Jump to content

Mario100

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Mario100 postitused

  1. Jõusaali kava

    Ajateenistuses olles, enne reservi, vaevasin pead ja mõtlesin et milline kava omale teha suveks, et muu spordi kõrvalt natuke jõudu teha Koostasin oma lemmik harjutustest lihtsa kava. Komentaarid oodatud, nt mis keha osa saab vähem vatti (full body treenimise mõttes) jne. Teen sporti tavaliselt 6-el päeval nädalas, 1 päeval puhkan. Kava eesmärk arendada jõudu, muu treenimise kõrvalt. Kava A: 1. Soendus - 20min 2. Harjutused - (Vajaminev aeg) 1. Kangi rinnalt surumine lamades, neutraalne pealt haare - 5X5 2. Kükk kang turjal - 5x5 3. Lõuatõmme netraalse pealt haardega - 5x5 4. Küünarvarte kõverdamine z kangiga seistes, neutraalne alt haare - 5x5 Kava B: 1. Soendus - 20min 2.Harjutused - (Vajaminev aeg) 1. Kangi rinnalt surumine seistes, neutraalane pealt haare - 5x5 2. Kangi tõmme vastu kõhtu seistes ettekallutatult neutraalse pealt haardega - 5x5 3. Rööbaspuudel surumine (Chest dip) - 5x5 4. Lendamine hantlitega poisitiivse kaldega pingil- 5x5 Puhkepausid seeriate vahel 2 min, Raskust lisan 5x5 jääb kergeks, BW harjutustega samuti raskust juurde kui vaja. Kava järgin 2 kuud, 2x nädalas sooritan.
  2. Jõusaali kava

    Jep, läks vähe nihu selle sõnaga
  3. Tervist! Loodan et kirjutan teemat õigesse kohta, nimelt tere, liitusin uuesti foorumiga Natuke tausta ka siis endast, spordiga tegelen aktiivselt 6-endat aasta, 4 aastat tegelesin ekstreemspordiga, pool aasta kickpoksiga ja ülejäänud aja olen uurinud poksi ja kulturismi ning keha arendamist üldiselt. Tunnistan et ei oma palju teadmisi kulturismist ja muudest üldarendavatest aladest, tahaksin ennast täiustada ja õppida treenimist edasi, sest tean et suudan seda huviga õppida. Täpsemalt huvitab mind see, et kuidas sellega ikka on, kas on vaja kõrgharidust, et saada edukaks spordi/kulturismi(jõusaali/fitness) treenerks, või piisab ka näiteks Ameti/Kutsekooli keskeri haridusest , aitäh! Ja kõik muu info sellel teemal on ka muidugi oodatud, kogemused jne, midagi ma juba olen leidnud ka nt too link, aga kohu see teema on mulle veel veidi segane, pean rohkem uurima http://www.fitness.ee/artikkel/1446/kuidas-saada-kulturismi-ja-fitnessitreeneriks
×