Jump to content

kaya

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik kaya postitused

  1. Pump ja toitumine

    Tere Olen viimased 8 aastat juba oma kaaluga maadelnud (pigem lugeda - lihtsalt leppinud ja mitte midagi teinud). Nüüd aga avastasin enda jaoks BodyPumpi. Olen käinud seal regulaarselt kaks kuud 3-4 korda nädalas. Supper mõnus!! Kaal pole grammigi langenud, sentimeetreid on vähemaks küll jäänud - just vöö koht, ülejäänud on kehal on mõõdud samad (tean, sest mõõtsin ennast ära, kui alustasin trennis käimist). Räägitakse küll mulle, et ega kaal ei peagi langema, pekk põleb ja tuleb muskel. Aga minu kaalu juures peaks ikka reaalselt kaal ka langema. Õigesti toitumist õpin alles, sest infot on nii palju ja ei oska kohe kuskilt otsast eriti alustada.. kõik need protsendid, valgud ja rasvad on mul segamini. Aga arvan, et olen juba põhitõed endale selgeks teinud. Hetkel tarvitan päevas kuskil 1200-1500kcal. Kas seda on vähem, arvestades et teen 3-4 korda nädalas trenni? Olen kuskilt lugenud, et kui liiga vähe kaloreid, siis keha lülitab ennast säästurežiimile ja kaal hakkab hoopis tõusma? Kui mitme kalori eest ma peaks siis päevas sööma, et tulemusi ka näha oleks. Andmed: Pikkus 178cm Kaal 87kg (kahjuks) Vanus 26 Sugu: N
×