Jump to content

bananarama

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik bananarama postitused

  1. naiste vs meeste kavad

    Plaanin trennitegemise korralikult kätte võtta ja end taas vormi saada. Halvad harjumused ja elustiil viimase aasta jooksul on kaalu tõstnud 63 kiloni, pikkust 160 cm. Ma pole kunagi väga palju alla 60 kaalunud, kuid nüüd on mureks just see halb vorm, lihaseid nagu polekski, mida vanemaks saan, seda koledam rüht jne. Olen kaalunud 5 kilo rohkem ja kandnud väiksema numbriga riideid näiteks, kole lugu. Tahaksin käia 2-3 korda jõusaalis nädalas ja teha siis veel paar korda kardiotreeningut, muutuda ka üldiselt aktiivsemaks. Olen varem neid naiste kavu proovinud, kus iga masinaga mitukümmend kordust, kuid ei märganud edasiminekut. Tahaksin nüüd pigem midagi tõsisemate raskustega, et oleks eesmärk - näe kui rasket kangi suudan tõsta - jõusaalis. Kas 5x5 oleks hea mõte näiteks? Täpsustan veel, et kaalust plaanin alla võtta ka (või siis rasva% vähendada), kuid peamiselt söömist jälgides, praegu söön u. 500 kalorilise defitsiidiga, püüan tarbida vähemalt 100 g valku päevas ja saada üle poole kaloritest valgust ja rasvast.
  2. naiste vs meeste kavad

    Jah, mõtlen sellele, alustan kõigepealt tõsisemalt tööd, praegu ainult jutt, pole veel korralikult saaligi jõudnud . Viimane kord kui ma endale spordiklubist toitumis- ja treeningkava sain, oli selline söö-riisi -ja-vaata-et-liiga-palju-raskusi-ei-pane. Nüüd tean ise paremini ja tulemuski oleks parem.
×