Jump to content

inside14

Vanad Olijad
 • Content count

  1,470
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by inside14

 1. Abi natukene ja ideid

  Kohati need kalkulaatorid tõesti erinevad. Minu arvutuste kohaselt pakuks jah alguses prooviks 3000kcal trennipäeval. Aga veider, et juba 2400kcal peal kaalu tagasi tuli. Treening on siis tolle kava järgi hetkel? Ja toitud nii nagu kirjutasid?
 2. Abi natukene ja ideid

  Ma ei tea küll kuidas sina need numbrid arvutasid aga... Sinu kaalu ja pikkuse juures (teadmata sinu vanust, igapäevast aktiivsust ja rasvaprotsenti), kasutades Dr. Fred Hatfield baasainevahetuse valemit, on sul juba keskmine BAV ca 2800kcal. Sinna juurde treening(teadmata täpselt sinu treeningut, intensiivsust, kestust jne) ning see number kasvab. Võimalik, et sinu igapäevane kalorikulu on ca 3500kcal(või enam) ja treeningvabal päeval ca 3000kcal(või enam) ning täiesti vabal päeval, kui ei ole tööl/koolis ega trennis, siis vb alles 2500kcal kanti. Sa oled suure massiga, sa kulutadki palju! Aga see kõik on oletatav ja teoreetiline, kui puudub suuremosa infost! Minu point on lihtsalt selles... võimalik, et "cutid" hetkel liiga suure koguse kaloreid maha. Jah, sa kindlasti langetad kaalu sellega, iseasi kui kauaks ja kuidas nii äkiline muutus mõjub. Alati on targem alustada vaikselt "mängimist" kaloritega, keskmiselt 300-500kcal korraga. Tuleb proovida. Hea kui saab enda numbreid jälgida nt 1-2 nädala tagant(kaal, rasvaprotsent) ja pidada päevikut. Siis tead täpselt millise toitumise juures muutused toimuvad. Suure kehakaalu ja rasvaprotsendiga on kindlasti esmased nädalad heade tulemusetega. Aga muidugi kõige olulisem on enestunne ja peegelpilt!
 3. Kava!!

  Tere "rusikas" Lugesin eelmisi teemasid surumise kohta,saatsid paljudele kavasid,et naad saaksid parandada oma surumis rekordit.Äkki oskad mulle ka midagi soovitada või selle kava saata.(surun 82kg,kaalu 65kg)Tean,et üleval tööriistade alt saab kava surumiseks aga tahaks teada just mis lihaseid tuleb juurde teha,et võimalikult hästi arendaks surumist.(kui võimalik saada mingi kava:luis14@hot.ee)
 4. Rene Kari

  Kunagi oli siin hääletus mingil fitnessi teemal vms, mille Kari võitis. Nüüd aga leiab teda lausa BodyBuildingu esielehelt. Link
 5. FitShopi sooduskood

  Tervist Kas keegi suudab öelda mis on hetkel sooduskood veebipoes? Ürita palju tahad aga ei saa kellegilt seda teada. Suunasin oma uudiskirjad uuele mailile, et ehk tulevikus saan ise vaadata seda. Tänud!
 6. FitShopi sooduskood

  Hmm.. põhimõtteliselt siis need kes ei ela suurtemates linnades ei saagi oma sooduskaardist kasu enne kui sõitu ette ei võta.
 7. Ühe käega biitsepsit 73,5kg

  Ega jah, see pigem ikka mingi eriharjutus kui biitsepsi oma. Biitsepsi tegemisest seal nüüd küll juttu ei saa olla.
 8. Ei osanud seda teemat kuskile foorumi paigutada. Mõtlesin, et äkki müüdimurdmise alla sobiks. Ehk siis kas tuleb ümber lükkeid või kaasa noogutusi. Juhtusin lugema teemat kus räägib meeste ja naiste omavahelisest meeldivusest, kuidas see tekib, mis mõjutab meid. Tihti tänavapildis vaatad paare kes nagu väliselt ei klapi kuidagi. Miski nagu oleks kõrvalvaatajale, minule, valesti. Küll on naine võrratult ilus ja mees lodev või kiitsakas. Samas ka vastupidi. Loomulikult nende enda kokku sattumise tee on kindlasti tundeline ja ei sõltu välimusest ja nii kitsarinnaliselt ei peaks keegi käitumagi. Hakkas asi natuke rohkem huvitam ja surfasin väheke ringi. Leidsin artikli kus räägib hormoonide mõjust meie valikule. Olgu, artikle on pärist küll kohast mis ei tundu eriti usaldusväärne allikas kuid mõtteid sellegi poolest loob. Artikel. Mida arvad sina, millised muljed? Pluss mulle jäi silma lõik "Et karvasus viitab vähesele testosteroonitasemele.." vastab see tõele? Olen alati vastupidist arvanud.
 9. Hommikuse jooksu puhul olen proovinud seda. Algul tundus küll raske nii aga seal võis muid faktoreid ka olla ning tõesti see on harjutamise asi. Mingi perioodi proovisin ning lõpuks harjusin ära ja pärast jooksu ikka väga hea tunne. Kuid jagan seda arvamust, et jõusaali ma ei suuda tühjalik ikka minna. Traditsiooniliselt 1h enne ikka olen korralikult söönud. On olnud olukordasid kus on jäänud suurem vahe erinevatel põhjustel ning siis tunnen küll, et pole kõige tugevam olla ja keskendumine hajus.
 10. Aeroobse hulk on ikka muljetavaldvalt suur. Trennid tugevad ja intensiivsed, üldse ei imesta, et Eesti parim.
 11. Maitsemeeled partneri suhtes.

  Kas oleks midagi soovitatav koos testo testiga teha? Äkki annab suurema info, arusaama kuidas mis miks vm?
 12. Maitsemeeled partneri suhtes.

  Oskad öelda kuidas selle mõõtmisega on, saab niisama lihtsalt seda nt perearstil teha vms?
 13. NORWAY OPEN 2010

  Küll Eestil läheb ikka hästi viimaselajal fitnessi ja kulturismi maailmas. Tubli töö, palju õnne! Ja seda tädi ei oska üldse kommenteerida..
 14. MR. OLYMPIA 2010

  Ron oli 41 kui ta oma viimase Mr.O tiitli võitis. Jay on 37 - elame näeme ! Seega Cutleril on võimalus samaga vastata. Eks vaatab jah kaua ta jaksab ning kas suudab trooni hoida või annab veel kellegile üle nagu 2008 Dexter Jacksonile. Hetkal aga Thumbs up super töö eest.
 15. Super, et tagasi võistluslavale jälle. Väga kõrgme motivatsioon peab olema, et sellistes tingimustes tahtmist rühkida ja saavutada midagi. Kuid miks järsku sellised olud?
 16. NORWAY OPEN 2010

  Ohoo, uue ala tules ja II koht, super. Õnnitlused!
 17. MR. OLYMPIA 2010

  Keegi võiks ju sellised teha, et ei pea opile minema vaid paneks võistlusteks lihtsalt peale.
 18. MR. OLYMPIA 2010

  Eks jah see Bikini hinnang võib tulla kes teab millest. Maitse asi vb. Äkki ongi rohkem show pärast, meestele testot toota ja raha korjata. Isiklikult mulle meeldisid kõige enam: 1. Nathalia Melo 2. Amanda Latona 3. Monique Minton
 19. MR. OLYMPIA 2010

  Väike kokkuvõte ja hinnangud. Siin Sealses hinnagus arvatakse, et esimese koha pärast hakkavad võitlema Jay ja Phil. Minu arust on Philil rindkere parem ja käed, kuid tal on õlad kitsamad kui Jayl ning Jayl on selg ja jalad paremad. Super vormis on iseenesest mõlemad, eks vaatab mis saab.
 20. MR. OLYMPIA 2010

  1.Cutler, Jay USA 2.Greene, Kai USA 3.Winklaar, Roelly Netherlands 4.Jackson, Dexter USA 5.Heath, Phil USA 6.Warren, Branch USA 7.Freeman, Toney USA 8.Rockel, Ronny Germany 9.Martinez, Victor Dominican Republick 10.Piotrkowicz, Robert Poland
 21. MR. OLYMPIA 2010

  Oioi, Victor Martinez on küll kasvanud ja vorm tundub hea tulema.
 22. Väga asjalik tutvustamaks rammumehe elu saalis. Sain isegi nõkse juurde. Tänud!
 23. Tribulus

  Vabamüügi keeluks.
 24. Mikk Raudsepp

  Jalad on jah kadestusväärsed. Väga hea geneetika antud.
 25. MR. OLYMPIA 2010

  Pietrokowitz on päris heas vormis. Natuke meenutab ka Pudzianowskit.
×