Jump to content

Strong

Kasutajad
 • Content count

  102
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Strong

 1. 2 K duell - kes keda ?

  marek kalmus
 2. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

  Brasiilia
 3. Vend Vähi treeningkava

  tere selline küsimus siis,et kas sa peale aeroobset võtad valgu ja süsivesiku shegi sisse,no nagu enne kangitreinni.
 4. EKV 2006 - tulekul !

  nägin,neid oma silmaga ja silver sõrmus oli eikost üle seekord.
 5. Ott ja õpilased 14.04.06

  Siga pole ju kuiv.... pigem ütleks et koduloomadest üks pehmemaid.... tank on sul igav,et sa sellist mõttetut juttu siia ajad ve,püsime ikka teema juures või mis??
 6. Mida mõtles Dennis ?

  ´´Kulla mees,mul on selline tunne,et sa pole kehaehitamises endale põhitõdesigi selgeks teinud´´
 7. sa oled nii loll et ise ka ei saa aru vist mida sa räägid,enne mõtle ja siis ütle. sa mõtled,et otti kotib ka su arvamus või. Millegipärast kotib see sind ma vaatan, muidugi Ott võidab siis ka kui ta peaks Eestikatel koos Colemaniga võistlema. See ei ole ju mõeldav, et esinumber kaotaks Asi on selles,et ei ole mõtet teist nii maha teha,meeldib sulle kui sa oled midagi saavutanud elus ja siis hakkab mingi nolk lambist iba suust välja ajama.
 8. sa oled nii loll et ise ka ei saa aru vist mida sa räägid,enne mõtle ja siis ütle. sa mõtled,et otti kotib ka su arvamus või.
 9. Tere Kiivikas

  Mingisugune äraeksinud pubekas valab oma viha ja lollust välja On mul õigus? sul 100% õigus Matu on veel väike laps,las laps nutab.
 10. Tere Kiivikas

  tõsijutt
 11. põlv

  Omast kogemusest soovitan hakata kasutama sul põlvesidemeid,aitavad tõesti,kohe mõnus tunne ,kui need on jala päeva tegemisel peal ja neid kasutades lõhud vähem oma põlvi.
 12. Robocopi uus pood.

  kas see toode jõuab siis amazoni weebipoodi ka
 13. EKV 2006 - tulekul !

  Tulen võistlema ja muidugi võitma Üritan mahtuda -67,5 kg noorte hulka
 14. ott kiivika toidukava

  Endal isiklikult oli palju abi Ott Kiivika kavast. Soovitan küll sul selle tellida,seal kava juurde kirjutatud kõik vajalik juurde,et iga päev ei pea sööma ühtemoodi,mida millega asendada jne.
 15. Tere Ei oska teha selliseid harjutusi 1)Istudes jalgade kõverdamine trenazööri(enda kodukandis jõusaalis pole sellist trenazööri,äkki keegi oskab öelda kuidas seda harjutust saab teisti teha,et see mõjutaks jalatagaosa. 2)Lendamine ette lamades plokk 3)Ploki allasurumine ´´köitega´´ 4)Ühe käega hantli tõmme küljele(kas see kujutabette ühe käega lendamist) Oskab äkki mõni targem öelda(pole vaja öelda ,et vaata tööriistade alt treeningkavad,sealt ma selliste nimedega harjutusi ei leidnud) Ette tänades
 16. Aplaus Marek Kalmusele,niiet müts maha selle mehe ees
 17. reit kuivaks

  Kui tahad,et need kiud väljas oleksid peab kõvasti selle jaoks tööd tegema(eriti tähtis ikka muidugi rasvaprotsent.
 18. Mis klubides käite?

  Külastasin kunagi reval sporti(sooja vett polnud,saun meeste ruumis oli kütmata,õudsalt külm olis seal üldse see maja ,et pidi kõvasti sooja tegema;) Kas mul ei vedanud või on kõik selliste luksustega harjunud.)ei tea
 19. Esimene hädaline...

  irwwwwww
 20. Soodsalt Fat Burnerit

  kui panti poleks siis ei ostaksi vist
 21. Home made protein bar

  Ise pole veel jõudnud proovida aga kas tegid täpselt selle retsepti järgi ning kas batoonid jäid ilusti kokku hoidma või lagnesid? head tulid tõesti ja batoonid hoidsid küll hästi kokku ,ei lagunenud.
 22. Kõvad mehe palju jaxate...

  mõttetu teema mu arust,pläkutada vähem vaja. mis kasu te ikka saate palju jõuate teha,minge siis kõhulihaste tegemiste võistlustele;)
 23. Kui paljud kasutavad?

  ikka aeroobne(jooksmine jne)
 24. Paljudel teist on kodus hantlid?

  mu arust on küll suht mõttetu kodu hantlid osta,raharaiskamine ....jõusaal ikka ruulib
 25. Õunarullbiskviit

  koogipiduu;DDDDD
×