Jump to content

karlz

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik karlz postitused

  1. Kohupiim

    Millega segada kohupiima? Hetkel olen kasutanud banaani, aga ehk on veel midagi paremat?
  2. Toitumiskava

    Tervist, tekkis siis küsimus, kellelt võtta korralik toitumiskava(Rasvapõletamiseks). On ehk kellegil soovitusi? Karl.
  3. Tekkis siis väike küsimus, et kuidas vabandeda tõhusalt rasvast, mis on tekkinud massi lisamisega? On mingeid häid soovitusi?(Toitumise ja muu osas?)(Eesmärgiks oleks keha suveks kuivaks saada.) Tänades Karl.
  4. Massiperioodilt ravsapõletusele

    Kui midagi tarka öelda ei ole, siis parem ära ütle. Matemaatikas olen ma päris kindlasti sinust tugevam.
  5. Massiperioodilt ravsapõletusele

    Ehk kaalun ntks 90 kilo(näide), siis 180 g valku ja 90 g rasvu päevas?
  6. Kõhulihaste treening

    Tervist, oleks soov teada, kas selline kõhulihaste harjutus: (Selle videos esimene) treenib pigem rohkem ülaosa või alaosa(Või ei ole sel mingit vahet, treenib sama palju)? Tänades Karl.
  7. Söömine enne magamist

    1)Kas kohupiima tasub süüa enne vahetult enne magama minekut? 2)Kas kohupiima tasub süüa tunnike enne trenni?
  8. Õhtusöök

    Tervist, mida tasuks süüa õhtuks, et kõik oleks võimalikult tasakaalus?
  9. Õhtusöök

    Rasvad, süsivesikud, valgud
  10. Kohupiim

    1)Kas kohupiima tasub süüa enne vahetult enne magama minekut? 2)Kas kohupiima tasub süüa tunnike enne trenni?
  11. Kohupiim

    Moosiga oli isegi päris hea:)
  12. Kreatiin

    Tekkis küsimus, kui hommikul kreatiini võtta kas võib segada ka tee (külma) sisse või on parem võtta piimaga, mahlaga koos vms?
  13. Vastab see tõele, et rasvale saab vastu rasvaga? Näiteks avakaadoga? Häid nõuandeid?
×