Jump to content

black512

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik black512 postitused

  1. Tervist, on sihukene probleem, kas on võimalik kuidagi võtta alla 8 nädalaga kusagil 15-20 KG? Käin ise jõusaalis tihti, kuid kilosi tuleb juurde(lihast võibolla natukene jah) kuid kõht kasvab aina rohkem, et oskab keegi soovitada mida süüa, mida teha täpsemalt ,et saaks kõhtu väiksemaks ja kusagil 8 nädalaga 15-20KG alla? Hetkel kaalun ligi 95KG! Vaatasin baasainevahetuse arvutist ,et päevane energiahulk on mul: 2131.9kcal, kuid lugesin mõnest foorumist ,et mõnel mehel on 1000 kcal päevas:O Et oskab keegi midagi soovitada? Tore oleks kui mingit lolli juttu keegi ajama ei tule, Tänud!
  2. Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

    No mis muuta tuleks? Hommikul süüa, päeval ka midagit, ning õhtul pmtslt üks puuvili või midagit? Ei jaga seda teemat üldse,
  3. Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

    No söön kuidas kunagi, hommikuti tavaliselt ei jõua süüa, päeval võtan mingi prae ja kaks mahla, õhtul söön suht 2 korda ja ongi kõik.
  4. Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

    Hmm, miks nii? Neid aineid pole üldse mõtet kasutada?? Igastahes ma ei saa kcal asjadest aru. Näiteks singi pakil on 100g toote kohte 124 kcal, pakk on 150g. Ning ma ei saagi aru, kui tahan saada oma kcal vajaduse kätte siis peaks vapsjee palju neid sööma? Või kuidas see teema käib, oskab keegi aidata? Tänud
  5. Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

    Üks küsimus, kui ma teen aktiivselt trennin ja liigutan+ võtan seda, palju ma siis kusagil võin alla võtta? Ikka ei saavuta nii kiirelt? http://fitshop.fitness.ee/burnerid-ja-figu...more/81/Burner/
  6. Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

    Sain vähe targemaks, lihtsalt pole enne väga jälginud kcal ja asju, minu jaoks 0 teema, ei tea kust täpselt alustada, mida süüa , mida teha jne:) aga eks ma sirvin ning kui keegi oskab veel midagit öelda, siis ootan!
  7. Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

    No seal jõusaalis kus käin seal põhimõtteliselt polegi mingit treenerit. Ei oska kellegi poole pöörduda ka, ning keegi ikka oskab soovitada millest alustada, mida süüa, mida teha ,et võtaksin alla? Kasvõi 1kg nädalas. Mis harjutused, toidud jne:) Oleks väga tänulik.
×