Jump to content

egle eller-nabi

Kasutajad
  • Sisu loend

    187
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik egle eller-nabi postitused

  1. Kookosõli kogu perele

    Suure rõõmuga alustan ka omalt poolt vestlust jagades teiega oma “kookospallikeste” retsepti. Mulle väga meeldib katsetada erinevaid maitseid ja vist kordagi pole õnnestunud teha täpselt sama maitsega tervislikke maiustusi. Kes mind tunnevad, teavad, et armastan väga magusat. Et saaksin nautida maitsvaid lemmikuid ja säilitada ka hea vorm, olen pidevalt katsetamas uusi lemmikuid. Terviseamps GoldenSand naturaalse kookosõliga Koostis: 120g india pähkleid 80g kuivatatud aprikoose 30g vadakuvalgupulbrit (šokolaadi, kookose või vanilje maitselist, eelista naturaalse koostisega) 40g GoldenSand orgaanilist kookosõli 20g tšiia seemneid Kaunistamiseks kookoshelbeid Valmistamine Tükelda aprikoosid ning töötle kõik koostisosad blenderis või saumikseri abil ühtlaseks massiks. Veereta märgade käte vahel väikesed pallikesed. Veereta valmis pallikesed kookoshelveste segust läbi. Lase terviseampsudel külmikus mõne tunni jagu taheneda. Naudi tervisikku energiaampsu. Valgupulber mõjutab suuresti energiaampsu maitset. Vali selline valgupulber mis oleks sulle maitselt meeldiv ning koostis naturaalne. Võid kasutada ka taimseid valgupulbreid. Head katsetamist!
  2. Ott absoluutselt õige jutt. Sporti peab ja saab teha puhtalt! Ei mingit otseteed! MInul on hea meel, et alaliit teeb kõik, et propageerida puhast sporti ning meie esisportlased on oma positiivse eeskujuga seda toetanud.
  3. Pilte vaadates tundub küll, et ka Reet, Riina ja Andra oleksid võinud vabalt eespool ikka olla. Igaljuhul ilusad kõik Eesti võistlejad. Tublid! Edu Otile ja Aleksandrale!!!
  4. Hei! Teen ka enda poolt väikese ülevaate. Jõudsin eile õnnelikult kohale. Passikontrollis küsiti kohe kas tulin Mr. Olympiale. Rohkem küsimusi ei esitatudki, sooviti edu. Ise olin nii meelitatud- arvatavasti oli vorm kaugele näha Reisist olin nii läbi, et magasin 12 tundi. Täna hommikul kardio tehtud ja õhtul kerge jõusaal. Püüan palju vett juua, et keha ei hakkaks vedelikku kinni hoidma. Siin on nii kuum, et viimastel päeval enne võistlust ma kindlasti välja ei saa minna. Enamik võistlejad saabuvad kolmapäeval, aga päris paljud on juba kohal. Hotell on üüratult suur ja siin samas on ka võistluspaik. Kõikjal on Olympia plakatid ja reklaamid üleval. Pilt siis kasiinost. Kasiino ala on tegelikult kirjeldamatult suur ja koguaeg rahvast täis. Hommikune bikini selfie Täispikkuses vormi piltide tegemine oli põnev! Panin telefoni timeri peale ja püüdsin joosta õigesse kohta. Umbes 30 minutiga sain 2 normaalset pilti mis treenerile saata. Muidugi sain ka palju vahvaid pilte kus poolenisti peal olin Vormi kohta ütles treener delikaatselt " On näha, et oled reisinud. Maga välja ja saada uued". Korra käisin ka basseini ääres ja nüüd toidupoodi süüa ostma. Mul on siin endal kaasas miniauruti ja munakeetja, millegal saab teha ka liha, kala ja köögivilju. Restoran omast käest võtta. Siin oleks muidu väga keeruline võistlusdieeti jälgida kui asjad kaasas poleks. Kunagi ei tea mis restoranist saad. Isegi kui palud puhast liha, kastmeta riisi jne on ikka midagi peale pandud. Nad lihtsalt ei saa aru kuidas nende jaoks sellist maitsetut toitu sööme. Riisi ma veel ei tea kuidas ma keedan. Loodan, et poes müüakse lahtiselt valmis riisi. Tavaliselt on toidupoes ka salatilett, kus olemas, munad, riis, kartulid jne. Kõigi võimaluste maa ju ikkagi Hoian teid kursis!
  5. Tere kõigile! Olen Egle ja võistlen Bikini Fitnessis. Hakkan siin oma treeninguid ja tegemisi kajastama ning kirjutan kuidas ma finessini jõudsin. Tantsinud olen pea kogu oma elu ja Keskkooli ajal tegelesin ka kergejõustikuga. Olen õppinud 8 aastat klaverit ning lõpetanud Rudolf Tobiase nimelise muusikakooli Hiiumaal. Keskkooli ajal olin vahetusõpilane Venetsueelas. Venetsueelas sattusin flamenco tantsukooli, kust tärkas ka armastus nii flamencosse kui ka teiste ladna- ameerika tantsudesse Venetsueelast tagasi tulles lõpetasin keskkooli 2 viimast klassi 1 aastaga, kuna soov oli lõpetada koos oma lapsepõlvesõbrannadega. Hispaania keelt püüan siiani võimalikult palju kasutada, et mitte ära unustada. Peale keskkooli töötasin hispaania keele giidina ja aegajalt tõlgin artikleid hispaania keelest. Ülikooli tulin Tallinna- Estonan Business Schooli. See oli sel ajal ainuke ülikool Tallinnas kus oli hispaania keel süvaõppega programmis. Tallinnasse sisseelamine oli isegi raskem kui arvasin. Olin ette kujutanud kui põnev on elu pealinnas. Kui lõpuks Tallinna kolisin, oli koduigatsus väga suur. Tallinnas hakkasin ülikooli kõrvalt erinevates tantsutrennides käima ning üsna ruttu hakkasin ka ise trenne andma. Kuna treeneritele oli kohustuslik omandada treeneri litsents, hakkasin käima ka aeroobikas ning läksin Eesti Võimlemisliitu koolitusele. Esialgu tundusid aeroobika rühmatreeningud väga harjumatud. Üsna kiiresti hakkasin lisaks showtantsule andma ka teisi tantsulisi aeroobika stiile. 2009 aastal võitsin FitStar konkursi misjärel algas tihedam koostöö finess.ee portaaliga. Samal aastal tulin aeroobika kuninganna võistlustel II kohale. Mäletan hästi, et samal ajal toimusid ka Kulturismi- ja Fitnessi võistlused, kus esinesime oma tantsugrupiga. Arnold Tokko tuli pärast mu juurde ja ütles, et sobiksin hästi ka finessi võistlema. Ma ainult naersin ja vastasin, et ei IIAL- dieet ja range treeningrutiin pole lihtsalt minu jaoks. Möödus veel aasta enne, kui pidin sõnad tagasi võtma Foto peale I FitStar võistluse võitu 2009 aasta kevadel 2010 aastal otsustasin proovida Fitness Modell Estonia konkursil ja sain II koha. Aasta hiljem 2011 aastal võitsin Fitness Model Estonia I koha. Ja siis oligi juba uks avatud. Fitness Modell Estonia 2011 Fitness Modell Estonia 2012 Veebruaris hakkasin treenima Bikini Fitnessi kategooria jaoks. Võtsin ühendust Natalia Kiivikasega ja sain end Kiivikas Teami liikmeks. Suuri plaane ma ei osanudki teha. Esialgu tahtsin lihtsalt proovida kuidas mul üldse läheb. Kui esimese võistluse võitsin, arvasin, et lihtsalt oli õnne. Tahtsin proovida välisvõistlustel õnne ja tulin samuti medalile III kohale. Peale seda võitsin Eesti Karikavõistlused, kust juba sain edasipääsu Balti Matsile- tulemus III koht. Balti Matsile järgnesid juba Euroopa Meistrivõistlused, kus pääsesin väga tihedas konkurentsis finaali ja lõplik asetus V koht- Euroopa V Bikini Fitnessis!! Ma poleks elus uskunud, et sellise tulemuse teen ja seda juba esimesel hooajal. Balti Mats Tänaseks on võistlushooaeg läbi ja puhkan veidi enne kui uuesti trennidega alustan. Keskendud uuesti rohkem teiste treenimisele. Lähiajal hakkangi kajastama kuidas püüan panna oma sõbrannat Kairit Tuhkaneni sporti armastama.
  6. Lisan lõigukese oma blogist:) Meie reis algas täpselt nii põnevalt et reisi teisel päeval ütles Heiki, no algus on küll "paljutõotav". Loodame, et lõpp pole sama "põnev" Mina jälle, et tüüpiline meie pere reis- ükski asi ei või minna plaani kohaselt! Meie pere reisid on alati olnud põnevad. Seda traditsiooni jätkas ka võistlusreis San Marinosse. Kiirelt võtaks kokku nii: meie lend Tallinnast hilines, lennujaamas autorent oli suletud, vaidlesime öösel kohalike libataksojuhtidega, ööbisime Bergamos, sõitsime hommikul tagasi autot rentima, meie auto oli läinud, pidime palju kallimalt rentima uue, hotelli San Marinos taheti tühistada kuna ei jõudnud sinna õigeaegselt, GPS näitas iga kord aiateibaid kõige kiirematel hetkedel, kuld medal, pääse profi Olümpiale. Siin juba pikemalt http://eglenabi.blogspot.com.ee/2015/11/san-marino-pro-kuld-ja-paase-profi.html
  7. Suured tänud Arnold!! Olen väga tänulik, et olen saanud kuuluda sportlasena Eesti koondisesse ja võimaluse osaleda mainekatel võistlustel. Luban, et annan enda poolt kõik, et lippu ka profi liigas kõrgel hoida ja loodan, et minuga liitub juba peatselt ka teisi Eesti sportlasi. Üksik on siin teieta!
  8. Sõbrad suured tänud!! Olen nii ônnelik! 😀😀 ise veel siiani ei usu, et sellise vôidu sain😇
  9. 👍👍😀 väga tublid kôik! Uhke Ene üle😀
  10. Palju ônne kôigile! Oleg medalil ja naised fitnessis finaaldes!💪🏽👌
  11. Nathalia Melo Classic 2015

    Medalistid
  12. Nathalia Melo Classic 2015

    Reet teine ja Ene kolmas koht!
  13. Nathalia Melo Classic 2015

    Finaalis Reet ja Ene
  14. Registreerin veel ühe võistleja: Nimi:Jaanika Jelegina Kategooria: Bikini Fitness-169 cm algajad Treener: Egle Eller-Nabi
  15. Registreerin sportlasi võistlustele. Osad sportlased registreerib spordiklubi Audentes ise Nimi:Egle Rebane Kategooria:bikiini fitness -163 algajad Treener: Egle Eller-Nabi Nimi:Kristina Baljuk Kategooria:bikiini fitness +169cm algajad Treener: Egle Eller-Nabi Nimi:Mariliis Topp Kategooria: bikiini fitness -169 cm algajad Treener: Egle Eller-Nabi
  16. Palju õnne Ott! Suurepärane vorm ja tulemus ka vastav!☺
  17. Ma tänan südamest teid kes te kaasa elate. Mulle pole endale veel kohale jõudnud mis eile juhtus☺ Mul polnud pro kaart eesmärgiks omaette. Ma ausalt polnud selliseks hetkeks valmistunud. Minult küsiti lava taga kas võtan pro kaardi vastu ja saan esmakordse võimaluse astuda kohe pro na lavale. Ma teadsin, et sellest hetkest amatöörina võistelda ega riiki esindada ei saa. Rääkisin Natalia ja Otiga. Otsust oli raske teha. Sel hetkel tundus õige võtta see väljakutse vastu. Muidugi on mul kurb mõelda, et ma ei saa enam sama seltskonnaga võistelda ja reisida. Paljud võistlejad, treenerid ja delegaadid on juba tuttavad. Just erinevad inimesed teevadki fitnessist nii huvitava ala. Ootan alati meie reise. Annan endast parima, et edaspidi toetada teisi tüdrukuid nende teel. Küll ma juba välja mõtlen kuidas ka edaspidi teiega koos reisida☺ Minu soojad tänud teile iga hea emotsiooni ja soovi eest! Armastusega💖 Egle
  18. IFBB amateur Olympia Europe 2014 - LIVE REPORT!

    Nonii, veelkord tahan tänada kõiki, kes kogu hooaja on kaasa elanud! MIna olen õnnelik oma hooaja ja arengu üle. Viimaseks võistluseks sain kõige parema vormi. Kuigi see tuli juba päris raskelt. Hetkel olen päris väsinud kõigest ja ausalt munadest ega kanalihast ei tahaks mõnda aega kuuldagi:) Väga pikalt ekselda ei saa, juba varsti sean mõtted uuele hooajale. September pole ju kaugel:)
  19. IFBB amateur Olympia Europe 2014 - LIVE REPORT!

    Suured tänud kaasaelajatele! Vãga kahju et Ott finaali ei saanud. Ühinen Oti sõnadega, et lava taga ei leidunud kedagi nii terava vormiga. Mina ise voistlesin vaga tugevas konkurentsis kus 5 voistlejat olid EM i medalistid. Kategooriad olid siin kokku lykatud. Nii et finaali pääs suur rõõm! Vorm on selle hooaja parim. Väsimus muidugi ka suur:) Suured tänud Otile grimmi eest! Parandan bikiine, mis katki läksid ja siis magama sest äratus vara. Igaljuhul olen valmis võitluseks!!
  20. IFBB amateur Olympia Europe 2014 - LIVE REPORT!

    Lisan mõned pildid tänasest reisist ja registreerimisest:) Meie "suur" lennuk Registreerimas
  21. Balti Matš - Endla, Ott ja Egle esimesed!

    Tahtsin ka omalt poolt veidi kirjutada. Kõigepealt tänan fänne, kes nii pika päeva vastu pidasid ja väsimatult toetasid. Tegime Lätlastele ja Leedukatele selles osas silmad ette! Võistluspäev oli tõepoolest pikk ja tagaruumides oli võistluse lõpuks juba tunda, kuidas õhk on närvilisusest paks. Näljased ja janused võistlejad ootamas tüdinult oma korda, mis tundus, et ei saabugi Hea oli vaadata Eestlaste väga tugevat taset nii Läti võistlustel kui ka Balti Matsil. Uhke tunne on võistelda Eesti koondises!! Mina muidugi olen väga õnnelik selle üle, et suutsin tiitlit kaitsta ja tänan neid, tänu kellele see võimalik on. Mul on vaid veidi kurb meel kui lugesin mõndasid postitusi ja kommentaare eelmistest võistlustest. Üks esimesi asju mis kuulsin lavalt alla tulles fännide käest oli- palju õnne näitasid koha kätte. Silmas peeti siis Reeta...Mind teeb selline vastandamine kurvaks. Ma tean, et oleks põnev ette kujutada kuidas Reedaga üksteisel juukseid tahaksime katkuda, kuid realsus on see, et oleme väga lähedaseks saanud ja toetame üksteist võistlustel. Ma olen kõik viimased võistlused saanud tuge Reedalt. Tänu temale on nii mõnigi kommikarp jäänud avamata Tema pühendumus ja fantastiline vorm on mulle motivaatoriks. Lavale läheme sportlastena kõik andma endast parimat. Õhtu lõpuks oleme rohkem õnnelikud selle üle kui meie ümber on toetavad inimesed kui selle üle, et saime 1,2 või 3 koha karika. Selle postitusega ma tänan kõiki Eesti fitnessi naisi- eriti teid kellega me koos reisime, delegaate ja juhendajaid. Koos oleme üks tiim ja toetame nii võidu kui kaotuse puhul. Mina tänan!!
×