Jump to content

UFC

Kasutajad
  • Sisu loend

    106
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik UFC postitused

  1. et siis sai igavusest kolatud siuksel lehel. http://www.topshop.ee/index.asp?tn=product...8683&c=1188 ning hakkasin mõtlema et kas siuksel asjal pointi kah on?et äkki keegi teadja võiks midagi rääkida nende teleturu super-hüper kiirete treenijate kohta
  2. et mul siuke küsimus ja mure..et kui teen raskustega kükki siis põlved ragisevad vms... :S aga see on akkanud alles hiljuti! et äkki oskab keegi öelda milles asi võib olla? tänud!
  3. Banaanihommikueine

    mee asemel muud ei kannataks panna?(asendada?)
  4. et siis akkasin mõtlema..kui käin jõusaalis siis nagunii tarbin toidulisandeid..aga kui teha hullult füüsilist tööd... et kas siis tasub natukene võta mõnda kokteili vms?
  5. toidulisandid tööajal?

    et jah võimalus kodus süüa..päevas läheb 4 muna isegi siis kui trenni ei tee aga ütleme kui mingit kohupiima ja muna süüa ja muud kraami ka siis pmts polegi vaja lisandeid võtta?
  6. toidulisandid tööajal?

    einoh trenni teen õhtuti..aga just päeva..(ei tööta laos..vaid olen maja lammutaja.. )et mõtlen et ei võta samat kogust vaid natukene väiksemat..?
  7. video?

    oleks siis mure..tahaks saad just kongreetselt mingeid videosid kus treenivad ennast nii eesti kui ka välismaa rammumehed...!oleks kellegil pakkuda?
  8. video?

    eip..just rammumehed need kes veavad autaosid enda taga ja tasivad kive jnejne
  9. Naised - ilusad/koledad ?

    ned naised on veel jah kenad..aga isiklikult en endale ei tahaks siukest.
  10. Hea videokompilatsioon

    jõhkrad loomad
  11. Kaks paksu !

    ned vennad on paksud olles ka rohkem lihastes kui mõned trennitehes ültse saavutad..
  12. Hea videokompilatsioon

    egas midagi poissid..trenni
  13. kätekõverdused 30 sekundi jooksul

    Teen palju teen..!Ma leian et kui teen 30 sekundi jooksul 5 või 500 kõverdust siis ma teen neid endale mitte kellegiga võistlemiseks..!Noh se on minu arvamus kõigest.
  14. See võis valus olla

    aiaaa !!
  15. problemm

    vahetevahel tuleks puhata ka ikka
  16. biitseps

    hantlid kätte ja treenima
  17. ühe käega kätekõverdused.

    ma eelistan ikkagi kahekäega
  18. nii ostin selle eedeni konsumist tartust maitse poolest suht joodav..mulle täitsa meeldib
  19. ommikul

    et siuke värk ,et kas keegi oskaks nõu anda..ennem tööl käiku ärkasid kell 9 üles siis tahtsid ommikul süüa..aga kuna nüüd ärkan kell 6 ommikul siis ei taha midagi süüa.. süüa võib aga nagu kõht täis ei saa vaid jääb tühjas..magu vist ei tööta veel ja kuna lõuna alles kell 12-13:00 ja peale tööd trenni suht kohe et siis süüa ka ei jõua..ja siis olekski küsimus et mida soovitate ommikul süüa et kõht täis saaks või juua niiet energiat oleks..kuna tõesti seda eiole.. ennem sai ikka 4-5 korda söödud nüüd aint 2 korda tänud!
  20. abi palun

    kõhu.selja ka kätekõverdused ma arvan..joosta kah ikka
  21. rohleine fat ülekõige minujaoks.. kuigi ma pole seda arctikcut kuskil poes näind....
  22. nalja peab ju saama!

    kohati suht naljakas
  23. Uus lemoni maitsega fat burner

    siis said küll kallilt ma sain 11,50 eek kui ei eksi:) lemoniga isegi joodavam:)
×