Jump to content

Dnb

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Dnb postitused

  1. Hei. Uurisin siin erinevates teemades ringi, kuid päris täpselt ei saanud ikka osadest asjadest aru, Mees 22a 186 cm 90,7 kg Käin jälle aktiivselt jõusaalis, üritan 3x nädalas, ning töökohaks kontor, ehk 8 tundi istumist. 1. Kui palju peaksin hoidma enda päevast kaloraaži, et kaal hakkaks vähenema? 2. Kuidas täpselt arvutada enda kaloraaži, kuna iga internetikalkulaator annab erineva cal. tulemuse. Näiteks kui ma söön 70 g (kuiv) pruuni riisi, mis on keedetult kujul siis 155 g, siis kui palju selles kaloreid on? 3. Kui palju 100g praetud kanatükkides tavaliselt kaloreid on? 4. Kas oleks muid esialgseid nõuandeid? Tänud.
  2. 22a kaalust maha ja toitumine

    Kui nüüd sain sellest süsteemist normaalselt aru, siis peaks selline tulemus täna tulema.
  3. Tere, kuna vanust on juba piisavalt tunnen, et oleks aeg hakata käima jõusaalis. Olen käinud koos sõpradega mõned korrad, kuid probleem on siis selline, et ma ei suuda sundida ennast jõusaalis käima, nt. sõber jälle kutsub, siis ma ütlen, et mul kiire, koolis jäeti palju kodutööd jne. Kuid ma tean, et ma peaksin käima, pole just jõumees, ehk siis päris nõrk, imelik ka seal mingid nooremad kõrval, ise teed seal mingi tühja kangiga või mini raskustega jõudu, saan aru, et alguse asi, kuid ikkagi suht imelik. Ausalt üeldes, ei jaksa 10 lõugagi ära tõmmata. Kehalise õpetajagi noomis, et oleksin aeg juba jõusaalis käia. Et, siis kuidas teie saite inspiratsiooni jõusaalis käima hakata? Tänan, Dnb.
  4. Jõusaalis käimine ALGAJA

    No, ma ei ole paks, mingi ~65 kg ja 186cm Suht kõhna Jõusaal on ka väga ligidal ...
×