Jump to content

ilusilm

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik ilusilm postitused

  1. Tahaksin lasta omale personaalset toitumiskava koostada, kuid tahaksingi enne teada, kas mul on mõtet sellele kulutusi teha. Nimelt on asi selles, et kaal on mul tegelikult normis (pikkus 173cm ja kaal 62-63kg). Tahaksin aga kaaluda 57-58kg. Spordiga on nii, et paar korda nädalas jooksen 40-45 minutit ja/või käin ujumas. Vorm on muidu OK. Küsimus ongi, et kas selliseks kaalulangetuseks ka toitumiskavasid tehakse, kui tegelikult inimene ongi juba norm kaalus? Ja põhjus pole ainult numbrites, vaid ka selles, et mul on ka A-tüübi kehakuju. Usun, et need 5-6kg vähem muudaksid siiski ka üldpilti talutavamaks. Kunagi aastaid tagasi võtsin ekstreemselt lühikese ajaga 57kg peale - sõin siis terve päeva jooksul ainult paar puuvilja. See ekstreemsus lõppes enesestmõistetavalt minestamisega ja aastatega olen jälle 62-63kg peal. Kuna soov on kindel, tahakski kaalu tervislikumalt kindla kava järgi langetada. Kahjuks üldised toitumissoovitused ei taha hästi toimida - vist sellepärast, et olen tegelikult normaalkaalus, kuid nagu mainitud, tahan kaaluda veel vähem. Ja kui selliseid toitumiskavasid tehakse, kust soovitaksite tellida? Päris suvalisel ka ei tahaks seda teha lasta...
  2. Käin praegu Scala Fitnessis ja üldiselt mulle täitsa meeldib seal: hind on hea, riietusruumid on ilusad ja soojad (muusika mängib ), seadmed on suhteliselt uued ja kaasaegsed, kordagi ühegi seadme järgi ootama ka pole pidanud, va kardiosaalis, kus õhtuti on mitu korda juba järjekord olnud. Eriti meeldib mulle Scala Fitnessis see, et naistele on seal jalgadele/tuharatele/puusadele väga head seadmed olemas. Samuti head seadmed kõhulihaste ja seljalihaste treenimiseks. Mul oli treeningutest vahepealt pikem paus, aga esimesed tulemused näitasid end päris ruttu. Seega julgen Scala Fitnessi soovitada, kes kaaluvad, kas minna sinna või mitte. Nüüd aga seoses kolimisega plaanin Meritonis jätkata. Siin on mitu teemat juba Meritoni kohta, kus mõned ütlevad, et jõusaal on väike, aga teised jälle, et kõik vajalik saab tehtud. Soovikski Meritonis käinutelt küsida, et kuidas on seal alakehale mõeldud seadmed (kas neid seal üldse on) ja kuidas on kõhulihaste/seljalihaste seadmed? Aitäh igasuguse info eest!
  3. Scala Fitness vs Meritoni Spordiklubi

    Tulbis käidud. Positiivse poole pealt toon välja hea teeninduse. Ka jõusaali treener oli abivalmis ja tõesti suhtles inimestega ning jagas soovitusi. Samas nii masinad kui ruumid olid väsinud. Saalis oli ainult 3 päevinäinud kardioseadet (1 ellips ja 2 velo), mis tegid imelikke hääli, kuid samas need ikkagi toimisid ja harjutuse sai kenasti lõpuni teha. Muud jõusaaliseadmed olid tõenäoliselt samuti juba pikemat aega töös olnud (osadel seadmetel oli väike "nõks" sees enne koormuse rakendumist, mis veidi häiris), aga jällegi ajasid asja ära ja harjutused said tehtud. Ülerahvastatud see koht minu arvates ei olnud, samas jagus peaaegu iga seadme taha keegi. Kokkuvõtteks ütleksin nii, et kui tegemist oleks mõne väikelinna jõusaaliga, siis ma tõenäoliselt käiksin seal. Arvestades aga Tallinna konkurentsi, läheksin siiski mujale.
  4. Scala Fitness vs Meritoni Spordiklubi

    Tänan info eest Ma just mõtlesin, et äkki seal on vähe rahvast, kuna Meritoni juures ei ole erilisi parkimisvõimalusi, aga paistab, et eksisin... Kristiine MyFitness on tõesti ka jalutuskäigu kaugusel, aga see eest minu jaoks oluliselt kallim (Meritonis saaksin käia ISIC-kaardiga 50eur/kuu, aga MyFitnessis 87eur/kuu). Mõtlesin, et lähen testin hoopis Tulbi jõusaali ära ja vaatan, kas see on tõesti nii hirmus koht, kui räägitakse. Vähemalt saab erinevalt Meritonist Tulbis tasuta esimest korda jõusaaliga tutvuda...
×