Jump to content

Jevgeni24

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Jevgeni24 postitused

  1. Rasvaprotsendi alandamine

    Tere, Kirjutan oma jutu ka siia eesmärgiga iadata nii küsimuse autorit kui ka saada targemate inimeste soovitusi endale: Olen ise hetkel samas seisus, nagu küsimuse autor. Olen 175 cm pikk ja kaalu 76 +-0.5 kg. Alustasin rasva põletamisega 5 nädalat tagasi (pühapäeval saab 5 n. täis). Alguses oli kaal 79 kg. Eesmärk: eelkõige tuua esile kõhulihased, millega kaasneb terve keha reljeefsus. Enne seda olen teinud suhteliselt pidevalt trenni 3-4 korda nädalas, kokku 6 aastat. Pausid seotud ajateenistuse, puhkuse ja traumadega on tulnud ette. Olen pööranud palju tähelepanu toitumisele ja söögikordade jaotusele. Algul oli harjumatu, nüüd on kõik korras. Söön 5-7 korda päevas. Keskelt läbi 200 g süsivesikuid + 170 g valku + juur-ja puuviljad ning Omega3 kapslid. OLULINE: EI OLE TARBINUD MIDAGI MAGUSAT EGA ALKOHOLI ! (raske, aga tasub ära). Lisaks kasutan: Valgusheik peale igat trenni, BCAA enne ja pärast trenni 7 + 7 grammi, Kreatiin enne trenni 5 g (kuu aega kasutan, kuu aega organism puhkab), FAST Pudding 3-4 korda nädalas (ülihea magusa asendaja, pisar silmis sõin esimest korda, neljanda nädala alguses). Trenni teen 4 korda nädalas, kus panen rõhku lihase säilitamisele. Raskused on maksimumi lähedal ja vahetan harjutusi eesmärgiga lihast rebida ja "üllatada". Lisaks sõidan tööle rattaga (päevas umbes 16 km, nädalas 80 km). Hetkel olen progressiga rahul ja peebelpilt annab motivatsiooni juurde. Ülemised kõhulihased hakkavad juba täitsa välja piiluma ja üldpilt muutub aina paremaks. Esmaspäevast hakkan toituma järgmiselt: 1. päev - tavapärane süsivesikute kogus 2. päev - 50% maha 3. päev - ilma süsivesikuteta Kõigil kolmel päeval valgu kogus püsib sama - umbes 170 g.
×