Jump to content

Silvar Fast

Kasutajad
 • Content count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Silvar Fast

 1. Õnnitlused!Parim mees võitis!Au ja hiilgus olgu Sinuga!Elav tunnistus, et kui midagi väga tahta ja selle nimel järjepidevalt tööd teha, on kõik võimalik!
 2. Sweden Grand Prix 2016 - 4 medalit Eestile! GALERII

  Õnnitlused kõigile medalivõitjatele! Et seda püssirohtu jätkuks EM-ni!
 3. Sweden Grand Prix 2016 - 4 medalit Eestile! GALERII

  Piltide järgi peaks Andrale võit koju tulema, selles rivis parim vorm ja lavaline olek väga hea!
 4. Silvar Rückenberg

  Tervitused kõigile kulturismi ja fitnessi sõpradele. Mul on heameel liituda ka Team Fastiga. Kes mind veel ei tea, siis olen TÜASK i (Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi ) kulturismi ja fitnessi peatreener alates 2011 aasta sügisest. Olen lõpetanud TÜ kehakultuuriteaduskonna magistrikraadiga, treeneri ja spordijuhi erialal. Hetke seisuga on meie grupis 18 saavutussportlast ja 20 harrastussportlast. Edaspidi annangi ülevaate meie team i liikmetest ning läbilõikeid nii sõnas kui pildis nende treenigutest, vormist ning valmistumistest tähtsamateks võistlusteks.
 5. Silvar Rückenberg

  Selline ta oli ;-) Omas repertuaaris parimad ;-)
 6. Silvar Rückenberg

  Möödunud aasta teod ei ole veel sugugi kahvatunud ja langenud mineviku hõlma.Eile toimus Eesti suurima ja kõige edukama spordiklubi.TÜ ASK parimate treenerite ja sportlaste 2015 aasta parimate vastuvõtt ja tunnustamine ning meie soe ja kokkuhoidev sportdipere saatis eduka aasta taevastele radadele,et keskenduda veelgi teguderohkemale 2016 aastale.Loomulikult olid kohal meie kulturismi edukad esindajad Reet, Hr Merisalu ja hallikardinalina ka mina.Kindlasti oleks pidanud veel teisedki kulturismi ja fitnessi edukad sportlased kohal olema, eesotsas Estaga, kes on kindlasti mitte ainult Tartu, vaid ilmselt ka Eesti üks parimaid nais veteran sportlasi ning noortespordi esindaja Meinart Möls.Nüüd aga sihid paika ja fookus 2016 aastale!
 7. Silvar Rückenberg

  Suurimad õnnesoovid Eesti meistrile ja Eesti Karikavõitjale noorte kulturismi 17 aasta täitumise puhul Meinart Möls! Õnne ja jõudu ning kustumatut motivatsiooni ja püüdlust kõrgemate sihtide ja aadet poole.Kui midagi tahta on kõik võimalik , vaid taevas võib olla piiriks!
 8. Silvar Rückenberg

  Videod on väga inspireerivad, nii Oti triitsepsi, kui sääre teeks iga kell ära ja ilmselt rohkemgi veel, aga reie tagaosale "Ben" sellisel kujul võin ainult unes näha, nii Oti, kui veel raskemat Merisea oma. Sääre osas pole oma paar aastat korralikult teinud, aga nagu Ott, olen see geneetiline soosik, kellel piisab vaid säärele mõtlemisest ja juba areneb;-) Sama käib ka käe kohta tervikuna, ega väga sellega vaeva ei näe, korra, vahest kaks nädalaz üks harjutus.Selle kohta käib legendaarne ütlus, et käega ei ole veel kedagi võidetud, olgu ta siis pool meetrit või 60 ja plus :-)
 9. Silvar Rückenberg

  Oti treening videod on päris inspireerivad ja just ajaliselt õige pikkusega.Olles ise ka pidevalt ametis sportlaste treeningute filmimise ja pildistamisega, pean ütlema, et pikemalt tehes kaob fookus õigelt asjalt ehk trennilt ära.Ja eesmärk on ikka treening, väike promo video või pilt on ainult boonuseks.Treeningul ei tohi kvaliteet kannatada.
 10. Silvar Rückenberg

  Meinart Mölsile sai ka uue aasta puhul elujõudu sisse puhutud ja ehitusmaterjalidega varustatud Fast toidulisandite näol.Nagu minulgi on Meinarti vana lemmik Fast BCAA ;-) Vahest , kui vaikselt kuulata, võib lausa kuulda, kuidas Mr Mölsi lihased arenevad ja kasvavad :-)
 11. Silvar Rückenberg

  Eile sai siis tehtud meestega ühine treening ja pärast kosutav saun, mis sellise krõbeda külmaga on eriti kontimööda. Koos samu asju treenisime Kristjani ja Meinartiga.Noorele mehele on selline treening eriti motiveeriv, kuna paneb proovile nii mahu, kui intensiivsuse taluvuse, aga samas ka annab emotsionaalselt vaheldust ja tahtmist ennast rohkem pingutada ning 110 protsenti endast välja anda.Trenniks siis alustuseks 30 min aeroobset, selg , õlg ja triitseps. Tempo siis selline, et üks mees lõpetab , teine alustab ja rohkem hingetõmbe aega polegi ;-) Pausiks tuli keskmiselt 45 sek kuni minut.Seljale siis plokilt ülalt tõmbed laialt ja peod vastamisi. Plokilt ülalt diagonaal tõmbed kitsalt peod vastamisi. Traktor peod vastamisi küünarnukid tõmbel kehasse ja tõmbed küünarnukid välja õlakõrguselt. Õlale 10 seeriat kangiga surumist, pikk seeria 10 kuni 20 korduseni, lisaks veel õla lennutused kõrvale väikse amplituudiga 7x17, kõhuli kaldpingil, nii et õla tagaosa, romb ja trapets said lennutustel põhi koormuse.Triitsepsile kitsalt surumised horisontaal pingilt 10x,13x, 15x, 17x ,21x.Lisaks kettaga sirutused ülepea 5x21.Alaseljale ülesirutus 6seeriat 13Nii lihtne see oligi, pärast mida sai lubada endale lõõgastava sauna. Hr Nikopensiusega, Orase, Mölsi ja Sir Ventaga. Sellised ühised katsumused ja mis veel olulisem, ühised saunad annavad minekut nii noortele, kui vanadele spordimeestele ja seovad ühte. Meeskonna tunne pole mitte vähe oluline,kodu seina ja sõbra õlale toetudes on lahingusse alati julgem minna ja oma ära teha ;-)
 12. Silvar Rückenberg

  Uue aasta puhul, et motivatsioon jätkuks ja areng tormaks sama suurte sammudega edasi annab minu noortele tuult tiibadesse ja võistlusnälja Fast toidulisandid. Ise olles suurtes söömistest väsinud plaanin end täna kosutada korraliku treeninguga, liiguma pidid ka Meinart, Allan ja Oras. Taastamise ja taastumise eest hoolitseb Fast Protein Smoothi, mõnusalt kerge na värskendav vahepala. Järgmisel nädala plaan mehed joonele tõmmata ning vaikselt alustada võistlusrütmi seadmise ja poseerimisega. Pildil kevadine juunioride debüüti tegev Erki Baumann.
 13. Silvar Rückenberg

  Head Uut Aastat kogu Kulturismi ja Fitnessi perele!!!
 14. Silvar Rückenberg

  Head Vana-aasta lõppu kõigile kulturismi ja fitnessi sõpradele! Soovivad Vennad Lõvisüdamed Rückenbergid, üks kõigi ja kõik ühe eest! Tänusõnad positiivse ja eduka aasta eest kõigile sõpradele ja toetajatele.Tänud Fastile, Fitshopile, EKFL,Arnold Tokkole, Ott Kivikale,alati abivalmis Elerile,kõigile sportlastele, eeskätt enda kallitele sportlastele.Lugupidamine ja suur kummardus oma perekonnale.Ikka edasi, sest ainsaks piiriks on taevas!
 15. Silvar Rückenberg

  Tänane päeva tegija ja kevadiseks hooajaks valmistuja on juba teada ja tuntud "vana tegija" legendaarne Siim Savisaar. Meest on geneeetika õnnistanud imetabase kehaga. Linnuluustik oma kulturismile nii omase kitsa keskkohava.Muidugi tähendab selline geneetika kordades rohkem tööd jalgadega ja sellega mees ei koonerda, keskendudes oma nõrkustele, mitte ei lase liugu oma tugevustel.Vormi osas on mees suutnud aastaringselt hoida head stardiplatvormi.Hinnanguliselt lahutab meest võistlusvormist ca 3-4 kg. Siimu puhul on suur rõõm näha arengut mõtlemises ja keha tunnetuses/ keha kuulamises.Üks asi on kalorite lugemine, teine asi on aga keha kuulamine, mida keha vajab.Erinevad päevad, erinev kaloraas, mida tunnetuslikumaks me oma keha suhtes saame seda paremaks lähevad vormid, seda proffesionaalsem on inimene, seda enam võime teda alles tituleerida sportlaseks. Siim teeb, liigub ja mõtleb õiges suunas.
 16. Silvar Rückenberg

  16 aastat.
 17. Silvar Rückenberg

  Tänase päeva tegija on kevadiseks hooajaks valmistuv noorkulturist Meinart Möls.Komeedina tulnud 2015 aasta parim noorkulturist, võites nii EKV, kui ka EMV veenvalt ja ülekaalukalt seljavõiduga teiste omavanuste konkurentide ees.Mehel on sihid paigas ja tahtmine suur, kevadel mitte ainult lammutada noori, vaid korralikult kimbutada ka juunioreid ;-)
 18. Silvar Rückenberg

  Sir. Merisalu saalis, tabasin teolt kuidas saada Meistriks!!! ;-)
 19. Silvar Rückenberg

  Ei olnud mehedki papist poisid.Oma liitrid kogusime meiegi heategevuseks täis.Tulijaid oleks olnud isegi rohkem, kui aastalõpu viimased pingutuse ja jõulu järgsed tegevuse poleks nõudnud oma.Tulla tahtjaid oli palju aga ei ole lihtne nii paljudel inimestel panna aegu aegu klappima. Tulla oleks tahnud teami nooremadmi liikmed, aga vanus seab lihtsalt piirid.Kuid pole hullu, kuna see on saanud traditsiooniks, siis kindlasti avaneb tulla ka neil kel toimetused ei lasknud tulla, kui ka neil, kel vanus seadis piire.See päev andis veelkord tunnistust, et koos tegemise na emotsioonide jagamise rõõm on see kõige suurem ning mälestusena kauakestvaim. Nüüd aga edasi ikka uute ja suurte tegudeni spordis ning heade tegudega kõrvalzeisvatele inimestele ja abivajajatele ;-)
 20. Silvar Rückenberg

  Ei olnud mehedki papist poisid.Oma liitrid kogusime meiegi heategevuseks täis.Tulijaid oleks olnud isegi rohkem, kui aastalõpu viimased pingutuse ja jõulu järgsed tegevuse poleks nõudnud oma.Tulla tahtjaid oli palju aga ei ole lihtne nii paljudel inimestel panna aegu aegu klappima. Tulla oleks tahnud teami nooremadmi liikmed, aga vanus seab lihtsalt piirid.Kuid pole hullu, kuna see on saanud traditsiooniks, siis kindlasti avaneb tulla ka neil kel toimetused ei lasknud tulla, kui ka neil, kel vanus seadis piire.See päev andis veelkord tunnistust, et koos tegemise na emotsioonide jagamise rõõm on see kõige suurem ning mälestusena kauakestvaim. Nüüd aga edasi ikka uute ja suurte tegudeni spordis ning heade tegudega kõrvalzeisvatele inimestele ja abivajajatele ;-)
 21. Silvar Rückenberg

  Ei olnud mehedki papist poisid.Oma liitrid kogusime meiegi heategevuseks täis.Tulijaid oleks olnud isegi rohkem, kui aastalõpu viimased pingutuse ja jõulu järgsed tegevuse poleks nõudnud oma.Tulla tahtjaid oli palju aga ei ole lihtne nii paljudel inimestel panna aegu aegu klappima. Tulla oleks tahnud teami nooremadmi liikmed, aga vanus seab lihtsalt piirid.Kuid pole hullu, kuna see on saanud traditsiooniks, siis kindlasti avaneb tulla ka neil kel toimetused ei lasknud tulla, kui ka neil, kel vanus seadis piire.See päev andis veelkord tunnistust, et koos tegemise na emotsioonide jagamise rõõm on see kõige suurem ning mälestusena kauakestvaim. Nüüd aga edasi ikka uute ja suurte tegudeni spordis ning heade tegudega kõrvalzeisvatele inimestele ja abivajajatele ;-)
 22. Silvar Rückenberg

  Eile siis meie meeleolukas ja väga tore ühine ettevõtmine vereandmine.Meie "kõige nõrgem" kahurivägi naiste näol on nagu ikka see kõive tugevam. Nende seas langenuid polnud ;-) aga mehed pidid ühe langenud omale jalale üles putitama.
 23. Silvar Rückenberg

  Eile siis meie meeleolukas ja väga tore ühine ettevõtmine vereandmine.Meie "kõige nõrgem" kahurivägi naiste näol on nagu ikka see kõive tugevam. Nende seas langenuid polnud ;-) aga mehed pidid ühe langenud omale jalale üles putitama.
 24. Silvar Rückenberg

  Janarilt sai loa, et selle pildi võisin temast panna ;-) ülejäänud paneb ise ;-)
×