Jump to content

Lauri01

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Lauri01 postitused

  1. Paluks abi toitumiskavaga !

    Tere,oleks vaja abi toitumiskavaga,äkki oskate aidata. Nimelt olen 16a vana ja kaalun 72.5 umbes ja olen 180 pikk,teen trenni 5 korda nädalas jõusaali ja seda 1.5-2 tundi päevas. Lihased on ilusti väljas kõik peale kõhulihaste,sest kõht on mul kuidagi suur,et kõhulihaseid väljas ei ole,ainult siis kui pingesse ajan siis tulevad esimesed 2 packi ja ülejäänud jäävad juba rasva alla. Küsin sellepärast siit,et iogalpool maksab toitumiskava palju ja ei saa hetkel seda endale lubada. Tahaksin paar kilo kindlasti alla võtta,et ükski lihas enam rasva alla ei mattuks. Palun aidake niipalju kui saate .
  2. Paluks abi toitumiskavaga !

    Taavi,küsimus sulle,et seda pilti mis ma ülesse panin,mida arvad sellest pildist,kas sa ka arvad,et peaksin alla võtma päris palju? Mulle igatahes tundub nii
  3. Paluks abi toitumiskavaga !

    Asi on ikka rohkem mugavuses,sellepärast,et mul pole lihtsalt päevas niipalju aega,et ise vaaritada midagi kokku,kuid kohupiima ma olen söönud nii tihti kui võimalik
  4. Paluks abi toitumiskavaga !

    Aga mingisuguseid pulbreid ?
  5. Paluks abi toitumiskavaga !

    Tahtsin veel küsida seda,et soovitage parimaid lihasmassi kasvatajaid
  6. Paluks abi toitumiskavaga !

    Tänud sellegi eest,üritan järgida neid,kuid lähiajal ostan selle toitumiskava ära
×