha biitsepsit üle. Küsimus seisneb selles, et palju oleks optimaalne korduste arv, kui treenida kindlat (biitsepsit) lihasgruppi? Ettetänades,
  3. Lihaste eraldamine

    Tere Kava jaotatud neljaks: 1 päev: rind, biits, käsivars 2 päev: jalad 3 päev: selg, õlatagaosa 4päev: esi ja keskmine õlg, triits. Kordused teen alustades 6-8 liikudes edasi 10-12. Keskmiselt on ühes treeningus 7-9 harjutust kordustega x3. Trenni kestvus 90 min koos soojendusega ja pumpan nii et pärast kõndida ka ei saa. Kuna mu persooni puhul on tegemist diagnoositud hüpper ernergilisusega siis jõusaal aitab välja elada. Biitseps on maha jäänud ja tahan keskenduda rohkem sellele. Lühidalt öeldes soovitad teha 1x raskepäev ja vabal päeval osalise raskusega vähem harjutusi suurema koormusega
  4. Toidulisandite tarbimine trennivabadel päevadel

    Tere. Küsimus selline kuna tundub, et tegemist on asjatundjaga. Mis see põhjus on, et kreatiini firmad soovitavad kõik laadida. Ilmselgelt, et suurendada kasumlikust aga kas suurtes kogustes kreatiin ei mõjuta mitte neere mingil määral?
  5. Tere Sooviksin saada teada kumba on kasulikum võtta. Olen aru saanud et kontsentreeritud proteiinis on vähem valke (kuni 80% segust on valke) ja isoleeritud proteiin korral on vähemalt 90% kui rohkemgi. Kuna kontsentraat peaks imenduma ka aeglasemalt sest talle on lisatud süsivesikuid ja rasvasid vähesel määral? Minu küsimus seisneb selles, et millest sõltuvalt on proteiini parem valida ning kas see sõltub ka metabolismist, trenni eesmärgist jne?
  6. Tere Kas kellegil on antud tootega kogemusi?= http://triplefitness.ee/toode/triple-fitness-wheyoat-premium-gainer-15kg/
  7. Mida või 1kord nädalas

    Tere Sooviksin arvamusi kas Teie arvates on parem teha kindla kavaga trenni: NT: Esmaspäev: rind, Teisipäev: jalad jne või mitu korda nädalas teha samasid lihasgruppe?
  8. Selgroo murd

    Tere 2,5 aastat tagas juhtunud õnnetuse käigus murdsin osaliselt 5 nimmelüli alaseljas/ selgroo osa. Peale 2 operatsiooni ja pikaajalist taastumist olen otsustanud taas hakata tegelema jõusaaliga. Viimased paar kuud olen tooninud keha ujumisega/aitab selgroo taastumisele kaasa. Kahjuks on mul keelatud sellised põhilised harjutused nagu jalapress ja jõutõmme, Kuna tegemist on väga oluliste harjutustega siis sooviksin nõu millega need asendada??? Ettetänades
  9. Seljaprobleemid

    Tere. Ise murdsin nimmelüli ära alaseljas ning peale mitut operatsiooni hakkasin tegelema ujumisega. Ujumine koormab kogukeha ning mõjub toonivalt. Peale paari kuud ujumist ja seljaharjutusi hakkas tunduvalt parem. Alguses oli valus ja raske. Video koosneb venitustest, mis soojendavad selja ülesse ja harjutustest, et tugevdada seljalihaseid. Mida tugevamad on lihased seda vähem koorumust langeb selgroole. Alustasin videost ning aegamööda lisasin harjutusi nagu plank, kätekõverdused jne.
  10. Selgroo murd

    Tere 2,5 aastat tagas juhtunud õnnetuse käigus murdsin osaliselt 5 nimmelüli alaseljas/ selgroo osa. Peale 2 operatsiooni ja pikaajalist taastumist olen otsustanud taas hakata tegelema jõusaaliga. Viimased paar kuud olen tooninud keha ujumisega/aitab selgroo taastumisele kaasa. Kahjuks on mul keelatud sellised põhilised harjutused nagu jalapress ja jõutõmme, Kuna tegemist on väga oluliste harjutustega siis sooviksin nõu millega need asendada??? Ettetänades
×