Jump to content

Julija Korotych

Kasutajad
  • Sisu loend

    22
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Julija Korotych postitused

  1. Fit Model 2016

    Cупер! Спасибо! Aitäh! Thank you very much!
  2. Fit Model 2016

    Сегодня с Ириком тренировали верх 4х15, 15 сек. отдых. Бомбили как могли! Наталье показалось малова-то, добавили к программе еще пару упражнений. Но у нас всё равно силы остались и решили немного подурачиться! Ну а вообще - сил хватает на новые подвиги всегда и они заряжают новой энергией и эмоциями!!! Натали - суперррр тренер!
  3. Fit Model 2016

    Хотела бы поделиться пп-добавками и сделать рекламу
  4. Fit Model 2016

    Здрасти! Если в двух словах - то превзошла все мои ожидания! Суперррр! Особенно акробатические упражнения! Спасибо за весёлую и продуктивную тренировку!
  5. Fit Model 2016

    Ahh... Olgu- olgu.... Teen natuke trenni ka
  6. Fit Model 2016

    Кто-то занимается, кто-то всё кушает, правильно кушает.
  7. Fit Model 2016

    Роман, руки-крюки это у нас! 😀 Спасибо за интересные моменты! 😉
  8. Fit Model 2016

    Siin ka natuke motivatsiooni 😉😇 - fotod ja video. http://www.eastlabs.ru/ifbb-evropa-ebff/1371/women-s-fit-model-men-s-fit-model
  9. Fit Model 2016

    Täna oli siis järjekordne supertrenn Nataljaga! 4x15, 15 sek. paus, alakeha. Jalad värisevad, tuharad "põlevad".
  10. Fit Model 2016

    Traditsiooniline hommikusöök!
  11. Fit Model 2016

    Täna on siis ilmselt kingade masspostitus Tallinas!
  12. Fit Model 2016

    Юля, хорошего и спортивного отдыха тебе! ✈️⛷✌️👍
  13. Fit Model 2016

    Aaaa! Super maikad! 👍👏😃 See roosa sobiks mu tossudele väga hästi! 😍
  14. Fit Model 2016

    Да, я там и считаю. 👍
  15. Fit Model 2016

    Спасибо, тёска! 😉 И мой это самый любимый суп, поэтому не смогла себе всё-таки отказать и слопала порцию. Я попробовала подсчитать и получилось примерно так на 100 гр: около 40 ккал, б: 3,5 гр, ж: 1,3, у: 2,5. Возможно так? При готовке всё взвешивала 🤓, кроме бульона ( примерно подсчитала). А спинка чья то красивая! 💪👍
  16. Fit Model 2016

    Mul on nüüd kõigile küsimus, pigem väike arutelu. Tegin täna omadele borisuppi, ning olen segaduses... Kas mina võin ka selle süüa? Toiduained on järgmised: kanapuljong (isetehtud), keedetud kana poolkoivad ilma nahata (tavaliselt teen loomalihaga), kartul, porgand, keedupeet, sibul, küüslauk, tomatipasta, sool. Kui palju võiks olla kaloreid ning valgud/rasvad/süsivesikuid 100gr kohta? Tuli umbes 4,5 liitrit. ...pilt on ikkagi viltu ja teksti ei saa parandada (borisupp)
  17. Fit Model 2016

    СРОЧНО!!!! Встретились сегодня с Кристиной в зале и она попросила, чтобы мы в срочном порядке прислали ей размеры белья ( s,m + A,B,C 70,7,80 итд....)!!!
  18. Fit Model 2016

    Tänane tervislik hommikusöök! Eat clean, drink more water&tea, do sport! Be healthy!!! I wish to all a healthy new week!
  19. Fit Model 2016

    Today was a good job! Strong is the new sexy!
  20. Fit Model 2016

    Пошла Юля в магазин.... А шоколадное масло забыла
  21. Fit Model 2016

    Tervitused kõigile! Olen, nii öelda, "kuueteistkümnes" fme2016. Täna sain mõõdetud, ning tulemuseks - peab tegema päris palju töid! Treeningkava on käes, kuid toitumiskava veel ootel. Aga tänasest alates on mul tervislik toitumine juba alanud, muidu olen suuuuur maiasmokk! Aga teie olete juba nii tublid ja töökad! Soovin meile kõigile saavutada head võistlusvormi ja loomulikult palju jõudu ja edu!
×