Jump to content

p2rt

Hälvikud
  • Sisu loend

    104
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik p2rt postitused

  1. Tegin westside kava päris pikalt, areng kadus siis võtsin 3x3 kava, mis oli päris hea vaheldus lihastele. Nüüd mõtlesin et westside oleks äkki vara võtta ja otsustasin katsetada ühte kava veel. On kellelgi järgmise kavaga kogemusi? The 5X5: Monday: Olympic Squats 5x5 (same weight) Benching 5x5 (flat, close grip or regular)(same weight) JS Rows 5x5 (same weight) Accessory (low volume triceps and abs) Wednesday: Olympic Squats 5x5 (reduced 15-20% from Monday) or Front Squats 5x5 Standing Military Press 5x5 (same weight) Deadlifts 5x5 (same weight) (if you pull 2.5x bodyweight do 3x5) Pull ups 5x5 (use weight if you need it) Accessory (biceps and abs) Friday: Olympic Squats 5x5 (working up each set) Benching 5x5 (flat or incline)(same weight) Rows 5x5 (same weight) Accessory (low volume triceps and abs)
  2. 1. aprillil külastab Eestit Tervex 2006 messi raames praeguse hetke üks maailma parimaid kulturiste IFBB PRO Dennis James. Kõigil fännidel ja teistel huvitatutel on võimalus võtta osa messil toimuvast seminarist (kuni 80 kohta) ja samal õhtul osaleda Dennis James'i näidistreenigul Kadrioru Spordiklubis. Dennis James'i kohta natuke rohkem infot: Nimi: Dennis Tyron James Sündinud: Heidelberg, Saksamaa Sünniaeg: 31.05 1969 Pikkus: 173cm Rahvus: ameeriklane Võistluskaal: 118kg Biitseps: 57.5cm Dennis treenib enamasti Universe Gym'is Tais ( Pattaya ) või Gold's Gym Venice Beachis kui viibib Usa's. Tema treeningpartneriteks on Martin Joiner, Jay ja Mike. Tema saavutused: 2005 Mr. Olympia - 6th 2004 Mr. Olympia - 8th 2003 Mr. Olympia - 4th 2002 Grand Prix England - 2nd 2002 Grand Prix England - 2nd 2002 Grand Prix Holland - 4th 2002 Mr. Olympia - 10th 2002 IFBB Arnold Classic - 7th 2001 British Grand Prix - 3rd 2001 Mr. Olympia - 7th 2001 Grand Prix Hungary - IFBB, Winner 2001 Grand Prix Australia - IFBB, 2nd 2001 Arnold Classic - IFBB, 3rd 2000 Pro World Championships - IFBB, 4th 2000 Olympia - IFBB, 11th 2000 Ironman Pro Invitational - IFBB, 7th 2000 Grand Prix Hungary - IFBB, 3rd 2000 Grand Prix England - IFBB, 3rd 2000 Arnold Classic - IFBB, 4th 1999 Night of Champions - IFBB, 15th 1998 USA Championships - NPC, Super-HeavyWeight, 1st 1998 USA Championships - NPC, Overall Winner 1997 Nationals - NPC, HeavyWeight, 4th 1997 Junior Nationals - NPC, Light-HeavyWeight, 6th 1996 Universe - Pro - NABBA, 2nd 1996 Junior USA - NPC, Light-HeavyWeight, 13rd 1995 Universe - NABBA, Medium-Tall, 1st 1994 Universe - NABBA, Medium-Tall, 2nd 1993 Universe - NABBA, Medium-Tall, 4th
  3. maksimumjõu pärast, mis muud, jõutõstmist ei tee ma sellepärast, et popp ala
  4. kükid ja alaselg

    kõike ma ei viitsinud lugeda, endal on väike skolioos, siis kükk hakkas ka mingi hetk tunda andma, jätsin asja katki, nagu arstid soovitasid, treenisin vöökohta väga korralikult - selga, külgi, kõhtu. Nt mina küll ei küki otse alla, ma kallutan päris palju ette, vaatan et põlved varvastest tahapoole jääks ja et selg kumer oleks. Idee poolest annab veel alaseljale ka koormust see ettekallutamine. ps. tegelen jõutõstmisega
  5. no rahvas ei hääleta Tokko ametisolemise üle(rahvahääletus oleks palju rohkem kui utoopiline), seda peaks tegema ikkagi juhatus, aga kui juhatuses on kõik omad kambajõmmid siis pole ka päris aus ning õige see otsus. selliseid portaalihääletusi võib teha muidugi, aga nende tulemuste põhjal ei saa midagi otsustada, sest üks inimeme võid hääletatada korduvalt, kutsuda kõiki sõpru hääletama selle poolt mis heaks arvab jne. meedia võiks kõigepealt asjast rahvale rääkida nii nagu asi tegelikult on, siis rahvas saab asjast ülevaate ja tekib arvamus ning juhatus teeb iseenesest sellise otsuse mis rahvale meeldib, muidu tekib veel kisa rahva seas...
  6. Doping... Aare Kreilisele

    mis siin karta, panite siis panite, maksate raha ka ära, kogu supp lahendatud, nii või naa tuleb tõde päevavalgele. kui pole pannud siis võiks ju uue rahasumma tõsta, näiteks 1 miljon sellele kes tõestab, no siis näha et mees räägib tõtt
  7. no mis stimulaator see oli siis, kui see kuulub keelatud ainete nimekirja siis on asi selge ju.
  8. Olen HÄDAS!

    rahu mees, ei pea mingeid toidulisandeid võtma, lihtsalt muuda toitumist valgurikkamaks, otsi endale hea treeningkava ja treeni kõvasti
  9. sihuke küsimus

    no kasuta mingeid üldtuntud jõukavu, need töötavad kui kellavärk
  10. Kuidas Teha...alatiib!

    nonii, noor batman tõmba lõuga ja kukalt ka mul on sellised aukudega 20kg kettad saalis, panin vöö sealt aukudest läbi ja endale külge, sai teha ilusti. kui tahad ühele poolele rohkem teha siis tõmba ühe käega rohkem lihtsalt, seda on päris lihtne tunnetada ju. aga üldiselt see pole asi mille pärast põdeda.
  11. Kas keegi on proovinud 5x5 kava ?

    väike tagasiside ka siis: väga hea kava, olen väga rahul, kükki tegin väga vähe põlvede pärast, jõutõmme oli küünarliigese pärast koguaeg asendatud ettekallutustega. Massifaasi lõpus läks 140 kergelt. Jõufaasi jõudsin tegema hakata, areng oli väga hea, iga trenniga oli tunda, et vorm paraneb, aga 145te ei saanudki panna, sest olen juba mitmendat päeva haige - massifaas jäi katki. Masendav lugu haiguse pärast, aga kava töötab kui kellavärk
  12. Soome suusatam??Kas Meeldis?

    mõtled mäesuusatamist? siis on head kohad rootsi ja slovakkia lähedal käia, slovakkiasse soovitatakse siis minna kui tahate hotelli maatasa juua, pidu panna ja teenuse kvaliteet pole kõige tähtsam, rootsi mine siis kui tahad head kvaliteetset teenindust.
  13. Tere vendvähk

    mine trenni ikka ja treeni kõiki lihaseid samapalju, sest kui on hästi treenitud rinnalihas ja ülaseljalihased on nõrgad, siis on rüht vale ja õlad on ees liigselt. treeni kogu keha ikka, hakka korralikus jõusaalis käima, see kodune träna on ainult sel juhul mõttekas kui jõusaalis pole kuskil käia.
  14. T.T.T.

    mis värk on Marek said mingi keelu vms ?
  15. Küsitlus

    2,7a väikeste pausidega treeninud, kaalu tulnud 17-18kg, vanus 21, kaalun 84-87kg, pikkust 183. treenin maksimumjõudu, massi eriliselt ei püüagi tõsta enam, pigem hoida
  16. Üks Harjutus Päevas programm.

    ma arvan, et see on päris hea kava! ise ei kasutaks, see jõusaali minek ja äratulek võtab juba päris palju aega, eelistan 3x nädalas ja natuke pikemalt. hetkel 5x5 pooleli ka. aga see jutt on küll õige, et kõik teevad siin kõvasti kulturismikavu ja arvavad et nüüd arenen küll meeletult suureks, ma treenin maximumjõudu ja massi tuleb ka nende kavadeva vägagi hästi, pealegi iga uue rekordi poole püüdlemine annab palju palju motivatsiooni. eks jääme su väljakäimata kava ootama!
  17. sihuke lugu

    ma ei saa aru, mehi pole veel ollagi ja juba hakkavad end lihvima igatpidi, kõigepealt saage tugevaks ja tehke üldiseid põhijõuharjutusi, lihvige siis kui suured olete
  18. tihtilugu on randmed nõrgad sellepärast et sõrmede sirutajalihased on liiga nõrgad, ehk treenige küünarvarre pealmisi lihaseid - väga hea on pealthaardega biitsepsi tegemine nii, et biitsepsit kokkutõmmates tõmbate randmed veel enda poole. aga ära kohe sellega rahmedama hakka, anna rahu, kasuta sidemeid ja treeni nii et valu pole
  19. Effektiivne treening

    Sain ma siis õigesti aru Oldman, ma peaks sellise treeningkoormuse hea vormi juures valima, et peale trenni tulevatel päevadel suurt lihasvalu ei tekiks üldse? Westside kava puhul oli mul triitseps ca 3 päeva peale trenni valus, mõtlesin, et raske kava ka, ju peabki olema. Jõudsin ca 6 nädalat teha ja siis pidin puhkuse tegema - nädal tavaliselt. Olen siiani teinud äkki liiga suurel koormusel, kuigi areng on olnud minu arust päris hea, aga alati võiks ju parem olla.
  20. 7a ja jõutrenn

    ise küll täpselt ei tea, aga väga ettevaatlik peab küll olema, luud ja liigesd kõik arenevad alles. võibolla siis väga kerged raskused ja pikad pikad seeriad
  21. kuidas ajastada kreatiini+dekstroosi võtmist enne trenni - idee poolest oleks ju hea kui energia tekib neist trenni alguseks või trenni keskel
  22. Kas on vale?

    tee mingit korralikku kava ja tee seda ikka enamvähem õigesti - tihtilugu teebki see tugevamaks kui teed neid harjutusi tõsisemalt, mis sulle algul väga ei meeldi
  23. Kas keegi on proovinud 5x5 kava ?

    venitama ja selja sirutajalihas nii tugevaks et küll selja nõgusaks ka saad keha võib olla 45kraadi all ka vahe on vist selles et JS rowsil peab kang igal allalaskmisel puutuma maad - ise olen teinud niisama, et ei puutu, ca 70-75kg-ga
  24. Kas keegi on proovinud 5x5 kava ?

    biitseps pole oluline jõutõstmises ja triitsepsit ei tasu kõvasti teha - ei taastu järgmiseks trenniks lihtsalt ära. Muidugi on see piisav, ma pole oma koormust veel lõpuni viinud kõigis harjutustes, aga olen peale trenne täiesti surmväsinud. Säärt võid teha, tulemustele ta kaasa ei aita, sellepärast kavas ei olegi.
  25. Artikkel Treeningsüsteem 5x5

    west side on ka väga hea kava, areng on koguaeg tunda, sest seeriaid teed maksimumi lähedal mina tegin seda west side kava varianti mis on www.bodybuilfing.ee - > treening minu puhul ca 6 nädalat jõudsin teha ja siis pidin kindlasti puhkama, käed said väga kõva koormust, triitseps valutas peale igat rasket rinnatrenni umbes 2 päeva. seda kumb rohkem on raske öelda, oleneb inimesest vast, teen 5x5 läbi siis räägin kuidas oli, praegu meeldib kava väga 3x3 oli küll hea kava, aga jõutõmme sõi liigeseid päris korralikult mul.
×