Jump to content

-ma2-

Kasutajad
  • Sisu loend

    24
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik -ma2- postitused

  1. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Kas netis võistlusest ülekanne ka tuleb?
  2. kergejõustiku elemendid.

    Kindlasti saad ketta kaugemale seda heites.
  3. Palgi mõõdud?

    Tere Kas keegi oskab öelda Reval spordis kasutatava palgi diameetri ja pikkuse?
  4. Palgi mõõdud?

    Aitäh päris huvitav leht
  5. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Mitte nüüd paha pärast aga kuidas saaks peopesad pulga vastas mitte olla?
  6. tudengite üritus Kiievis

    Tervitus. On keegi kuulnud midagi juuni alguses toimuvatest tudengite rammumehe või midagi selle sarnasest üritusest? Meil koolis treener rääkis midagi sellest ja et seal osaleda. Kui ongi minek siis ehk keegi oskab mingeid baasharjutusi soovitada millega ennast natukenegi kuu ajaga selle alaga kurssi viia. Ise olen lihsalt jõusaalis natuke trenniteinud et sis kas on mingit võimalust mingigi vorm saada. lihtsalt et lihas natukenegi harjuks taoliste jõualadega nagu seal.
  7. tudengite üritus Kiievis

    seda ma silmas peangi. loomulikult ei arva et ma nüüd kuu ajaga ramboks saan
  8. Ylikooli poisid

    TTÜ soojustehnika 2. kursus
  9. 2 K duell - kes keda ?

    Marek Kalmus
  10. seljas valu

    selja valu teema all küsiks siis juba selja alaosa valu vähendamiseks soovitusi ja ettepanekuid
  11. Kas tarbida lisandeid või mitte ?

    nagu kohupiim odavam oleks
  12. proteiin??

    palju see siis Soomes maksab? mis üldse proteiinide hinnad seal on äkki peaks ka endale soomest valku sebima;)
  13. sheik

    hakkasin ka valku tarbima ja tekkis küsimus, et millega segada et maitseks paremini kuid mis ei võta rahakotti köhima
  14. sheik

    kasutan whey 8100
  15. kava

    Tere küsiks abi asjatundjatelt. Teen praegu sellise kava järgi - see üldiselt enda koostatud, kuid sooviks selle kohta kommentaare et trenn efektiivsem oleks. Esmaspäev Rind,biitseps,triitseps, kõht Lamades surumine surumine kaldpinnal surumine trenazööril käte kõverdamine biitsepsi pingil käte kõverdamine hantlitega küünarvarre sirutamine bokil küünarvarre sirutamine hantliga kerepainutused trenazööril jalgade tõsted toenglamangus Teisipäev Reis ees, reis taga, säär jalgadega surumine trenazööril jalgade sirutamine trenazööril reie kõverdamine pingil kõhuli reite lähendamine trenazööril päkkadele tõusud seistes pöiasirutus trenazööril istudes Kolmapäev Selg, õlg tõmbed blokil eest tõmbed blokil kuklasse allatõmbed trenazööril kangi surumine kukla tagant istudes käte eemaldamine trenazööril kõrvaletõsted õlamasinal neljapäev Rind,biitseps,triitseps, kõht esimese päeva kordus
  16. kava

    trenni teind 3-4 aastat aga kergelt ja jalad pole üldse vatti saand see aasta võtsin nüüd ikka tõsiselt kätte
  17. Vigastasin kätt

    selle vere taaastumise koha pealt on küll üsna ükskõik ise andis pool liitrit verd ära sama õhtul oli trenn jama ja veits jõuetu kaa piimhapet tekib kuna ei jõua piisavalt hapnikku lihastesse a järgmine päev oli trenn juba normaalne ja jõudu küll. Vere taastumisele aitab kaasa punase söömine joomine - peet punane vein ja muud mis kätte saad aga nende õmblustega äraküll trenni mine enne kui täiesti kinni on mudu jääb mingi jama arm ja võib akata igast pulli see hav tehema.
  18. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    181cm 80kg 18a
  19. vitaminiid

    Tere oleks tore kui keegi oskaks vitamiine soovitada. Väsimus murrab
  20. Tahan lihaseid arendada ja rasva maha saada. Küsimus siis selline, et kas proteiin ja rasvapõletaja sobivad kokku? Selles suhtes et samaaegselt süüa.
  21. selline spets surumise imesärk mis annab kõvasti kilosid juure
  22. Räägitakse, et kui oled treeningute ajal kreatiini kasutanud siis kui enam aktiivselt trenniga ei tegele pidi suuremas koguses magu ette kasvama. On või ei ole siis nii sest ise kaalun hakata kasutama aga tahaks ka asja halbu külgi uurida. Ma mõtlen just et praegu akkan kasutama kreatiini ja näiteks aasta pärast loobun spordist. Kas siis ei teki mingi aasta või kahe pärast magu ette?
×