Jump to content

eigo17

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik eigo17 postitused

  1. Tere olen nüüd juba 2aastat jõusaaliga tihedalt tegelenud ,et mis arvate vaatades mu selga jõusaali teen 4x nädalas. ootan kõigi arvamusi.
  2. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    ma muidu 17 miks peaksin valetama oma vanust?
  3. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    selge. Arvestan sellega aitäh arvamuse eest.
  4. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    okei selge
  5. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    ei tee jhm aga vähemalt on selle ala kogenum tegija kõrval kes nõu annab sulle ja juhendab sind seega on treeneriga trenn poole tõhusam kui yksi teha v eksin?
  6. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    ei ole kõvasti vaeva näinud aga seda annab parandada, see 2013aasta sygisel hakkasin tõsisemalt tegelema, ja tahtejõudu on kõvasti. Lemmingul on juu treener kõrval mis on kõva boonus aga ma treenin end yksi ja nii palju kui oskan selleprast ei ole näitajaid suured.
  7. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Cutt sa prgu bluffid.
  8. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Ise ka usud???
  9. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    mida asja sa ajad? Vaata peeglisse ss tead kus troll on. Mis troll? Hästi paned !
  10. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    eks ta nii ole jahm:)
  11. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Aga kuidas kiiremini ja lihtsamalt massi juurde saad? kui ple massi lihas ka ei kasva
  12. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Hästi käin mitukorda nädalas jõmmis ss yks teine cutt käib ka olen tähelepannud et kutt teeb koguaeg ylakeha,ss küsisin et miks ylakeha treenid et tee alakeha ka ,ta vastas et ega naised juu jalgu ei vaata haha:) sain kõhutäie naerda keegi arvab sama hah?? :)
  13. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Korralik. aga keegi ütles et jõusaalis käid ss et sa ei saa kahte asja korraga, et kas teed jõusaalis jõudu juurde ss ple väga lihast näha v teed lihast ja ss ple jõudu . Vastab tõele v müüt?
  14. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    kaua muidu ise jõmmis lahminud olete? Mitu aastat?
  15. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Et mida vähem rasva protsent seda rohkem on lihas nähtaval?
  16. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Mul keharasva protsent väike , kas see hea v mitte .yks tuttav ütles et mõnes mõttes see hea aga mis arvate?
  17. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    ei aga su mõttel point sees, teen jõmmis alati power lainel treenigut sest ilma korraliku muusikata ei suju treening kuigi hästi. Kes ikka tahaks vaikuses treenida
  18. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Loll kysimus aga tasuta keegi ei koostaks toitumise ja treenigkava?? :)
  19. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Aga olen mõelnud et võistlustele ka aga ss kui toitumine korda saab. kui teen individuaalselt trenni ss vist ei ole mõtet ?
  20. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Selge. Aga toitumis kava on kõige põhilisem mis tuleb korda saada ? Et tulemusinäha ?
  21. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    . Kui paar pilti veel siia lisan , annab rohkem aimu kas on mul põhi all v mitte?
  22. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    . Selge. aitäh arvamuse eest arvestan sellega
  23. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    Aga pildi järgi vaatades on mul põhi tugev all mille pealt end veel paremaks saada?
  24. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    . Selg tundub pildi kõver ses seisin pildi tegemise ajal vasak jalg kõvertatud ja parem oli sirge see pärast tundub et selg kõver. Aga ikkagi aitäh oma arvamuse eest
×