Jump to content

FitnessG

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik FitnessG postitused

  1. Paksust tagasi peenikeseks

    Tere , olen 18 a tütarlaps , 163 cm pikk ja kaalun 97 kg . Minu lugu on siis selline , 4 a tagasi sain teada et mul on Scleroosis Multiplex ( närvisüsteemi haigus ) , millepärast olin pime ja sain haiglas hormoonravi . Millega kahjuks kaasnes 23 kg , ja haiglast välja saades hiljem 10 kilo ( kuna olin veel ravi mõju all , sõna otseses mõttes ei jõudnud teha midagi . Enne seda ravi ja haigust kaalusin 63 kg ( olin tehaga rahul , liikusin väga palju , toitusin korralikult . Ühe sõnaga olin püsimatu ) . Kui kaalusin 63 kg kaalusin juba siis endajaoks palju , kuid kuna käisin kergejõustikus , käisin ujumas , mängisin korv- ja jalgpalli ning sõitsin rattaga , ja kõndisin palju ( vahest toidule ei olnud aega üldse ) oli lihasmass suur . Kui hakkate küsima et mida ma tegin see 4 a , kolisin välismaale , sain karmid rohud( hormoonrohud haigusetõttu peale ) ja kool . Ei olnud aega ega jaksu teha midagi . Nüüd kui uued , paremad , rohud peal on jõud tagasi ja tahtmine se 37 kg seljast maha saada . Tean et : * 5 korda päevas tuleb süüa ( 3 põhirooga ja 2 vahepala ) , * 2-3 liitrit vett päevas , * 3-4 tundi toidukordade vahe ( vahepalasid sisse ei loe ) , * Jahu ja suhkru tooted mängust välja , * Palju salatit , puu- ja juurvilju , * Palju trenni/liikumist , vähem istumist . * Hommiku söök on tähtis !!! * Toitumis kellaajad paikka ! Tekib küsimus , et palju tuleks mul süüa päevas kaloreid ja palju päevas kaotada , et 1,5-2 kg läheks alguses nädalas ? Mis harjutusi soovitate ja kui palju ? Suur suuur aitäh teile juba ette ära ! Mustavalge triibulise särgiga olin 4 a tagasi , mustakleidiga oli pea aasta tagasi ja musta valgega oli poolaastat tagasi
×