Jump to content

katsi

Kasutajad
  • Sisu loend

    243
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik katsi postitused

  1. PÕHI: 350g rvt kodujuustu 3 muna 50g kaerahelbeid (nisukliidega) 10g nisukliisid soola(soovi korral) Sega ained kokku ja vala küpsetuspaberiga kaetud plaadile ning levita märja käega ühtlaselt õhukeseks (auke sisse mitte teha) KATE (kõike võib peale uhta, aga minule maitsevad need) u 200g viilutatud tomateid 230g (purk) viilutatud shampiljone 300g väherasvast veisesinki või veisehakkliha (hakkliha eelnevalt pannil hautada) või 2 tuunikalakonservi (omas mahlas) Sobib ka broilerifilee +ananass(omas mahlas) 100g 10% Juku juustu riivitult pealeraputamiseks Muidugi maitseaineid , soola pole vaja palju panna, kuna juust (ja sink) on isegi juba soolaga. Lisada võib veel paprika viile, mozzarella-, feta- või parmesanijuustu jne. lasta küpseda u 225 kraadi juures pool tundi head kokkamist
  2. Päästjad vs ujujad ja fitnessistid

    Mis loppis?!? Alati ei peagi meestel ravaprotsent viis-kuus olema ja kõik nii punnis kui vähegi saab ning igalt poolt lakutud ja läikima. Üpris tobe oleks see päästjate kalender välja näinud kui nad oleksid seal mingeid ilupoose teinud. Normaalsed karused Eesti mehed. 4+ Fitnesside kalender kahjuks ei meeldinud. Ei tundunud eriti erootilisena, pigem stiilis "Pilte seiklusfilmist". Hindeks 3- Mehele ei kingiks, talle meeldis ujujate kalender rohkem, mu meelest oli ka see ujujate oma parem, isegi riietega
  3. homoseksuaalid

    Ei, ma ei mõelnud seda, et kui kellelegi homod ei meeldi, siis on ta kohe kitsarinnaline ja arneguhälbega. Ma mõtlesin ikka neid äärmuslikke sõnavõtte kus neid raudlattide ja-ma-ei-tea millega taheti kostitada. Mulle ei meeldi näiteks kodutud joodikud (e parmud) ja minu arvates on enamus neist ise oma jamades süüdi, aga ma ei sõima neid siin lameda sõnavaraga ja ei kutsu inimesi ülesse neid bensiiniga üle valama ja põlema pistma.
  4. homoseksuaalid

    Ma ei ole omasooiharate vihkaja. Ma üldse ei vihka kedagi ja ausalt öeldes ei saa ka mina aru siinsest suurest homofoobide hulgast, kes endal häälepaelu puruks kriiskavad ja juba raudlatte haaravad??? Milleks? Muidugi ma pooldan täisväärtuslikku abielu ja mõnes mõttes ei poolda ka omasooliste kooselu, aga ka siinkohal ei saa ma aru, et miks kaks NAIST sobib koos elama ja lapsi kasvatma, aga kaks MEEST ei sobi??? Minu meelest on omasooliste abielu nagu üksikvanema kasvatus - midagi jääb puudu. Aga puudu jääb ka normaalses abielus - tahate mulle väita, et 100% hetero abieludest on õnnelikud ja isa-ema täidavad oma normaalseid rolle?!?!? Bullikaka. Ma arvan, et ma ei eksi kui väidan, et kuni 50% perekondades mees joob ja laaberdab ning naine on see, kes teenib perele ülalpidamist ja mis seal salata, meestele ka joogiraha. Naine varjab hommikul puudriga nöol siniseid plekke ja lapsed nutavad öösiti patja, kuna pidid jälle pealt kuulma-vaatama, kuidas issi emmet peksab no või siis issi-issit (mis vahet seal on). Vot sellistel meestel taoks ma sapöörilabidaga pea seibideks - hoolimata tema seksuaalsest orientatsioonist. Vot kui mees on vägivaldne või joodik, siis hoiab ta mehe AU üleval, aga kui pede, siis kohe on mingi väärakas. Kasvage suureks kulla mehepojad ja arendage ajusid, mitte ainult lihasmassi. Ma olen alati mehi austanud, sest ma ei saaks töötada kohas kus ma töötan ilma neid asutamata. Siinsete sõnavõttude osas ma üldistusi teha ei tahaks, aga kui peaks, siis pole mul teie kohta küll mitte midagi head öelda - meestel silmaring nagu seinapragu. Kurb.
  5. Sünnitus treeningu ajal

    Päevad on raseduse avastamise juures täitsa teisejärguline - alguses ma mõtlen, aga mitte siis kui sa oled kuuendat kuud rase
  6. Sünnitus treeningu ajal

    Seda juttu, et naine ei saa aru, et ta rase on ... seda ma küll uskuda ei suuda. No esimesed kuud veel, sest tippsportlastel on koormus nii suur, et vaevalt ta mõtleb, nädala jagu pole "päevi" olnud ... ju olen rase. Ma kaldun arvama, et mõnel pole neid mingeid "päevi" aastaid olnud. Viies-kuues-seitsmes raseduskuu ... no andke andeks, väga harimatu naine peab ikka olema, et sellest mitte aru saada. Kunagi oli artikkel ka ühest Eesti purjetajast, kes tundis vist päev enne sünnitust kõhuvalu ja siis haiglas avastati, et on rase. Minu meelest on need samasugused koomikud nagu üks mu tuttav naisterahvas , kes küsis (vanust tal 25), kas ema üldse tohib naba kinni katta, sest laps hingab ju ema naba kaudu Oookei Ja ei pea see laps puudega jääma, 1kg laps on juba nii suur, et temast võib kasvada igati normaalne laps - kuulmine ja nägemine ning kopsud on paljudel enneaegsetel probleemiks, aga võib minna ka nii hästi, et arneb nagu iga teine õigel ajal sündinud laps või isegi veel paremini.
  7. on see v6imalik?

    No aastaga on kindlasti võimalik saavutada + aeg lõikuseks Ise nägin mingit tõsieluvärki, kus sellisele SUURele mehele lõigati pärast suurt kaalukaotust "paras" ülikond selga, oma nahast Tulemus jäi täitsa kena, armid kaenla all, reie siseküljel ja nn bikiinipiirkonnas ei ole ju kõigile nähtavad
  8. Millega Alessandro peale trenni tegeleb.

    Eks meil on kaa "need omad suled" olemas, me lihtsalt ei käi siin nendega tuult lehvitamas. Las elavad oma vaikset elu, kes teab, see teab ja kes ei tea, selle jaoks - las olla
  9. Vaja : Üks suurem hiinakapsas u 300g broileri fileed (hakklihaks) 2-3 muna 2 sibulat (hakitult) küüslauku, pipart, soola Purk shampiloni viile (üle hakkida)) Taigen sisse: haki br filee pisikesteks tükkideks või lase läbi hakkliha masina, sega hulka muna, hakitud sibul, küüslauk ja shampiljoni viilud ning maitsesta. Võid lisada ka natuke (u30g) riivsaia või kiirkaerahelbeid. Jäta segu korraks "tõmbama". Haruta hiinakapsa lehed ühekaupa lahti ja pane suuremasse potti keeduvette u 5 minutiks. Tõsta veest välja ja hetkeks jahtuma. Keera iga lehe sisse osa segust ja kinnita hambatikuga. Keeda soolaga maitsestatud vees u 20 min või lao rullid ahjuvormi ja küpseta 225 kraadi juures 25-30 min. Kapsarullid viivad keele alla kui neid süüa jogurtimajoneesiga Aga lihasegu võid muuta omal maitse järgi.
  10. Ideaalne eine enne magamaminekut

    Mulle lahinguväljal siis seda morfiini manustada ei tohiks, kõhutuuled reedaks kohe kogu üksuse
  11. Kohupiim

    Mina söön vahukoorega (suhkruga), peale mõnusat kodust (vähese suhkruga - hapukat) vaarika või mustsõstramoosi Külmutatud maasikatega on ka väga hea Soolasena (sink-tomat vms lisandiks) eelistan pigem kodujuustu.
  12. Vajan kiirelt abi!!

    Ei ma ei mõelnud kedagi konkreetselt, eriti mitte Sind, vaid ulgu üldisemalt. Minu arust on elementaarne, et politseinik-kaitseväelane peab olema heas füüsilises vormis, sest seda nõuab nende töö. Kuhugi tööle minnes peaks ikka läbi mõtlema, kas inimesel on piisavalt kõiki omadusi, mida see töökoht nõuab. Kui ametikoht eeldab ÜFT läbimist ja inimene teab, et tal pole füüsilist võimekust (või ta ei suuda seda saavutada, et olla oma ametikoha vääriline), siis keegi ei sunni lepingut väevõimuga sõlmima-hoidma. Ei tasu pärast nutta ja halada, et ahistatakse või nõutakse midagi ülemäärast. Ei tasu mulle tulla rääkima, et ei ole võimalusi ja aega ning nõutakse ma-ei-tea-mida. Nendest võimalustest trenni teha, järeleaitamistundidest ja muust sellest võiks siin pikalt kirjutada, aga las ta jääb. Mu meelest jääb palju ikka inimestel tahtmisesse kinni. Head paranemist ja motivatsiooni leidmist
  13. Vajan kiirelt abi!!

    Siinkohapeal ongi vahe sees selles, et mina kasutan trenni tehes ajusid, mitte ei rapsi tühja. Kui Sa minu blogisid ikka LUGESID, siis ma olin vahepeal RASE ja toidan hetkel veel last RINNAGA. See viimane seab trennide intensiivsustes teatud piirid - kahjuks. Ma ei hakka Sulle siin pikalt oma treeningute ülesehitust lahti rääkima, miks on vaja kõigepalt vaja teha trenni madala pulsiga ja kestvusega mitte 10-12 min, vaid 100-120min. Sellepärast need õllekõhuga onud midagi ei saavutagi, et kukuvad kohe 10km max tempoga jooksma ja seda igal õhtul ...
  14. Vajan kiirelt abi!!

    Nii palju kui mina olen neid testil põrujaid näinud, siis ... Pirukas ja friikatulid majoneesiga ei ole lõunasöök. Shokolaad lauasahtlis ei ole vajalik ja mingi normaalne vahepala. Liigutage ennast aastaringi, mitte äge lootke mingitele imeasjadele - te olete nagu tibid, kes enne suve hakkavad mingeid rämedaid veepaaste pidama, et vormi saada. Elu ei ole nii kiire, et ei jõuaks kahel õhtul 5km joosta ja sinna otsa mõningaid kõhulihaseid ja kätekõverdusi teha. Laisad ja mugavad olete lihtsalt. Vedage oma suured õllekõhud trenni. Mis mees (kaitseväelane, politseinik või kes veel) Sa oled kui ei jaksa 50 kätekõverdust teha või 50 kõhulihast, jooksust rääkimata. Ja ärge tulge mulle rääkima, et naistel kergem ... ma olen alati vähemalt 60 kätekõverdust ja 90 kõhulihast teinud ja jooksen 14-15 minutiga seda mõttetut 3km. See meeste ulg hakkab juba närvidele käima.
  15. Mis see jahvatamine ikka aitab. Tagantjärgi ei kuuluta Sind keegi puhtaks. Kahjuks?!? Ju Sul oli õigus, muidu Sa ei korrutaks seda igal pool nagu pidalitõbine. Me usume Sind, kindlasti on neid, keda oled suutnud veenda Kõik me oleme elus varastanud, valetanud, petnud (kui mitte teisi, siis vähemalt iseennast), aga enne kui vahele ei jää, pole ka põhjust seda tunnistada. Või on?!?
  16. See on juba nii peeneks jahvatatud teema, et vist aitab ...
  17. Oh seda inimeste fantaasiat küll. Järgmisena tuleb keegi välja teooriaga, et Kiivikas ja Ader on ühemunarakukaksikud Kes tegi paha, see saab karistada, mis siin ikka. Kui ei teinud, ei saa karistada. Aga jah, järgmine nädal kui tulemused selguvad, siis see sümfoonia alles algab. Olgu need siis millised tahes. Kunagi oli suur mull ju Šmiguni prooviga - lõpuks osutus siiski negatiivseks - ikka kaheldaks - oli siis või ei olnud. Sel korral on sama teema - kui on positiivne, tambitakse mutta ja kui mõlemad negatiivsed, siis tambitakse ikka mutta, sest nii ei saa lihtsalt olla, mis siis, et vahel ikkagi on. Ma loodan parimat
  18. Aitaksite?

    Ei pruugi. Kunagi aastaid tagasi sai Rootsis sõbrannaga 10 päeva mingit räiget puhastuspaastu proovitud (nüüd ütleks pigem - ajuvahelistehallkurdudevähekalorilinehävitamine-survepesu ). Temal läksid silmad kollaseks ja maks hakaks otsi andma - lõpetas tõesti haiglas, ma pidasin lausa 12 päeva vastu ja ei tundnud suurt midagi teistmoodi olevat (va kaal, aga see polnud mul tol korral eesmärk omaette). PS! Oma tervisega pole mõtet mängida, sest see "võistlus" ei jäänud minuteada sellele tüdrukule viimaseks ja hetkel on tal päris palju terviseprobleeme (maks, kilpnääre jms). Aga ta oli nälgimises-õgimises suhteliselt aktiivne tegija. Ntx mingi 2 kuud sõi iga päev ainult ühe õuna ...
  19. Vajan kiirelt abi!!

    Oma kogemusest võin öelda (endal see test kohustuslik 2x aastas), et isegi 10 päevaga on küll täitsa võimalik mõned kordused juurde saada, tasapisi harjuvad lihased enam-vähem ära. Iga päev natuke kordusi juurde ja pole probleemi. 5 päeva on natuke kahtlane aeg, sest kui nüüd üle pika aja rapsima hakkad, siis ei pruugi lihasvalugi selle aja jooksul ära kaduda, treenituse suurendamisest rääkimata. Ma loodan, et sa neid 45 kätekaid ja 28 kõhtu täna7eile maximumi peale ei teinud, siis on kohe kindel, et Sa ei jaksa 5 päeva pärast neidki teha Aga ise soovitan rahulikult võtta, ära üle rapsi. Sörgi iga päev see 3,2km RAHULIKULT läbi, tee sinna otsa natuke kätekõverdusi ja kõhulihast (kindlasti mitte max pingutust, piisab 30 kk ja 25kl). Eelmine päev enne testi ära tee midagi = puhka. Ma olen kindel, et teed testil kindlasti rohkem kui 45 kätekõverdust ja 28 kõhuliha. Kui Sa oled noorem vanuserühm mehed, siis testi läbisaamiseks Sa piisavat treenitust selle 5 päevaga kindlasti ei saavuta. Selleks on ikkagi vaja ennast aastaringselt liigutada. Jõudu!
  20. "Kaalust alla" TV3- st

    Kui see tüdruk on see, keda ma arvan ta olevat, siis mulle tundub, et ta ei õppinud seal saates küll absoluutselt mitte midagi. Mõtteviis on sama "muteerunud" nagu enne. Saade salvestati ju suvel ... miks siis oktoobris ärgati järksu ja kohe vaja 10kg alla saada .. saates oli 86, võttis alla 2kg - 21.oktoober ikka 80kg?!? Mida inimene kõik need kuud tegi
  21. Kaalust Alla

    Hmm ... kas on tegemist selle "Kaalust alla" neiuga, kes kolmapäeval välja hääletati??? Ja sellepärast on vaja 10kg nii kiiresti alla võtta, et saate lõpus kutsutakse kõik saates osalejad uuesti saatesse
  22. Uneprobleemid

    Unetus on päris karm probleem. Xanax ei ole ainult depresiivsete ravim, seda kasutatakse ka unetuse raviks, sest võtab pinged maha. Kõikidele eelkõnelejatele lisaks: * proovi vältida televiisorit-arvutit terve päeva (või siis ntx õhtuti, kella kuue reegel ), kui vaja, siis ka terve nädal. * käi enne uinumist rahulikult jalutamas 30 min. * treeninguid ära tee (väga)õhtusel ajal - trenn peaks kelle 19-ks läbi olema. * voodisse minekuks ALATI üks ja see kindel aeg. * voodis olles ära lahka mõtetes päevaprobleeme, pigem võta endale üks ilus unistus ja mõtle sellele - mis iganes Su hinge parasjagu köidab (mis järgmine suvi teed jne). * proovi enne uinumist erinevaid variante: piparmünditee (mind ajab hoopis iiveldama), piim ja mesi, palderjan jne. Kusjuures kui oled kohvijooja, siis võib hea une tuua hoopis magus kohv/must tee piimaga. Alkot küll ei soovitata, aga Une-Mati ravim sisaldab alkoholi ja see oli ainuke asi, mis ntx mu kursaõde pingelistel aegadel uinuma pani * minu ema niidavad jalust allergiaravimid - piisab poolest tabletist ja ta magab 12h nagu karuott talveund * voodi peab mugav olema, kusjuures mõni magab paremini alasti, teine just riietes. * muretse maheda valgusega öölamp - võib-olla ei saa Sa päris pimedas magada. Või kui probleem on vastupidine - muretse pimendav ruloo. Kui muidu ei saa, mine kasvõi prühholoogi konsultatsioonile, sest unetus on ikkagi väga tõsine probleem, eriti pikaajaline unetus. Ainult Xanax seda ei ravi, mingi põhjus peab asjal olema. Sest kõik on lõpuks ikkagi ainult ühes kohas kinni - AJU ja kui seal tekkinud probleemi ravimisega ise hakkama ei saa, tuleb spetsialistid appi võtta. Jõudu jaksu ja kiiret probleemi lahendamist!
  23. Uinak peale sööki-enne trenni

    Kui see sobib Sulle, miks mitte. Mulle ei sobi, olen selle uinakujärgselt nagu zombi
  24. Palju õnne Janar Rückenberg!

    Palju õnne herr Rückenberg!
  25. Jooksmine

    Joosta on kõigeparem üksi, koos oma mõtetega ja ilma muusikata, sissekulunud radu - minu jaoks on see nagu akude laadimine Koos sõbraga võin kõndima minna ja muusikat kuulan kodus, sest jooksmisel mind häirib jutt ja muusikarütm. Meeldib pigem ümberringi olevate (loodus)häälte saatel joosta.
×