Jump to content

Cornyy

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Cornyy postitused

  1. Shake vahepalaks?

    Tere, Kas shake vahepalaks on hea mõte? Soovin langetada kaalu ja põletada rasva...Muidugi teen trenni ja korrigeerin toitumist, mis ei ole praegugi midagi hullu. Kujutan ette et shake peaks andma vitamiine, mida võib tavatoidust puudu jääda ja samas täitma kõhtu toitumiskordade vahel, kui kõht tühjaks peaks minema...Kas see on hea valik? Või peaks siiski naturaalseid toite tarbima? Millist shake eelistada? Mis oleks tõesti HEA ja mõnusa maitsega, et ei oleks halb juua? Mitmel on kirjas et kiirendab rasvade põletamist energiaks ja aitab kaalu langetada..samas ma ei taha toidukorda asendada, vaid vahepalaks..kas siis ka on toime sama? Tänan targematele vastajatele!
  2. Hakkasin netist uurima kas mineraalvett(nõrga gaasiga nt Värska) võib juua trenni ajal...mõtlesin et kuna seal igas mineraalained sees, siis ehk hea? Või pigem ikka tavaline vesi? No ja siis sattusin sellise arutluse peale, kus väidetakse et ei trenni ajal ega ka peale seda ei tohigi vett juua! http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?10,1524452 Ise hakkasin teist korda tegema Shaun T Insanity programmi ja no ilma veeta küll kuidagi vastu ei peaks...ja nemad seal ka ei pea
  3. Olen sünnitanud kaks last. Kui selili olles õlgadest üles tõstan end(nagu hakkaks istessetõuse tegema), siis on allpool naba keset kõhtu selline vagu ülevalt alla...ühe sõrme laiune. Näha ei ole aga katsudes on tunda. Kas see on normaalne või ongi see diastaas? Ülevalpool naba ei ole. Kas kõhu saab ikka ilusaks ja vormi`?
  4. Olen alati arvanud, et peale trenni joon vett ja võtan nt 100-150g kodujuustu või kohupiima+ puuvili(nt õun) ja nii ongi ok...aga ikkagi igaltpoolt loen et peaks tarbima kiireid süsivesikuid ja valke...Ja tihti silma jäänud et kiired süsivesikud on hoopis suhkru näol vist või? Minu trenniks on 6x nädalas insanyti programm ja see vist läheb intensiivse treeningu alla... Ehk siis soovingi teada, mida täpselt juua? Ja ehk mõni näida veebipoest mis võiks sobida...hind võiks ka taskukohane olla, kui see üldse võimalik on....Või saan ise millestki endale sheigi kokku keevitada? Trenni teen rasvapõletamiseks ja keha vormimiseks. Ja kui mu trenn satub ennelõunale, kas lõunasöögiga võiks siis oodata 1h peale trenni alles? Kohe ei või?
  5. Ma ei ole veel saavutanud oma ideaalvormi, kuid olen sellele üsna lähedal. Saaks vaid selle nabaaluse punukese ära ja ongi korras. Siiski mõtlen juba ettepoole. Tahaks kevadel hakata vähemintensiivselt treenima. Hetkel on minu trenniks Shaun T-Insanity 60days work...vahel teen mõne trenni lõppu lisaks "Ab ripper X". Aga ma tõesti ei taha jääda igapäevaseks treenijaks. Lapsevankriga kõnnin iga päev tunde. Ja tahaks kevadel ülepäeviti hakata treenima..või noh siis kui soovitud vorm rohkem käes on...Mõtlesin et kas jooksmine aitab vormi hoida? Lisaks teeksin peale jooksu ka kõhulihastele midagi...Kas see korrmab kõiki lihasgruppe ja aitab hoida saavutatud vormi ja seda ehk isegi parandada?
  6. Sattusin hommikul vaatama Galileo kordust, kus siis olid trennimüüdid. Üheks müüdiks oli see, et inimestele räägitakse, et keha põletab rasvu vaid kindlas pulsivahemikus. Ehk siis kui treenida liiga kõrgel pulsil, siis rasvapõletust ei toimu...ka liiga madalal mitte vist. Kokkuvõte oli, et see on vale. Kindlast rasvapõletustsooni EI OLE ja see on müüt. Õige on, et tehes ükskõik millist trenni vähemalt 30 min...mida intensiivsemalt teed, seda suurem on rasvapõletus... Ma sain nii aru...Mis teie arvate?
  7. Just mul samamoodi! Ma treenisin ka eelmine suvi...kaotasin 20kg, aga siis käisin mingitviisi jooksmas ja tegin kodus kergemat aeroobikat....Siis olin rase ja kevadel sain lapse...Hakkasin tenniga pihta...alguses oli ok kõik, aga viimasel ajal märkan nagu punnitaks kohati rohkem. Ausaltöeldes ei usu mina et mul see lordoos on...selg ei ole nõgusamaks läinud. Trenni ajal hoian kõhtu sees...või noh "core tight"....Siis ei ole punnis...Vett joon olenevalt trennist 0,3- 0,7l. Kas trenni ajal ei tohiks siis vett juua? Ma olen aru saanud et peaks jooma....pealegi hakkab suu nii kuivama kurgust et vaja juua...üleliia ei joo..
  8. Millisest asjatundjast jutt käib? Kelle juurde peaks pöörduma?
  9. Lugesin teema hoolikalt läbi.... Inanity trenn sisaldab ka venitusi....ka nö hip flexer(oli vist?) venitusi. Tahaks teada mida ma ikkagi valesti võin teha? Kas venitan valesti? Või kasutan liiga palju neid lihaseid? Kas mu kõht lähebki siis suureks mitte väikseks? Ma mõtlen et trenn on ikka koostatud ju selleks et põletada rasva ja vormida keha....
  10. Puusapainutajad? Ehk keegi seletaks täpsemalt ära ja annaks lahendusi? Ma nagu väga ei jaga seda asja nii spetsiifilise täpsusega
  11. Hahaa....Eks ma ikka teaksin sellest Pisem on hetkel 8 kuune Ei ole aru küll saada et selg oleks läinud nõgusamaks...selline tavaline.
  12. Detsembri lõpus lõpetasin Shaun T Insanity 60 days programmi ja 1.jaanuar alustasin sellega uuesti. Sealjuures toitun normaalselt ja üle ei söö. Kaal on normaalne ja langetada ei ole vaja. Trenni teen selleks et keha oleks ilusam ja saaks trimmi Olen aga märganud et kõht on läinud kuidagi rohkem ettepoole punni...No ise nagu ootaks lamenevat kõhtu, et "pekipadjake" kaob pealt ära....Ümbermõõt väga muutunud ei ole viimase 1,5 kuuga, kuid katused tundub nagu nabaalust rasva oleks vähemaks jäänud, ehk siis see "padjake" on väiksemaks jäänud...ehk kujutan endale vaid ette. Aga miks see kõht ettepoole läheb? Kas teen midagi valesti? See ei ole nagu puhitus või gaasid, vaid nagu lihased "tõstaks" selle kõhu ettepoole....
  13. Kõht pehme

    Tere, Minu suurimaks probleemiks on minu kõht. Olen olnud väga tubli, viimase 1,5 aastaga saanud ennast ideaalkaalu ja ka vorm on märgatavalt muutunud. Kusjuures selle aja sees sündis ka teine laps. Ümber reie olen ma kaotanud 10cm mõlemalt reielt...natuke võiks veel, aga üldiselt olen rahul...reied on rohkem trimmis, ei ole enam nii pehmed. Ümber puusade olen kaotanud 20cm...tagumik on minuarust veidi liiga lame, aga usun et trenniga saab ka selle korda..muidu on hea. Peaprobleem- KÕHT! Olen ümber kõhu kaotanud umbes 13cm, ümbermõõt väheneb ilusti..lihased on all tugevad...külgjoon on päris ilus, ei ole enam suuri sangasid ja üldse selline hea figuur, aga naba juures ja allpool seda on selline "padjake" ehk siis pekipunu vms...Ja no istub ta seal siis koguaeg..ei saa aru kust see ümbermõõt väheneb, aga selline tunne nagu see padjake nagu ei "kuluks" üldse...Mida teha sellega? Mis trenni ma teen? Kuna rahaga priisata ei ole, siis treeningsaalis ma ei käi. Treenin kodus. Hetkel on käsil Shaun T Insanity 60days workout...seal siis cardiot ja muud värki..saan youtubes tutvuda või nende kodulehel. Enne seda tegi Jillian Michael 30days shred läbi. Olen Shaun T programmiga poole peal...Vastupidavus on tunduvalt parem ja tunnen et ka lihased on tugevamad...aga see KÕHT?? Või äkki mu kõht ei saagi ilma operatsioonita ilusaks, kuna rasedusest on tekkinud ka venitusarmid. Kas on võimalik et mu kõht ei saagi trimmi armide tõttu(tean et armid ei kao niikuinii). Kui ma seisan siis kõht nagu ei ripu nagu oleks hullult veninud...Aga kui nt käpuli olen, siis läheb küll alla rippuma kortsu..päris kole. Kas mul on võimalik saada trenni ja toitumisega kena kõht? Lisaks sooviks teada veel toitumise kohta..Tõsi, ma ei toitu 100% tervislikult..ka see on thtipeale kallis lõbu, aga minu päevane kalorinorm jääb 1500kcal juurde...ma lihtsalt ei jõua rohkem süüa ja sellest saab kõht täis..Söön erinevaid asju kodutoitu, ei midagi erilist. Õhtul peale 18.00 enam muud peale 1 pirni või muu puuvilja ei söö. Tihtipeale pean trenni tegema õhtul, kella 19 ajal või isegi 21 ajal...Kas peale nii hilist treenimist on ok üldse midagi süüa? Olen aru saanud et peale trenni peab sööma...mis on hea nii hilise trenni puhul süüa, arvestades minu trenni ja kui palju süüa? Trenn on siis 6x nädalas, iga pühapäev puhkan...1x nädalas on selline "Cardio Recovery" trenn, milles vaid venitused, painutused...ülejäänud korrad on minujaoks suht intensiivne treening, kuigi tegelikult see vist käib madala intensiivsusega trenni alla. Päris pikk jutt tuli, aga loodan et oskate mind veidi lohutada või motiveerida jätkama.. Ja ka nõua anda. Tänud!
  14. Kõht pehme

    Ma ju tahtsin vaid teada kas peale õhtust trenni kella 20-22 ajal on ok süüa üldse midagi? Nt kohupiima 50g+30g banaani, või üks väike jogurt....Selleks ei pea ju ometi tervet kava koostama. Ülejäänud toitumine nagu väga muretsema ei pane... Tõmbasin endale nüüd ka Ab Ripper X...proovin õhtul järgi
  15. Kõht pehme

    Aga mida ma siis peale õhtust trenni süüa võiks? No kõige hilisem aeg mis ma trenni lõpetan on enne 22...tavaliselt püüan ikka varem teha, 19 ajal...Aga alati ei saa...Mida nii hilja süüa peale trenni et trenn tühja ei läheks? Olen kuulnud et sööma peabki selleks, et rasv ikka põleks ja lihased tuleks...
  16. See tagumik on 96cm? Mul on sama ümbermõõt, aga pepu on ikka päris lame..minuarust liiga lame ja tagaks veits punni ajada..tegelen sellega...
×