Jump to content

htilga

Kasutajad
 • Content count

  1,896
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by htilga

 1. Seoses teatud vitamiinide tarbimisega on mõistlik olla teadlik järgnevatest artiklitest ning nende taga olevatest teadusuuringutest. Artikkel: http://novaator.ee/ET/meditsiin/kas_vitamiinid_kiirendavad_kasvajate_arengut/ Uurimus: http://stm.sciencemag.org/content/6/221/221ra15.abstract ----------------------------------------------------------------- Artikkel: http://novaator.ee/ET/meditsiin/kas_vitamiinide_ostmine_on_raharaisk/ Uuringud: *esimene: http://annals.org/article.aspx?articleid=1789247 *teine: http://annals.org/article.aspx?articleid=1789246 *kolmas http://annals.org/article.aspx?articleid=1767855
 2. Vitamiinide tarbimisest

  Puudub viide allikale, millel mingi väide põhineb. Lihtsalt niisama arvamus millegi suhtes pole kuidagi seotud sellega, kuidas on asjad omavahel seotud. Misiganes y ei põhjusta x, vaid seepärast, et keegi nõnda väidab seda olevat. Ja isegi kui miski väide võibki teataval määral tõene olla, siis praegusel juhul puuduvad seda toetavad argumendid, mis annaks piisava aluse, et seda tõeseks ka pidada. Miks mitte lihtsalt niisama arutelu tekkimiseks midagi huupi väita? Sest keegi võib seda lugeda, tõepähe võtta, levitada ja nõnda need müüdid sünnivadki.
 3. Vitamiinide tarbimisest

  See ei ole objektiivne argumentatsioon, vaid propaganda
 4. ATP (adenosiintrifosfaat)

  Toidulisandid ja sportlaste erivajadused
 5. Vend Vähk Peab liikuma!

  Õpikutarkus väidab järgnevat:
 6. THE Olympia weekend 2013

  1) Greene 2) Heath 3) Cutler 4) Wolf 5) Dexter 6) Branch (Warren)
 7. Eestlased on tegijad, palju õnne võitjatele!
 8. Otil on täna Sünnipäev!

  Õnnesoovid!
 9. Vend Vähk Peab liikuma!

  Väga kõva vorm, Imre!
 10. Vend Vähk Peab liikuma!

  Ma arvan, et tulekski kohe õppeaasta algul õpilastelt küsida, et mida nad tahavad järgneva aasta jooksul kehalise kasvatuse tunnis ära teha (kindlam oleks kõigile paber kätte anda ja las igaüks kirjutab oma mõtteid). Kui lähtuda põhimõttest, et teha see tund õpilastele meeldivaks, siis mitte keegi teine peale nende endi ei saagi ju teada, mis neile kõige rohkem huvi pakuks? On raske uskuda, et õpilased ei oska mitte midagi välja tuua, et mis neile teha meeldiks. Äkki on asi selles, et esitasid selle küsimuse neile sellises olukorras, kus olid õpilaste poolt juba viimse piirini viidud ning see kõlas pigem nagu kriitika?
 11. Huvi pärast küsin, et mis nipiga Priit absoluudis teiseks jäeti?
 12. Sügiskülv ajab segast

  LPF ei adu üleüldse konteksti ega seda, milles probleem on. Teine variant on see, et ta täiega naudib oma trolli-põlve. Igatahes LPF pole mitte lihtsalt dissident, vaid vaimse kõrvalekaldega inimene, kelle tegevus võib kahjustada teisi ja teda ennast. Seepärast tuleks tema tegevust kuni tervenemiseni piirata (näiteks hr Rebane uurib IP-aadressi järgi kasutaja LPF tegeliku asukoha välja ja saadab vaimsete häiretega tegelevad arstid ukse taha?). Seda kõike mitte kiusamiseks, vaid parema ja tervema ühiskonna nimel
 13. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

  Kus treenima plaanid hakata?
 14. Poiss otsib abi

  Ilmselgelt on kord päevas söömine idiootsuse tipp. Siin pole midagi arutadagi
 15. 15 aastan poiss otsib abi treeningul ja toitumisel

  Esimesed 3-4 kuud võiks tegelikult üleüldse käia Bodypumpis. Lihasvastupidavus on siiski baasiks põhijõule (ja põhijõud maksimaaljõule). Teadmiseks ka seda, et kasutaja "Low Protein Forever" on meil kohalik patoloogiline troll, kelle öeldut ei maksa reeglina tõsiselt võtta.
 16. Väga mõnus osa, positiivselt meelestatud mehed!
 17. Jah - eeldusel, et üldained ja erialane koolitus on läbitud.
 18. Tõde kui argitähenduses põhjendatud uskumus eeldabki head esitlust, et tagada informatsiooni põhjendatus. Tahaks Archangeli näidet, et kuidas see minevikus teisiti oli.
 19. Inimestele peetakse Maailma Tervise Organisatsiooni WHO andmetel ohutuks aspartaami päevalimiidiks 40 milligrammi keha kilogrammi kohta. Jah, see on küllaltki suur kogus. Näiteks 60 kg kaaluv inimene võib päeva jooksul 4L aspartaami sisaldavat karastusjooki juua (eeldusel, et karastusjook sisaldab aspartaami suurimal lubatud määral ehk 600mg/kg kohta).
 20. Üks asi on see, kui ajad siin niisama rumalat juttu. Hoopis teine teema aga kui sinu soovitused kellegi tervisele hakkavad. Ära hakka seda jama õigustama. Sa ei saa lihtsalt niisama väita, et ülekaalulistel on asfaldil jooksmine näidustatud. Kindlasti leidub inimesi, kes seda loevad ja mingil määral usuvad - kas seda on vaja? Kasutajale LPF tuleks signatuuri punaselt mingi hoiatav kiri panna, et juhuslikud lugejad tema rumaluste ohvriks ei langeks.
 21. Vend Vähk Peab liikuma!

  Jälgin samuti blogi huviga!
 22. Mida lollust me õpetame oma lastele ?

  Nii palju kui ma näinud ja kuulnud olen, siis keskmise (ja ala-kauge) inimese hulgas on tõepoolest taoline arusaam levinud. Tõenäoliselt on põhjuseks asjaolu, et ühiskonnas on levinum kontseptsioon veenilaienditest, kui kulturismist. Liites siia veel juurde ebatäpse arusaama nähtuse detailidest ongi valed järeldused kärmed tulema.
 23. Palju neid kohti muidu kokku on?
×