Jump to content

FouEva

Kasutajad
  • Sisu loend

    71
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik FouEva postitused

  1. Jõusaali treener

    Tere, Otsin tööd jõusaali treenerina ja otsustasin, et panen siia endast lühitutvustuse. Olen läbinud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu poolt korraldatud kursused ja sooritanud eksamid. Oman Kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreeneri erialaseid tunnistusi. Treeneripisik on sees olnud juba aastaid, sellega seoses olen ennast viinud kurssi treenimise, toitumise, juhtimise ja psühholoogia valdkondades. Samuti olen koostanud ka individuaalseid toitumis- ja treeningkavasid. Sügisel on mul plaanis enesetäiendamise raames läbida aeroobikatreeneri ja rühmatreeningute 3 tase. Jaapanlastel on selline sõna kasutusel nagu „Kaizen” mis tähendab eesti keeles „pidev täiustamine” (inglise keeles „constant and never-ending improvement „) ja kui ma peaksin ennast iseloomustama ühe sõnaga siis see oleks „Kaizen”. Olen positiivse ellusuhtumisega, ja alati rõõmsameelne. Enda positiivsust ja energiat üritan võimalikult paljudele jagada. Minuga on lihtne suhelda, sest oman inimestega head kontaktivõimet. Tagasisidet ootama jäädes, Janar Pilv E-mail: pilvjanar@gmail.com Suhtlus: www.facebook.com/janar.pilv
  2. Sooviks pisut nõu, menüü ja rasva %.

    Tõstatan paar küsimust ja loodan, et panen Sind mõtlema/analüüsima ja siis otsustad ise kas on vaja muudatusi teha või mitte. 1) Hommikul süsivesikud puuduvad? 2) Peekonid aknast välja ja võta näiteks 1 käär musta leiba kui Sa putru ei viitsi teha. 3) Esimene süsivesik tuleb ennem treeningut? - Ja see kah kiirelt imenduv... (Väheseid toidukordi kus ma ei läheks süsivesikute ligidalegi) 4) Kuidas ensetunne on sellise süsivesikute hulgaga?
  3. Süsivesikutevaene toitumiskava kaalu kaotuseks

    Mida helli see sai seal teeb? Kui see sai ära jätta tundus nagu päris hea juba, ainult, et liiga vähe on seda head. Hommikusöök täisväärtuslikumaks natukene, viska sai ära ja asenda see näiteks pudruga. Hommikusöök ja peale trenni võiksid süsivesikud esindatud olla, eriti peale trenni. Kui ma oleksin Sina siis ma eemaldaksin lõunalt süsivesikud ja paneks need peale trenni. Pruuni riisi õhtusöögiks(peale trenni) ja olenevalt millise trenniga tegeled(ja kui raske) ja millal trenni tegid siis sööks veel ühe korra õhtul, seekord siis köögivilju. Kas see kõik liiga ekstreemne ei ole? Kui pikk Sa oled? Mis spordiga tegeled? Kui tihti teed trenni? Kui kaua tegelenud oled? Mis tunne oli sellise menüüga?
  4. Kaal ei lange kuidagi, pigem tõuseb.

    Võta kaal, mine rõdule ja vaata, et kedagi all ei oleks ja viska ta alla. Ära lihtsalt viska vaid pane jõud kah taha, kulutad rohkem kcal. Võib tunduda kui naljana aga täitsa tõsiselt, ma millegipärast arvan, et Sa kaalusid ennast ikka väga tihti iga päev ühe korra, kui mitte rohkem? Kaaluda võiksid ennast 1 korra nädalas, minul on näiteks selleks päevaks esmaspäev. Ärkan üles ja kergendan ennast WC's ja lähen ja kaalun ära ennast, ja kirjutan üles, nagu muuseas. Tegelikult ei ole kaalul tähtsust vaid pigem on tähtis on see mis ütleb Sulle Sinu parim sõber- peegel ja muidugi kuidas Sa ennast tunned. Sinu kaalu ja pikkuse suhet vaadadest hakkan ma küll mõtlema, et mida Sul sealt veel ära võtta on? Kuna Sa tegeled aktiivselt ka spordiga, siis eeldan, et Sul on rohkem lihaseid kui modellidel. Ja siit ka soovitus, pane kinni E1, MTV jms. fashion kanalid, ära aja numbreid taga vaid ela tunde ja peegelpildi järgi. PS: Soja on mürk, aga rasvapõletuse eesmärgil on ta parim valgu pulber Sulle.
  5. Trennikaaslast Tartus

    Hei! See mis ma pakun ei vasta kindlasti Sinu ootustele, aga ma ikkagi pakun, mine Sa tea. Ma käin Eesti Maaülikooli jõusaalis ja olen treenigutega tegelenud rohkem kui 3 aastat. Kui Sa suudad enda trenniajad sünkroniseerida minu omadega siis mul pole selle vastu midagi kui ma natukene juhendan Sind. Sinult ootan ma ainult pealehakkamist (mida Sul tundub olevat(muidu ma ei vastaks sellele teemale)). Kuna ise väga tihti siia ei satu siis just in case jätan oma kontakti, et kasuta seda kui Sul huvi on. Kontakt: https://www.facebook.com/janar.pilv
  6. Tsitaadid & mõtteterad, ja muidu lahedad ütlemised.

    "Doubters question my drive, no engine or transmission, been out of gas for a decade, just running off ambition." Allikas: Internet "Be a warrior not a worrier." Allikas: Internet “Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.” - Michael Jordan Ja viimane ja ehk kõige parem: "Pain is weakness leaving the body." Allikas: Internet
  7. Silvar Rückenberg

    Tubli töö, mad respect!
  8. Otsime treenitud kehaga mehi reklaami jaoks.

    Las Ott tuleb, ta juba 3'me eest. Aga edu otsingutel, ei tohiks olla probleeme nende leidmisel.
  9. Kui iseloomu pole kaasa antud, siis see peale sõjaväest tuleku motivatsioon on väga kerge kaduma. Eriti kui Sul üks hobidest on pidutsemine, räägin siinkohal enda kogemustest.
  10. Kui Sa menüü saad korralikult paika, ja seda jälgima õppid siis Sa ei taha eales tagasi minna sinna aega kus Sa nälgisid ja sõid pilla-palla. Sul see menüü tundub küll väga paigast olevat, kui iseloom on siis aga uuri siinset foorumit & pealehte, leiad suht palju kulda.
  11. Naerupuudulikkuse all kannatavad inimesed peavad ainevahetuse jääkide eemaldamiseks käima regulaarselt verd filtreerimas. Lugesin algul valesti.
  12. Puusadelt pekk maha

    Ilus küll ju, mis sealt enam nii väga võtta on(kui just võitluseks ei valmistu)? Minu arvates kui sealt juba veel ära võtta hakkab juba kahtlane välja nägema. Aga noh see minu arvamus/maitse. Igatahes Sul jääb see eesmärk praegu arvatavasi toitmuse taha, ja kui see on korras siis kebi jooksma välja.
  13. Maapähkel.

    Kuidas teha maapähkleid: http://www.howcast.com/videos/185793-How-To-Make-Peanut-Butter ^^ Löö 'peanut' howcasti otsingusse, ja saad neid maapähkli retsepte küllaga. Ma loodan, et teemaalgataja üritas nalja teha, pool kilo maapähklit päevas? Paar odavat valgu allikat: http://www.tallegg.ee/tooted/tootegrupid/_kulmutatud-tooted/kulmutatud-broilerimaks http://www.tallegg.ee/tooted/tootegrupid/_kulmutatud-tooted/kulmutatud-delikatess-broilerisuda
  14. Neiu soovib kaalust maha võtta

    Hedile natukene lugemist: Pähklitest: http://www.toidutare...ts.php?id=18812 HIIT'ist: http://forums.fitnes...ervalltreening/
  15. Kaalud rasvaprotsendi mõõtjaga

    Ise kasutasin mingit antillast tellitud kaalu, mõõtis värke-särke, firma hakkas B tähega vist, ei tea palju ta maksis. Igatahes sai kasutatud päris tükka aega, ja kui kasutada ainult 1'hte kaalu ja ainult 1 korra nädalas samal ajal (peale ärkamist > WC > kaaluma) siis on ta päris hea vidin millega enda progressi jälgida. Minu jälgimine:
  16. Soovitusi/Märkusi

    Aja enda ainevahetus kiiremaks parem 'naturaatselt', joo vett, joo rohelist teed, söö pipraseid sööke, joo kohvi. Lugemist Sulle: http://www.kaalustalla.ee/blogi/rasvapoletajad/
  17. Maitsvad proteiinipulbrid

    Ise söön banaani maitselist, ja kiidan taevani seda maitset.
  18. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Kui kasutust leiad talle ja raha on siis muidugi osta, teine lähenemine on see et Sa õppid ise enda keha tundma. Keha annab Sulle märku kui Sa tal kopsu üle maksa ajad. Kuigi jah, enda keha tundma õppida oleks kindlasti kergem kui Sul pulsikell ette laulab, et millal üle peksad tempoga.
  19. Kui palju võtsin nüüd juurde?

    Ära mõtle üle, ja kaalu ennast 1 kord nädalas minul on see esmaspäev. Ärkad > WC > kaaluma.
  20. Kaalust alla

    Kaal langeb ilusti, tubli! Lase aga edasi. Motivatsiooni õuna söömiseks: http://www.fitness.ee/artikkel/1333/ks-oun-paevas-kaotab-ihuvaevad
  21. Kus käisid ja palju maksid?
  22. Kaalust alla ja toidulisandid!

    Tahaks kohe küsida, et kus tuleb selline loogika et kui mul võhma pole siis võtan mingeid toidulisandeid ja siis peaksin võhma juurde saama ja kaalu langetama? Minu soovitus oleks, et osta rasva põletavad tablettid. Siis ei pea ise liigutamagi, vaid lihtsalt peale söömist võta tablett ja jätka teleka vaatamist. Ja samalajal Sinu pealt voolab rasva ära. - Kui keegi nüüd läbi ei näri, siis üritasin olla sarkastiline. Võhm Sul küll nüüd mingi toidulisandiga ei peaks tulema. Et võhma saada peaksid liigutama ennast, alusta sellega et osta endale kepid ja harrasta kepikõndi. Kui võhma hakkab tulema, siis asenda kepikõnd jooksmisega. Egert küsis väga õige küsimuse, et mida Sa sööd? Võiksid tuua enda 1 päeva menüü välja, ma millegipärast eeldan et Seal on palju erroreid.
  23. Pro bar

    Osta parem endale kodujuustu või tuunikala ja sööd seda parem, tuleb juba odavam ja on kindlasti tervislikum kui see mis Sa plaanid osta.
  24. Jõusaalis jooksmine.

    Kui võhma on, siis HIIT:
  25. Fat be gone...

    INTRO Here we go, sõin just ära 2 pakki Pergale Dragee šhokolaadi-mandli komme(1 pakk oli 120g), lohutan ennast sellega et vähemalt seal sees oli mandleid ja tume šhokolaad ümber. Nagu võiks eeldada, et kui süüa 2 pakki neid ära(või noh üldiselt suure koguse magusat) et siis hakkaks süda läikima, ja nii ta ongi. Ei olnud küll algselt plaanis süüa üle ühe paki, aga noh isu oli veel ja mõtlesin et hea küll lõpetame selle 1 paki(ja ühtlasi kah viimase) veel ära. Ega sealt muud ei olnudgi loota, et nüüd läheb raskeks selle paki lõpetamisega, ja nii ta oligi olles kusagil 1,5 pakki in, hakkas süda heledamaid toone viskama. Aga sundisin ennast selle 2'se paki ära lõpetama, nagu karistuseks. Tegelikkuses oli plaanis seda teemat hakata kirjutama lähipäevadel kuna praegu oleks vaja kooli värke teha, aga see et ajasin endal südame läikima inspireeris mind kirjutama seda teemat momentaalselt. MINUST Olen praeguse seisuga siis 23 aastane, olen 1988 aastase väljalaskega noormees. Noorena sai tegeletud jalgpalliga, käisin trennis mingi 1 - 4 klassini, ja edasi tegelesin sellega hobikorras. Noorena olin üsna kogukas, olgugi et tegelesin spordiga suht palju just kevadel/suvel/sügisel sai kõvasti jalgpalli tagutud. Mida aeg edasi, seda proportsiooni läks minu kasv ja kehakaal, 9 klassi lõpetamisel olin umbes 170 cm pikk, ja kaalusin mingi 73 kg. Sellele järgnes kooli muutus, ja seal sai saatuslikuks see, et ma ei olnud sunnitud sööma ainult söökla toite, mul oli antud raha kaasa millega pidin ennast söödud saama, millegipärast otsustasin söökla sooja toidu asendada pirkukatega, tihtipeale rasvaste pontšikutega, tagantjärgi tark olles võib öelda, et see sai saatuslikuks. Kooli lõpetates olin umbes ~83 kg enda 173 cm juures, aasta oli siis umbes 2008. 2010 jaanuaris oli minek sõjaväkke aega teenima(kehakaalu olin suutnud jätta sinna ~83 kg juurde, pikkust oli 173cm) noorteajal (esimesed 10 nädalat) olin jooksusdes kõige viimasem, olgugi et seal olid raskemaid ja lühemaid mehi. Kui sai noorteaeg läbi, siis sai toa kaaslasega jõusaalis käima hakatud(tal oli baasteadmised olemas) armusin jõusaali ära momentaalselt, tuleb tunnistada et see pisik oli mul ammusest ajast, aga kuna elasin väikeses linnas siis oli selle kohapealt võimalused piiratud. Pool aastat sai siis jõusaalis nii umbes 2-4 korda nädalas käidud, kava oli kokku pandud sõbra poolt, ja kava oli on point. Sõjaväest ära sain 2010 detsembris, kaalusin nii umbes 80 kg ja olin kindlasi rasva kogust enda kehas vähendanud ja natukene lihaseid juurde saanud. Hakkasin enda toitumist jälgima, sõin palju konservikalu kilu, heiki jne sõin palju VICI heeringaid. Kui aus olla, siis ma ei mäletagi mis ma peale kala veel sõin. Trenni tegin kodustes tingimustes, rinnale ja kõhulihastele. Toitumine tundus ok olevat ja kuna tõin kõhulihaste trenni endale sisse, siis 'päästerõngas' tuli üpris kiiresti nähtavale. Lumi ära kadus siis lisasin kavasse jooksmise, ring oli umbes selline 50 minutine, ja jooksin suht kiire tempoga. Ei saanud kaua joosta, paari nädalaga tulid jubedad seljavalud. Magada oli väga keeruline, külge pöörasin siis kohe olin üleval. Jätsin jooksmise ära päris mitmeks kuuks, hakkasin paari kuu pärast uuesti jooksma kui selg oli maha rahunenud. Seekord olin natukene targem, ja kuulasin enda keha kui selg vähegi hakkas valutama siis jätsin jooksmise pooleli ja ootasin kuni ära taastusin. Uurides et mis jama selle seljaga on, siis öeldi et alaselg tahab järgi anda. Pean teda treenima, liigutama teda. Suvi lõppes ära, ja sain kooli sisse ja hakkasin seal regulaarselt jõusaalis käima. Septembri keskel tulid jälle seljavalud, sellised jubedad kus ma öösiti külge pöörates ärkasin üles kuna valus oli. Võtsin vaiksemalt, ei käinud enam jõusaalis paar head nädalat. Taatsusin ära ja hakkasin jälle jõusaalis käima. Nüüd on +7 kuud möödas viimasest tõsisemast seljavalust, ehk aitas siis seljale trenn, olin lisanud eraldi harjutuse alaseljale. Lume taandumisel otsustasin nüüd see kevad, et prooviks joosta ikkagi väljas kah(jõusaalis stepperi peal mõnusas tempos sain panna nii et ei valutanud midagi, tahaks mainida et HIIT'i sobistasin kah enda kavasse nüüd mingi paar kuud tagasi, ja selg ei kurda mulle midagi). Aga tundub et väljas mul ei lubata joosta, sest väike seljavalu tahab jälle tagasi tulla. Sellepärast võtsin selle nädala jõusaalis ja jooksmisest puhkust. EESMÄRK Eesmärgiks oleks siis rasva protsent alla tuua, tahaks juuni lõpuni enda toitumist väga-väga jälgida. Ma kujutan ette nüüd neid mõtteid, aga mis peale juunit saab ja ma vastaks siis juba eelnevalt ära. Ma olen ennast jälginud, ja aru saanud et vormi hoidmine polegi väga raske. Plaanis oleks siis juulist natukene lõdvemalt võtta, see ei tähenda et ajaks mingist igasugust jama ainult sisse, vaid võtaks nii nagu praegu võtan. Kindlasti mõni tahab hirmasti soovitada veebitreenerit, siin tahaks kohe mainida et palun mitte neid soovitada. Kuna olen õpilane praegu, siis rahaga on suht kitsas. Ja kui täitsa aus olla, siis ma tahaks parem ise õppida menüüsid kokku panema. Nii et oleks vaja panna kokku menüü, väga odavalt ja mõistlikult. FAKTID: Köögikaal on olemas. Olen omandanud koka eriala, ehk mul pole midagi kokkamise vastu. Kiirematel päevadel joon +2.5 liitrit külma rohelist teed (ei ole lisatud mett, ei ole lisatud suhkrut) olen mõelnud sidruni lisamisele. Kui pole nii väga aktiivne päev, siis joon umbes +1.5 liitrit külma rohelist teed, ilma lisanditeta. On olemas blender, pole leidnud talle rakendust veel. Ootaks soovitusi, et mis temaga võiks ette võtta. Mõtlesin just, et midagi võiks hommikuks endale blendida. Kindlasti peaks seal sees olema pärm, astelpaju marjad. Ja nüüd ootaks ideid, et mida veel võiks lisada. Ei joo, ei suitseta, ei süsti. Mul on selliseid asju nii +30 pakki, nii et peaks neid menüüse lükkama. http://www.racio.cz/...category_id=239 Pilt minu vormist: http://www.upload.ee...GP1918_copy.JPG Minu kehakaalu jälgimised: http://www.upload.ee...81933/Stats.jpg http://www.struktuur.net/kcal.php sisestatud andmete tulemus: http://www.upload.ee...2281934/BAV.png See teema sai selle pärast tehtud, et kindlasti on teil ideid et kuidas/mida paremini saada. Loodan siit kah mingit motivatsiooni laksu saada. Lähipäevadel tahak siis mingi menüü juba vaikselt kokku panna, mai kuust tahaks et ta oleks mul 'perfect'. Nii et kui kellegil on arvamusi, soovitusi siis palun jagada neid. Kui suutsid kõik ära lugeda, siis tänan tähelepanu eest.
×