Jump to content

sanderp

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik sanderp postitused

  1. 6 x nädalas

    Püstitan küsimuse kuna tahaks targematelt inimestelt abi ja nõu küsida . Nimelt käin 6 korda nädalas trennis , teen 2 korda keha läbi st. E:R(rind,õlg,biits)T:L(jalg,säär,triits)K:P(selg,trapets) . Teen ka füüsiliselt rasket tööd , seega küsimus oleks järgmine:kui suur on oht ületreeninguks? Olen seda kava järginud umbes kuu aega, vahepeal kui tunnen , et ei jõua tõesti siis olen ka paar lisapäeva puhkuseks võtnud. Jõusaaliga tegelenud aastaid , vahepeal vähem-vahepeal rohkem . Olen 23a ja 83 kg . Tunnen, et vähem kui 2 x nädalas keha läbi teha ei ole arengut . Kas mõni kogenum teadja oskab öelda kas tapan oma keha liialt ära ? Tänud
  2. 6 x nädalas

    Mul just raskusi selle "kergema" trenniga . Algselt mõtlen küll , et teen kergemalt , aga kui trenn käib siis ei suuda mitte raskusi peale laduda ja vaikselt võtta . Hetkel on minu jaoks "kerge" trenn see kui treenin üksi ning võtan n.ö viimast , "raske" trenn aga see kui keegi on kaasas ning viimaseid kordusi juba aitab. Kordused jäävad vahemikku 8-12 .
  3. Audioraamat

    Kas keegi teab kust saaks mõnda kulturismi või fitnessi teemalist audioraamatud tellida/osta ?
×