Jump to content

tilluke algaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    66
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik tilluke algaja postitused

  1. Kiiresti kasvab lihas?

    Mind huvitab hoopis see, et kaua kasvab lihas viimase trenni tegemisest alates?
  2. Kalamaksaõli

    Pole viitsinud veel süveneda sellesse, ei viitsi nii hilja ka foorumist otsida, aga milleks kalamaksaõli hea on?
  3. treenitud reied

    super!
  4. Kommenteerige kava

    Hmm, ma teeks traditsiooniliselt 1. päev surumised: rind, õlg, triits. +kõht 2. päev tõmbed: selg, biits.´(käsivars, trapets) +kõht 3. päev jalad +kõht ...aga muidu tundub su kava suht ok kiire ja unise peaga vaatamise poolest
  5. Õlu

    No ma ei tea, üks õlu vast ei mõju väga hästi, nelipaki puhul võid ennast suht hästi juba tunda. Kasti õlle suur mõju on garanteeritud!
  6. Kehatüüp / kehatüübid

    No sellisel juhul ma olin kunagi ektomorf, seejärel muutusin mesomorfiks ja nüüd olen siis endomorf. Ahjaa, kui mul on külm, siis muutun väheke tagasi mesomorfiks. Aga kui ikka mehe moodi pigistada, siis jällegi ektomorfiks. Selge, ma olen äkki metamorf.
  7. jõulud ja aastavahetus

    Mõtlesin, et teeks vahelduseks ühe teistsuguse teema ka... Palju teil, rahvas siis jõulude ja aastavahetuse kanti plaanis juurde võtta on, või hoopiski kilosid vähendada või siiski võimalikult hästi kaalu säilitada? Ise mõtlesin, et kuna massiperiood sai sinna kanti planeeritud, siis võiks vähemalt 3-4 kilo juurde võtta...
  8. Kas suitsetate?

    ei suitseta, aga mokatubakat tarbin küll vahest peale trenni või niisama kerge mõnusama tunde tekitamiseks
  9. jõulud ja aastavahetus

    mitte ainult üheks õhtuks - nädalaks
  10. Mida ja kui palju teha enda vanuse ja kaalu kohta?

    See teeb ainult head!
  11. Kui tihti sa roojad

    Mina isiklikult karude laskmist ei harrasta, aga mõmmide voolimist küll...
  12. Esimese nälja vastu

    Kui ikka kõva nälg on, siis pole küll mõtet mingeid arve taga ajama hakata.
  13. Kes mida sööb ?

    kohupiim, rosinatega (Tallinna Piimatööstuse AS / Tere tooted) pole just toidulisand aga võib rahule jääda
  14. Mokatubakas

    Kui tihti ja kui kaua ta seda tarvitanud on?
  15. Mokatubakas

    Mina mõlema tubaka harvema tarbimise koha pealt nüüd muutusi trenni suhtes tähele ei pannud. Siiski, kõik oleneb ju kogustest. Kerge õlle ei ole ka ju paha
  16. Rind ei arene

    Huvitav lugu, et sul see biitseps täis läheb. Ega sa ometigi harjutusi seljale ei tee? Ei, aga seleta, kuidas siis see õigesti tegemine välja näeb - on lihtsam aidata.
  17. Selline probleem, et ei jõua (nii ajaliselt ja füüsiliselt) teha enam igale lihasgrupile kolme erinevat harjutust, igas harjutuses neli tööseerjat. Siit ka küsimus, et mida oleks targem vähendada - kas harjutuste hulka või harjutuses tehtava seeria hulka. Kas õigem oleks teha 3 erinevat harjutust, igas harjutuses 3 seeriat või 2 erinevat harjutust, mõlemas 4 seeriat? Vabandan, et pealkirja ei oskanud valida. Võib ka otseselt teema pealkirjale vastata.
  18. kumb on määrav - harjutuste või seeriate hulk?

    paraku jah
  19. kumb on määrav - harjutuste või seeriate hulk?

    Vastus on hea, aga see ei rahulda mind
  20. küssa

    tekita endale aju!
  21. Kes mida sööb siis?

    Haa, aga mina edu saladust ei avalda - mis saladus see vastasel korral siis oleks. Ei, tglt ma söön kodust toitu.
  22. Biitseps

    Ma suudan kitsa haardega rohkem, see peaks vist kõigil nii olema.
  23. 30 000 kalorine võileib

    mina söön...
  24. Kas mehed käivad meie pärast jõusaalis???

    annan andeks, aga millest selline väide?
×