Jump to content

ProteiiniMees

Kasutajad
  • Sisu loend

    45
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik ProteiiniMees postitused

  1. Higistamine?

    normps
  2. teeks trenni

    miks kasutajanimi eerik ja ise oled taavi, ok see poh aga sa ei saa hakkama ja 2x nädalas jõukat vähe
  3. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    ta on tegija, vaadake mis mürakas ta selg on ikkagi noh, 2 aastat kõvasti kõvasti vaeva nähtud
  4. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    eigo sellise selja nagu sul annab paari kuuga teha, seal pildil sul
  5. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    kõige parem on proteiini lihasesse kohe süstida veega, saab kiiremini ei pea seedima seal midagi, proutiiiiin !
  6. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    naistepärsat käimine on ka üks asi, tahaks ju hea välja näha jalad noh, omaasi aga suht imelik näeb välja ju, ise veits musklis ja jalad kriipsud
  7. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    jou, bitshokki all mõtlengi üldist vormi mitte biitsa kõlab jh nagu bits...ja siis jah xd
  8. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    et jõud ei suureneks siis vist peaks ühe sama raskusega koguaeg tegema ja ega lihast ka pole loota siis et tuleks kui 8-12 süsteemis teha, mdea ma olen küll jõudu saand normaalselt surumise kohapealt 40 pealt 125 peale
  9. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    hah jama jutt kui koormust koguaeg tõstad siis suureneb ka jõud
  10. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    3 aastat
  11. Tervist ! ootan teie arvamusi.

    tavaline selg, mis seal erilist on ?
  12. Palju küsimusi, uus foorumis

    nii ?
  13. 60 cm kätega leedukas ei saa mobiiltelefoniga rääkida

    ok mul jalg on 61,5cm
  14. YouTube videod

    Klopsisin endast ka video kokku http://www.youtube.com/watch?v=EjYY2Jdpbqg
  15. Küsimus treeningkava kohta

    ma koguaeg teind 8-12 süsteemi ,vahest liialdan topin natuke suure raskuse ja tuleb paar korda (4-6) aga muidu jõudu tuleb koguaeg kindlasti vb aeglasemini kui spetsiaalselt jõukavaga
  16. Proteiini tarbimine

    mina küll nii odavalt liha ei saa siin vist, 35 ega 70 sendiga
  17. Jõusaali tolad...

    olen märkand jh xD
  18. Proteiini tarbimine

    olen lihata hakkama saanud saan edasi ka
  19. Proteiini tarbimine

    aa oleks siis kooloni pannud või jh punkti mina ka liha jaoks rikas pole xd
  20. Seljaprobleemid

    aga õnneks kõik tip top, praegu lihtsalt väldin alaselga mõjutavaid harjutusi, varsti hakkan vaikselt pihta, vaatan mis saama hakkab
  21. Seljaprobleemid

    no ikka medal anda selle väikse jutu mõte on see, et lähen ikka, mis siis et valus on kuskil palavikuga aint ei lähe ;D
  22. Seljaprobleemid

    tõmbasin ka selja ära, niisama oleks nagu korras, kui alaselga tegema hakkan siis annaks jälle kõvasti tunda, viimati ei saand ma käiagi korralikult ja jällegi, jõukasse läksin ikka :D kummardada ei saand, sõber aitas hantlid kätte, tegin õlga siis
  23. Ragisevad liigesed

    mul küünarnukk ragiseb, ranne ka jamas alguses, kui 16 olin, lampi hakkas midagi ei väänanud, pool aastat vingusin, käisin jõukas ikka edasi ja ranne läks ise korda, mitte et jõukas aitas nüüd aga nuh peaasi et korda läks ja siiamaani, jee
  24. Ebameeldiv plõks reie tagaosa treenimisel

    mu vastusest pole kasu aga mul vasak küürnanukil käib ka ebameeldiv plõks
×