Jump to content

reyno5

Kasutajad
  • Sisu loend

    19
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik reyno5 postitused

  1. toidulisandid

    Kumb on tõhusam kas No.1 või Whey Lemon Super...on neil yldse vahet ka või?
  2. selg

    mis siis juhtub kui kõhtu teed regulaarselt,aga selja jätad unarusse...lähed küüru??
  3. toitumine!

    Tahax ikkagi teada mis on õige!...Paljud räägivad et tuleb süüa vahetult enne trenni ja osad et kohe pärast trenni
  4. sooviks veel teada mida täpselt treenib rippes kõverdamine kukla taha?
  5. rind

    Kuidas on see võimalik kui mu sõber kes kaalub 100 kilo ja surus algul 90kg ja kahe kuu pärast surus juba 110 kilo??!....kui mina ise kaalun 70kg, surusin ka 90kg aga arenesin kahe kuuga ainult 5kg kui sama tihti trenni... Palun kas saate mind valgustada?
  6. biitseps

    Tere...äkki saax mingit head nippi kuidas kiiremini biitsepsi kasvatada mis harjutused on kõige efektiivsemad jne.
  7. Tahaks teada

    kui sa oled suht kleenuke,siis hakka rohkem sööma ja kui pole harjunud siis proovi harjuda...õige toitumine on kõige alus. Kus see lihas ikka tuleb kui sa oled ainult luu ja kont... ...ja hakka kõvasti pumpama!
  8. treeningpausid

    Mõned sõbrad teevad niimoodi et 2 nädalat pingutavad nii kuidas jaksavad ja siis teevad terve nädala puhkuse! ...Kas on see tõesti hea???!
  9. biitseps

    Tere...äkki saax mingit head nippi kuidas kiiremini biitsepsi kasvatada mis harjutused on kõige efektiivsemad jne.
  10. biitseps

    Ütle kui vana sa ka oled... 19a a mix ta ebanormaalne peax olema? ma olen näinud ka 15 aastast poissi kelle ymbermõõt oli 40cm..ise ytles mulle ...ma ikka neli aastat vanem ju!
  11. lõuatõmbed

    kas on tõsi et rippes surum´ine peopesad välapoole suurendab rohkem lihasmassi kui peopesd enda poole?
  12. lõuatõmbed

    aga missugune käte asend siis kasulikum on..lai või kitsas haare?
  13. rind

    aitähh soovituse eest...panen kõrva taha!
  14. biitseps

    Ütle kui vana sa ka oled... 19a
  15. biitseps

    tõstad kangi nii et keha on natuke etepoole kaldus: peopesad üleval, all ja vastastikku(hantlitega) ,vaata et harjutuse ajal kehaga kaasa ei aita. VÕI Seisad seljaga vastu seina ja kannad on ka vastu seina (muidugi on tasakaaluga probleemi ) ja teed peopesad üleval,all ja vastastikku 4x10, soovitan keskmise kiirusega,mitte kehaga kaasa aidata!! aitähh soovituse eest aga just seda ma olengi teinud!
  16. biitseps

    19 a
  17. biitseps

    ...ja kas on normaalne, kui ma kaalun70kg...176cm pikk...ja biitseps on pingutatult 36cm...???
  18. Jalad

    mul on selline probleem et mu ülakeha kyll kasvab ja laieneb,aga jalad on peened kui tikud. Mida teha??...
  19. Toidulisandid

    muidugi on...mina kasutan valku hommikul ja õhtul pärast trenni ja kui teed trenni õieti ja koormad ennast palju ,on tulemust pikapeale märgatavalt näha!
×