Jump to content

Crash

Kasutajad
  • Sisu loend

    114
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Crash postitused

  1. Sõjaväe komissariaat

    Endal oli sama nali. Läbisin komisjoni 29.05.09 ja pandi piirangutega (südame arütmia), oktoobris helistati ja öeldi, et mingi määrustiku muutus ja pean uuesti arstliku läbima. Läbisin siis uuesti ning võeti piirangud maha. Aga nendest piirangutest on siin nagunii savi..
  2. Sõjaväe komissariaat

    Lõunal ja õhtul saab, hommikuti on mõtetu lurr. Pigem pidasin ma silmas seda, et ainult söögi ja elamise pärast 11 kuud siin veeta - no thanks.. Hea meelega käiks tööl ja elaks normaalset elu tsiviiilis.
  3. Sõjaväe komissariaat

    Tsiviilis võid Sa ju nii mõelda, siin aga muudad oma arvamust kiirelt.
  4. Sõjaväe komissariaat

    Ei ole vahipat, Merevägi hoopiski...
  5. Sõjaväe komissariaat

    Ma siis hetkel teenistuses, tulin 04.01.10. Nüüdseks noorteaeg seljataga ja passimist on nii palju, et ise ka ei usu. Päeval kell 16.30 hakkab vaba aeg ja sellega ei ole siin midagi peale hakata. Käid jõusaalis ära ja vahid õhtu otsa filme - "väljaõpe". Selle niiöelda väljaõppe, mis me siit saame, oleks võinud esimese 3 kuuga ära anda ning meid reservi saata. Täielik ajaraisk! Edu neile, kes 70 päeva pärast tulevad!
  6. Jõusaali tolad...

    Reval-Spordi sisekorraeeskirjades on samuti kirjas, et paljajalu ei tohi jõusaalis viibida. Ikka tuleb ette, kui "härjad" lasevad paljajalu ringi..
  7. Kreatiin

    Koguaeg ikka, mitte ainult trennipäevadel.Et areneda, peab keha koguaeg valku ja kreatiini saama.
  8. Küsimus Fitless.ee juhatusele ??

    No kui keegi ei tee mingit pikka kokkuvõtet võistlustest, siis pole tõesti midagi üles panna aga ka paarirealine austusavaldus ei käiks ju üle jõu.Tegemist oli ju ikkagi väga suure saavutusega.
  9. T-kang ???

    Sama mis sellel pildil oli, ongi T-kang.
  10. Ja saunas käies higistad sa kehast vett välja, sellepärast sul kaal langebki.Pärast aga juues su kaal jällegi taastub.
  11. Seeriad

    Ikka 3 seeriat ühte harjutust, siis lähed järgmise harjutuse juurde jne..Algul üks lihasgrupp kõik harjutused läbi ja siis võtad järgmise lihasgrupi.
  12. Kus trennis käid ja kus elad???

    Tallinn, Revalis.
  13. küsitlus!

    Fitnessi naised on ikka seksikad jah..
  14. Ega midagi ei juhtu ju?

    Eks ta seisab ikka aga siis ei saa sa kunagi kindel olla, et see vahekord seal õige on ja kõik ühtlaselt jaotunud on.
  15. surumine

    Jah, alustad selle surumisega mis sealt tööriistade alt saad ja pärast teed mingid venitavad harjutused.
  16. Hinnad

    Reval Sport 8000.- aasta
  17. Bio. uurimuse (uued) küsimused. Palun vastake!

    1) peaaegu 2 kg 2) kestis kuu aega 3) ei lisandunud
  18. Aidake algajal vormi saada

    Järjepidevalt trenni, korralikult süüa ja puhata, kõige kohta leiad siit foorumist kindlasti palju abi.
  19. söök treeningpäeval

    Esiteks peaksid sööma 4-5 korda päevas , mitte 2.Hommikul ärgates peaksid kohe sööma, siis peale trenni ka kindlasti ja miks sa sööd ööseks endale süsivesikuid sisse?See läheb ju rasvaks!
  20. Kuidas "õllekõhust" lahti saada

    Tegelikult on asi hoopis süsivesikute taga, mitte rasvade.Häid rasvu peab keha ikka saama, samuti ka süsivesikuid aga piiratud kogustes(eriti õhtusel ajal).
  21. Kuidas "õllekõhust" lahti saada

    Jooksmine, kiirkõnd, ujumine, rattasõit , aerutamine jne.
  22. Mida teha?

    Kas sul siis laevas jõusaali pole?Kui ei ole, siis oled ilmselt väiksel laeval, seal kus mina olin oli küll ikka päris hea jõusaal, kõiki lihaseid sai treenida.
  23. Kõhuvalu

    Mul jääb tavaliselt kuskil tund aega vahet.
  24. Valgu segamine.

    Mingi Kalmuse treeningvideo oli müügil Kaubamaja spordiosakonnas, seal kus aeroobika ja jõusaali stuff on.
×