Jump to content

Neiu321

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Neiu321 postitused

  1. Tere! Olen 16-aastane neiu, kaalun 58kg ning olen 170cm pikk. Olen viimase poole aasta jooksul võtnud juurde 4-5kg, enda arust ka nähtavalt. Soovin alla võtta 3-4kg. Trennis käin vähemalt kolm korda nädalas, käiks heameelega rohkem ja käingi kui võimalik, kuid enamjaolt ei jõua, sest aega napib. Trenn kus käin on aeroobne ja füüsiline mõlemat. Olen üritanud viimane kuu-kaks kaalu jälgida ja tervislikumalt toituda. Tervislikuma toitumise all pean silmas, et ei söö saia ega pirukaid, krõpsu, kommi, kooki jne. Üritan tarbida rohkem valku ja hoiduda siis eelnevalt mainitud süsivesikutest. Söön igapäev vähemalt 300g-se kodujuustu. Hoian päevase kcal hulga enamjaolt alla soovitatud koguse. Proovin ka seda, et peale kella kuute ei söö, kuid mõni õhtu tekib ikka küll meeletu isu.. Minu probleem on selles, et kaal ei taha kuidagi langeda mis teeb tõsiselt kurvaks, olen endas pettunud ja ei tea mida teha. Ma lihtsalt ei ole endaga rahul ega tunne ennast hästi nagu varem. Mul on tunne, et kaal pigem tõuseb.. täna astusin kaalule ja vastu vaatas 58,4kg.. ma olen sõnatu. Mida peaksin teisiti tegema? Kuidas kaalust alla saada? Palun andke nõu.. Vastuseid oodates, Gertu
  2. Kaal ei lange kuidagi, pigem tõuseb.

    Olen ammu tahtnud mingit toidulisandit osta, pigem siis sellist mis valku annaks, aga ma ei oska ise kuidagi otsustada ega valida, oskab keegi selle kohapealt nõu anda?
  3. Kaal ei lange kuidagi, pigem tõuseb.

    Kas oleks õige tegu osta nt. soija90, et saaksin piisavalt valke?
  4. Kaal ei lange kuidagi, pigem tõuseb.

    Nii, päevane soovitatav kcal hulk näitab netist leitud kalkulaatoriga 2230 kcal.. minuarust on seda liiga palju, seda ma ei saa nagunii kokku tavaliselt. Kirjutan oma eilsed söögikorrad üles: Hommik Praetud muna; leib juustu, kurgi ja tomatiga; kohv piimaga, suhkruta; mandariin Vahepala Emma kohupiimakreem 4%, 150g Lôuna Kodujuust 4%, 300g; tass rohelist teed Vahepala Hurmaa Õhtu Võileib singi, juustu ja kurgiga; jogurt; tass teed
×