Jump to content

Larry

Kasutajad
  • Sisu loend

    216
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Larry postitused

  1. Massilisajad

    Tekkis küsimus massilisajate kohta. Kui massilisajates on valgu protsent madalaks aetud ja süsivesikute oma vastupidiselt kõrgeks, siis mis see massi annab? Teatavasti valk salvestub lihastes (korraliku trenni korral) , aga mis süsivesikutega saab, põhimõtteliselt suhkur ju, kus need salvestuvad, kui salvestuvad?
  2. mul näitab et 0 fitti? :S tegelikult peaks 400 kandis neid olema seal Pean kuhugi klikkima või yle kandma v mis teema on?
  3. Uneprobleemid

    tere, mul on olnud ka magamisega probleeme. Kohati on nii, et ei maga terve öö või siis lihtsalt ei jää mingi esimesed 2-3 h kohe magama. Olin ka tablettide ja asjade peal kunagi ammu. Aga olen avastanud, et tõepoolest need Mg tabletid, mis kõigis supermarketites lahustuval kujul saada on, aitavad sügavale unele väga hästi kaasa.
  4. KOGU TÕDE EESTI KULTURISMIST

    Palju lubav pealkiri
  5. Palju õnne KIRP!!!

    Sinul Sünnipäev? tore on vaadata kohe PALJU ÕNNE!!!
  6. ffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuu, nii kirju ja kas fit oksjonit ka ei leidnud???
  7. Phil Heathi uued pildid!

    Ma tapaks sellise rinna, õlgade ja säärte eest
  8. Dorian Yates treenib Chris Cormieri

    Arnoldil oli ka suht tavaline taks, et treening kestis esimese ropsini ja peale seda edasi
  9. Munade kohapealt segadus

    ei oska ka õiget vastust anda. Ise söön 1-4 muna 2-3 korda nädalas. Oleneb. Siimaani elan :S PS. Äge teema pelkiri
  10. artikkel loodan, et see siiin kuskil juba yleval ei ole. Lugesin läbi nii artikli kui kommentaarid. Kommentaarid on ylihead, naerda saab ja ylivale topicu alla tegin selle teema kogematta :S (vabandused, ei oska muuta kah)
  11. Kehakultuuri/spordi tudeng

    aga kui keegi "katsetab" su peal 6000+ cal dieeti ?
  12. fullscreen, 1Mbit yles alla nett, jooksis sujuvalt. Kvaliteet ok, heli paigas jne. Yhesõnaga toimib küll
  13. Tribulus

    ma oleks ise ka sellest tootest huvitatud. Kui mingiks suuremaks tellimiseks peaks minema sis olen käpp.
  14. Lihasmassi kava

    sellist asja ei ole olemas aga soovitatakse 6-8 kordust seerias. Kükk, tõmme, surumine kavasse sisse.
  15. Kas kava on liiga pikk?

    minu meelest liiga pikk Sellise läbi tegemine võtab 2,5+ h kindlasti 47 seeriat I päev
  16. Räpane steroidiäri!

    eiei , sina said valesti pigem aru. üritasingi rõhutada seda, et igasugune toidulisand ei sisalda steroide aga ära korjati ikkagi. Ja artiklis just ongi toidulisandite ja ravimite vahele võrdusmärk pandud. vitamiini yledoosi võid ka mõnest korralikumast sheigist saada, kui vitamiinid tootele lisatud.
  17. Küsimus Maitseta Valgu Kohta

    koos kahe banaaniga blenderisse ja maitse ok!
  18. Räpane steroidiäri!

    Väga huvitav artikkel! yks lõik artiklist: Spordipood pole enam üksnes koht, kus müüakse tosse ja hüpitsaid. Seal müüakse ka toidulisandeid. “Mitte kõik meie poolt ära korjatud toidulisandid ei sisalda dopingut. Aga kõik nad on ravimid ja ravimeid tohib Eestis müüa ainult apteegis,” ütleb Puio. Mismõttes??? Toidulisandeid peab myyma apteegis? Säästumarket myyb ka ju toidulisandeid
  19. Hommikune dopingukontroll - tulemus teada

    Hea teada! Keep up the good work!!!
  20. Arvutimäng Lembitu

    Lemps.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. win XP mul
  21. Oksjoni "tellimine"

    mille eest pakutakse ? tunnen ka juba puudust oksjonitest.
  22. uskumatu video

    Vaatasin ka lõpuni. Väga huvitav ! Videos oli pärishuvitav treeningtehnika, et kui jõuad yle 6 teha sis tõstad raskust. hmm... I just might give it a go
  23. ravimiamet on eestis vist ise haige ?

    Haiged need uudised ikka. Mürgitavad tavainimeste ajusid! Näide: Läksin mina nädalavahetusel koju. Võtsin oma pärmitynnid koju kaasa, et seal ka maiustada. (Cellmass ja Gainer) Ema hiilis ligi ja hakkas tyhja koha pealt mingit iba ajama, et pojakene ära neid asju söö - need steroide täis, et salaja pannakse jne. OMFG Pidin jälle pika hariva loengu kodus korraldama
  24. EKSAMI HINDED (12kl)

    elutargad siin kõik ma vaatan. või need kes eksamitel failisid pole yles riputanud enda tulemusi? Kirjand 83 Inglise keel 78 biolooga 70+ midagi Ühiskonna õpetus 70+ midagi Matat ei teinud, kuna keskkooli mata õpa oli allapoole arvestust. Ja ülikoolis tegin rõõmsalt kõrgemat matemaatikat 3 korda , aga lõpuks sain ikka läbi
×