Jump to content

Willu

Kasutajad
  • Sisu loend

    0
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Willu postitused

  1. Villu blogi

    Tervist, olen 18-aastane noormees ja nimeks on Villu. Nooremas eas sai käidud sulgpallis ja nüüd, aasta tagasi sain ma "rauapisiku" külge. Algne kaal oli mul 48kg ja hetkel kaalun täiesti tühjalt 60kg. Pikkuseks 163.5cm. Trenni olen nüüd teinud aastakese. Treeningud viin läbi Nõo Spordihoones ja motivaatoriks on Taavi Merisalu & teised lõvid. 18.03.2016 pilt, kaal 60.0kg.
  2. Villu blogi

    Tegin nädalale avapaugu seljapäevaga. Nõo spordihoones vahetati hiljuti veidi varustust ja nüüd saan palju paremini lõuatõmbeid teha. Seal oli kaar sees ja pidin vägagi laialt võtma, ning tundsin justkui, et tõmban õlgadega rohkem, kui seljaga. Nüüd on aga vastupidi. Samuti rööbaspuud tehti kitsamaks ja saab dipse palju paremini teha. Ülaselg on täiesti läbi ja kangust on tunda. Hetkel tundub, et alaselja ja tagumise reie kangus on kadumas, ning kavatsen homme teha täielikult jõutõmbe päeva. Näeb, mis homne toob. Kavatsen homme kaasa võtta kaamera, vaatan kas minus leidub ämblikku! Õhtu läheb mööda omletiga, milles on ~260g muna, 100g kana ja 100g Valio riivitud juustu.
  3. Villu blogi

    Täna, 20.03.2016 viisin läbi rinnapäeva. Kavas oli - 1) horisontaalpinnal kangiga surumine 6x5 (60kg) - Taavi kõndis rahulikult eemale viimase seeria, viimase korduse juures. Mõtlesin et jään alla, aga kuna muud võimalust ei olnud, siis pidin ära suruma suure jonniga. 2) Ülarind kaldega surumine masinal, mõlemal pool 17,5kg - 5x8 3) Rööbaspuudel surumine +15kg - 4x10 ja lõpus tegin viiendal seerial tühjalt mõned. 4) Kaldega surumine hantlitega 20kg - 4x8 5) Lendamine õlgadele 7kg hantlid - 4x10 6) Kätekõverdused kaldel 3x12 tegin ära ja siis Taavi tuli andis õpetussõnu, ning ütles "Mine tee lendamist rinnale." 7) Hantlitega lendamine rinnale 6kg hantlid 4x12.
×